که شام روز ولنتاین بیشتر هزینه خواهد شد در این سال

واشنگتن می گوید: با وجود این هزینه بالا از غذا خوردن در روز ولنتاین ‘آن را هنوز هم همیشه سرگرم کننده همیشه ارزش آن است.

عکس: iStockphoto/گتی ایماژ

آمریکایی ها ناهار خوری در روز ولنتاین را پیدا خواهد کرد وجود دارد قیمت در عشق است که نگه می دارد در حال حرکت بالاتر است.

رستوران قیمت صعود 3.1 درصد در ژانویه سال جاری مطابق با سریعترین افزایش سالانه که ماه از سال 2009. که رشد 0.7 درصد افزایش برای ناهار خوری در خانه و 2.5 درصدی در قیمت کلی برای همان دوره با توجه به وزارت کار داده است.

این نیست بازداری دانیل Valenzuela, 25 سال از ناهار خوری در واشنگتن در روز ولنتاین. او به بودجه پول برای موارد خاص و انتظار برای درمان دوست دختر خود را برای نوشیدنی و یک آمریکایی-فرانسوی fusion شام که می تواند شمارش تا 150 دلار برای دو نفر از آنها.

“با وجود هزینه های بالای غذا خوردن در یک شهر بزرگ آن را هنوز هم همیشه سرگرم کننده همیشه ارزش آن” آقای Valenzuela گفت.

مواد غذایی-صنعت تحلیلگران و مدیران رستوران استناد تنگ بازار کار به عنوان یکی از عوامل کلیدی در پشت در رستوران قیمت. برای جذب کارکنان رستوران در حال بالا بردن دستمزد و سپس قیمت آن را جبران کند.

اموزش نوازی, گروه , Inc. و Fogo de Chao دو مجلل زنجیره ای است که تخصص در استیک در حال دست و پنجه نرم کردن با افزایش قیمت گوشت. Fogo de Chao اجرایی بری McGowan گفت: شرکت های استراتژیک در مورد کاهش گوشت آن اقدام به خرید داده فشارهای ناشی از تورم. او گفت شرکت او همچنین چهره های نیروی کار-فشار هزینه برای سرآشپزها بالا و مدیران بسیاری از آنها کسب درآمد شش رقم حقوق.

اموزش مدیران گفت: در تازه ترین گزارش مالی که قیمت گوشت گاو افزایش 19% های اخیر رکورد کمک به حدود 3 درصد افزایش در منو قیمت ها برای سال.

قیمت فشارهای احساس بودن در سراسر صنعت است.

“شما باید به رقابت با دستمزد” گفت: جک Hartung, رئیس امور مالی Chipotle Mexican Grill Inc., در مصاحبه زیر درآمد در هفته گذشته. Chipotle گفت: آن را مطرح منو قیمت 2% در ماه دسامبر برای جبران هزینه های.

این burrito زنجیره ای و هزینه های نیروی کار رشد حدود 5 درصد در سال گذشته آن را به عنوان افزایش دستمزد و تمدید مزایای جدید—از جمله کم هزینه عضویت در باشگاه, کالج-شهریه و حق الزحمه و فوق العاده هفته پرداخت برای عملکرد خوب—سعی کنید به نگه داشتن کارگران است.

دستمزد برای رتبه بندی-و-فایل رستوران کارگران افزایش 4.3 درصد در ماه دسامبر از یک سال قبل از آن سریع تر از 3.2% سود متوسط رتبه-و-فایل کارگر, کار وزارت اطلاعات نشان داد.

رستوران ها خواهد شد به احتمال زیاد در صورت اضافی کار-فشار هزینه این سال است.

بیست و یک ایالت افزایش حداقل دستمزد برای کارگران در ماه ژانویه تا 18 در آغاز سال گذشته با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

رستوران ها نیز می تواند در صورت افزایش قیمت در کالاها. این تب خوکی آفریقایی محو گله گراز در آسیا است که می تواند سوخت تقاضا برای ایالات متحده دام-صادرات و درایو داخلی قیمت گوشت گاو و گوشت خوک. ملی برگر کینگ franchisee Carrols رستوران Group , Inc. پروژه های گوشت گاو می تواند افزایش قیمت 9 درصد این سال است.

آن نیست و در عین حال روشن شدن اینکه آیا شیوع کروناویروس تاثیر خواهد گذاشت در ایالات متحده رستوران قیمت اما این ویروس می تواند در یک نقطه از درد برای رستوران ها با چینی عملیات مانند استارباکس Corp. و یام Brands , Inc. هر دو شرکت نمی تواند پیش بینی درآمد با اطمینان خاطر از صدها نفر از چین فروشگاه تعطیلی.

برخی از رستوران ها که با افزایش قیمت های منو در موارد ارائه شده از طریق اشخاص ثالث مانند DoorDash Inc. برای کمک به پوشش هزینه های به طور فزاینده ای محبوب ، ارائه دهندگان خدمات تحویل مقاومت کرده بود چنین تاکتیک رستوران مدیران گفت: اما باید رشد بیشتری در مذاکره در قیمت به عنوان رقابت در تحویل مواد غذایی افزایش یافته است.

رشته فرنگی & Co., دنور مبتنی بر سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای با بیش از 450 محل افزایش قیمت در تحویل اقلام با 10 درصد در اواخر سال گذشته برای کمک به جبران هزینه با استفاده از شخص ثالث اپراتورهای.

“این چیزی بود که مردم حاضر به قبول” گفت: مدیر عامل دیو Boennighausen در ژانویه مصاحبه.

در ضمن بدهی خانوار از جمله کارت اعتباری و خودکار بدهی در حال بالا رفتن از یک علامت بسیاری از آمریکایی ها باقی می ماند مایل به خرج کردن است. قوی بازار کار و دستمزد ثابت دستاوردهای همچنین ارائه یک پایه برای مصرف کنندگان به صرف در رستوران ها با وجود افزایش قیمت ها.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما متوجه افزایش قیمت ها در رستوران ها? آن را تحت تاثیر قرار ناهار خوری خود را عادت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هنوز هم مشتریان نیست ایمنی بدن به افزایش قیمت به خصوص با توجه به جایگزین ارزان تر از غذا خوردن در خانه.

رستوران قیمت شروع به رشد سریع تر از مواد غذایی قیمت در سال 2015 ارائه انگیزه ای برای آمریکایی ها به کاهش در غذا خوردن.

“آنها شروع به فکر کردن در مورد خود کتاب جیبی یا توده ای از پول خود را کاهش,” گفت: جو Pawlak, عامل اصلی در Technomic شیکاگو مبتنی بر رستوران تحقیق و مشاوره شرکت. “سپس آنها شروع به فکر کردن در مورد من نیاز به تغییر رفتار من.'”

NPD Group Inc., بازار-تحقیقات شرکت طرح تعداد وعده های غذایی در خانه را افزایش می دهد سریع تر از تعداد وعده های غذایی در طول پنج سال آینده با توجه به دیوید Portalatin, یک تحلیلگر در شرکت است.

آماندا دیکنسون 43 گفت: رشد تفاوت بین رستوران و مواد غذایی قیمت باعث شده است تا او را به تنظیم عادات. به صرفه جویی در پول, شارلوت, N. C.-ساکن منطقه آغاز شده ناهار خوری سه بار در هفته را از پنج یا شش بار در هفته از یک سال پیش. او سهام در مواد غذایی از تخفیف فروشنده که در آن او می تواند پیدا کردن معاملات مانند 7.5-اونس است. کیسه پنیر ورقه ای برای $1.99 و نان گندم برای 25 سنت یک قرص نان.

“من بودجه را تنگ تر در 43…تر از آن بود که من 18,” خانم دیکنسون گفت. “من فکر نمی کنم دستمزد باید واقعا با چه مقدار هزینه آن را به غذا خوردن.”

مرتبط

  • 12 روز ولنتاین ارائه بهتر که جعبه شکلات
  • جنگ مرغ اسپرز Popeyes فروش
  • آخرین جلوی در تحویل غذا: آشپزخانه های خالی مراکز

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im