10 تا از بهترین کتاب از فوریه سال 2020

1. Apeirogon توسط Colum McCann

Colum McCann رمان یک مراقبه در اسرائیل – از لحاظ جغرافیایی, سیاسی و روانی – همانطور که گفته از طریق داستان یک اسرائیلی و یک فلسطینی. دو مرد هر از دست یک دختر به جنگ; غم و اندوه است مهر و موم شده خود دوستی و خود را سخت محکومیت نیاز برای پایان دادن به اشغال.

2. عشق Unscripted توسط اوون Nicholls

یک کمدی رمانتیک, این اولین رمان زیر یک فیلم projectionist به عنوان او می آید به شرایط با این واقعیت است که عاشقانه در زندگی واقعی خرس شباهت کمی به آنچه در فیلم است. فیلم ارجاعات فراوان به عنوان او و دوست دختر خود را در مبارزه از طریق سرخوردگی قبل از ورود در جذاب پایان خوش.

3. عفو توسط آراویند Adiga

یک سری لنکایی مرد زندگی به عنوان یک مهاجر غیر مجاز در استرالیا در می یابد که او دارای اطلاعات کلیدی در مورد قتل. اما اگر او می رود به مقامات به فاش کردن قاتل او نیز خود را آشکار. آراویند Adiga گستراند یک داستان فوتی و فوری است که چاله منافع خود در برابر وجدان.

4. اصالت پروژه توسط کلر پولی

وقتی مونیکا لندن صاحب کافه, کشف یک نوت بوک با ورود نوشته شده توسط گریز از مرکز یک هنرمند به دنبال راستگو او مجموعه یک واکنش زنجیره ای از تحول زمانی که او متعهد به کمک به او. بیشتر مطالب را دنبال کنید; غریبه تبدیل شدن به دوستان و جامعه شکوفه. کلر پولی رمان تازه خنده دار و الهام بخش است.

5. پرنده احضار توسط لیلا Aboulela

سه زنان مسلمان در حج در اسکاتلند در لیلا Aboulela رمان. سلما که ازدواج Scot نتواند خود در مصر خانه و یار دوران کودکی. مونی اتحاد گیرند زندگی خود را برای مراقبت از بیمار است. Iman چه کسی ریخته شده است با شوهر سوم بی خانمان است. Aboulela یک کار بررسی ایمان و داخل کشور زندگی زنان است. وجود دارد یک موضوع از رئالیسم سحر و جادو است که متاسفانه موانع طرح به عنوان کتاب می رود اما این غیر ممکن است به ریشه برای سه نفر به پیدا کردن راه خود را.

6. ماجراجو را با شماره های رومی

مشهور زیست شناس و کاشف روم شماره گیری جستجوها برای او 27 ساله و پسر که رفته است از دست رفته در جنگل های کاستاریکا است. بخشی از خاطرات بخشی از راز “ماجراجو را” یک داستان یک عشق پدر برای پسر خود و برای جهان طبیعی است.

7. 1774 توسط مری بث نورتون

دانشگاه کرنل تاریخچه پروفسور مری بث نورتون گردد عمیقا تحقیق و زیبایی نوشته شده است حساب سال است که در آن نیروهای هل دادن مستعمرات آمریکا برای شورش در نهایت به نقطه جوش.

8. شاهین دزد توسط جاشوا چکش

در سنت Susan Orlean را “ارکیده دزد” جاشوا چکش تواریخ دیگر طبیعت رفته rogue. “شاهین دزد” می گوید از مشاغل rustler از شاهین تخم مرغ که باارزش در میان کسانی که می خواهند به تخم آنها را به عنوان گران قیمت حیوانات خانگی. این یک گیج خواندن – داستان از وسواس است که وعده برای engross خوانندگان آنها تعجب می کنم که با هر یک به نوبه خود از صفحه چه اتفاقی خواهد افتاد. (اینجا را کلیک کنید برای خواندن نقد و بررسی کامل.)

9. این Fevered روز توسط مارتا Ackmann

این جذاب بیوگرافی امیلی دیکنسون شاعر با تمرکز بر 10 محوری قسمت که به شکل زندگی و اشعار. مارتا Ackmann توصیف این با استعداد یک رمان نویس, طراحی در تحقیق و بینش او gleaned از آموزش دیکینسون سمینار در کالج مونت هولیوک. Ackmann چالش های کلیشه ای در مورد شاعر و فراهم می کند یک حس غنی از چگونه “زن در سفید” ممکن است تجربه کرده اند ،

10. پر زرق و برق و ننگین توسط اریک لارسون

اریک لارسون که خطر ناک خوانندگان برای چندین دهه به عنوان یکی از بهترین محبوب مورخان تبدیل توجه خود را به بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است. در “پر زرق و برق و ناپسندیده: حماسه چرچیل و خانواده و تمرد در طول حمله رعد اسا” لارسون ماهرانه قطاری نه تنها یک ملت ناامیدی بلکه انسان فوق العاده ای پاسخ به بحران از شجاعت و نبوغ خود را به شور و شن.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو