با تشکر از خدا برای آرامش صالح نمایندگان

Jung Eun-kyeong, سر از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری حاوی مستقیم بحث اطلاع تجزیه و تحلیل و stoical آرام در جلسات روزانه و بسیار مهم بود که در این کشور همه گیر پاسخ.

عکس:
yonhap/شاتر

مرتب پشم جارچی او عینک به اولین جلسه توجیهی در Jan. 20 بود از بین رفته جایگزین کم-تعمیر و نگهداری پزشکی ژاکت. او می خواهم به وضوح متوقف رسیدگی به موهای او که به طور فزاینده ای رشد موهای وز و قابل ملاحظه greyer. گزارش های خبری گفت که او به ندرت خواب و حاضر به ترک دفتر.

در اواسط ماه فوریه آن را دردناکی آشکار است که Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قرار داده بود تعهد خود را برای حفاظت از مردم جلوتر از خود را به خوبی بودن. افرادی که نمی دانم نام او سه هفته پیش ارسال شده نگرانی های خود را در رسانه های اجتماعی. رئیس جمهور ماه Jae-در بیانیه ای گفت که او امیدوار است او می تواند حفظ قدرت است.

تنها چیزی که هیچ کس به فکر او باید انجام می شد متوقف شود.

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان یک چیز خنده دار اتفاق می افتد. این رهبران که خود را متمایز کرده است تحت فشار هستند و به ندرت جسورانه, فرهمند, ضربه, خود, مورد, سیاسی, محاسبه alphas ما انتخاب می شوند. قهرمانان واقعی شده اند برای عدم بهتر است اصطلاح حرفه ای نمایندگان.

نمایشگاه توسط دکتر یونگ نرم-صحبت unprepossessing, 50-چیزی سابق شهر های کوچک پزشک که به میزبانی روزانه جلسات در حالی که همچنین نقش کلیدی در مدیریت کشور خود را تا کنون wildly موفق pandemic پاسخ.

اجتماعی-رسانه, پست, اعلام کرد دکتر یونگ یک جنگجو و یک قهرمان است.

عکس: Yonhap News/زوما پرس

در زمان ساده تر قبل از میلیون ها نفر می دانست که او نام خود را نازک قاب عینک و عدم روشنی و سازمان منظمی چسباننده او انجام شده را پیشنهاد کرده اند که او چیزی بیش از یک سر به پایین با مدیر; قابل تعویض بوروکرات.

به وحشت زده و عصبی کره ای, اسیایی, اما, او سازگار ترکیب مستقیم بحث اطلاع تجزیه و تحلیل و stoical آرام را تبدیل به یک ابزار قدرتمند و الهام بخش مواد مخدر است. در اوج وحشت زمانی که دکتر یونگ صراحت اعلام کرد که ویروس “نمی خواهد پیشی کره” مردم به طور غریزی او اعتماد. آنها معتقد بودند درست بود چرا که آنها می دانستند که او به آن معتقد بودند.

در مارس 12, دولت تهاجمی تست برنامه اجرا شده بدون شديد مستندات به حال تحت فشار قرار دادند و تعدادی از عفونت های جدید در زیر تعدادی از بهبود. اجتماعی-رسانه, پست, اعلام کرد دکتر یونگ یک “جنگجو” و “قهرمان”.

یک داستان مشابه است که بازی کردن در انگلستان که در آن جنی Harries کمی شناخته شده 61 ساله و معاون افسر ارشد پزشکی شده است میزبانی روزانه جلسات پس از او رئیس توسعه coronavirus علائم.

مادام العمر بهداشت عمومی مدیر کمک کرد که حرکت شیوع ابولا دکتر Harries نمی توانید رای بدهید برای او روشن و معقول و همدلانه و خلع سلاح رویکرد برای پاسخ دادن به سوالات. حتی زمانی که دیدگاه های خود را به نظر می رسد contrarian او اجتناب defensiveness و به نقل از پژوهش و علم است.

جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی در انگلیس در حق نمی توانید رای بدهید برای روشن و همدلانه پاسخ.

عکس: استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از انگلیسی به تازگی پیشنهاد او را می خواهم عالی نخست وزیر اما دکتر Harries امواج خاموش شناخت. “من فقط در یک روز به صورت روز با کار من,” او گفت مصاحبه.

کنیا را بعید coronavirus قهرمان است وزیر بهداشت Mutahi Kagwe یک تاجر با یک M. B. A. که شسته بود از انتخابی ، در سیاست آقای Kagwe دیده می شد به عنوان یک توهم است; بیش از حد عادی و عاطفی از راه دور. در coronavirus جلسات این صفات شد دارایی.

ایستاده با کل تیم خود پشت سر او آقای Kagwe پروژه های آرام بر شواهد و خواستار خورد به چهره حقایق سبک یک سناتور به عنوان “یک نفس هوای تازه.” در اخیر اجتماعی-رسانه, نظرسنجی, آقای Kagwe بحران رهبری بود امتیاز 8 از 10.

کنیا وزیر بهداشت Mutahi Kagwe با تیم خود را پشت سر او بینی و آرام و دریافت رتبه بالا برای عملکرد خود را.

عکس: خبرگزاری گتی ایماژ

از مارس 29 تایوان محدود بود تعداد تایید coronavirus موارد به کمتر از 300. قهرمان دقیقه است Chen Chien-تنها یک دانشگاه جانز هاپکینز-آموزش اپیدمیولوژی و وزیر بهداشت سابق که اتفاق می افتد به نشستن معاون رئیس جمهور. در حالی که سلامت-داده های یکپارچه سازی تلاش های او راه اندازی شد پس از شیوع سارس کرده درخشان تا کنون معروف متواضع معاون رئیس جمهور چن نیست به دنبال سرمایه گذاری بر محبوبیت خود را. او قصد دارد به گام به دنبال تحقیقات پزشکی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, وجود دارد, Anthony Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا و یک عضو از کاخ سفید پاسخ تیم. دکتر Fauci شده است به طور گسترده ای مورد ستایش خود را عمیق تخصص و برای بیان حقیقت بدون تعصب و یا سرزنش و همچنین برای از خود گذشتگی و کار و اخلاق و خوش بین خونسردی.

این نمونه ها و بسیاری دیگر اشاره به یکی از اساسی موضوع است. در یک بحران هیچ کس مراقبت چگونه شخصیت خود را است و یا چگونه مخل شما می تواند باشد. رهبران ما طلب هستند که نشان می دهد تا در هر روز هرگز متوقف به فکر می کنم از خود و بالاتر از همه به نظر می رسد به دانستن آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد.

به عنوان یک عضو از کاخ سفید response team, Dr. Anthony Fauci شده است ستایش برای بیان حقیقت بدون تعصب.

عکس: تام برنر/ایسنا

سوال واضح این است: اگر این نمایندگان هستند قادر به رهبران چرا آنها نمایندگان ؟

ماه گذشته من در مورد نوشت: یک توضیح ممکن. در حالی که همه رهبران در نظر گرفته شده توسط چگونه به خوبی پاسخ آنها به یک بحران درست علامت عظمت چیزی است که یک رهبر می کند بین شرایط اضطراری. بهترین آنهایی که هرگز استراحت; کار می کنند, پشت صحنه, بدون پهلوانان برای جلوگیری از بحران از اتفاق می افتد. هنگامی که آنها موفق شوند اما آنها به معنای واقعی کلمه باید چیزی برای نشان دادن برای آن است. آنها نمی پروژه جسارت است. آنها به نظر می رسد مانند یکنواخت و خسته کننده worriers.

مشکل بزرگتر من می خواهم استدلال می کنند که بیش از حد بسیاری از با استعداد و واجد شرایط رهبری نامزد تمایلی به گام رو به جلو است. آنها نیاز به تحت فشار قرار دادند. مورد در نقطه: یکی از محبوب ترین و موثر روسای جمهور دوایت آیزنهاور بود به cajoled به در حال اجرا است.

محققان ندارد و شواهدی وجود دارد که مردم با یک میل سوزان برای رهبری بهتر رهبران, اما آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد برای به دست آوردن قدرت.

دبورا Gruenfeld استاد در دانشگاه استنفورد کسب و کار مدرسه و نویسنده کتاب جدید “بازیگری با قدرت” (افشای کامل: همسر من است او عامل) گذرانده 25 سال تحصیل در رشته روانشناسی از قدرت است.

او تقسیم رهبران به دو اردوگاه: کسانی که دنبال قدرت برای خدمت به خود و کسانی که آن را به عنوان وسیله ای برای خدمت به دیگران است. در بسیاری از موارد نامزدها با یک “سرویس” ذهن-مجموعه ای ناراحت کننده هستند ترویج نامزدهای خود را در حالی که کسانی که به دنبال قدرت برای ارضاء شخصی را دوست دارم نه چیزی بیشتر.

در طول زمان و به خصوص در عصر رسانه های اجتماعی, انتظارات ما را نشانه رفته و در بالا مشخصات رهبران آن ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر کسی که برای پاسخگویی به همه آنها را. کسانی از ما که در طلب قدرت ممکن است مراقبت دکتر Gruenfeld می گوید اما بنده انواع مارس را برای ترس از دیگران اجازه پایین.

در حال انجام و منتشر نشده مطالعه دکتر Gruenfeld و دو همکار را ساخته اند برخی از اکتشافات شگفت انگیز. بسیاری از بسیار بلند پروازانه مردم با آنها آزمایش می گویند که آنها می خواهم به دیده می شود به عنوان واجد شرایط برای بالا نقش رهبری اما نیست به صورت خودکار تمایل به آنها را. در واقع بیش از نیمی می گویند که آنها ترجیح می دهند که شماره 2 به شماره 1.

درصد کوچکتر می گویند که آنها حتی ممکن است ترک پول در جدول به اشغال مقام دوم. و در بسیاری از موارد این افراد می گویند آنها بی تفاوت به رتبه حتی اگر آنها باور دارند که آنها بهترین نامزد است. “چه طبیعی و سالم است که مردم نمی خواهند برای اولین بار تمام وقت” دکتر Gruenfeld می گوید.

در اصل بحران زمانی که سطح تهدید وخیم است و حقایق و راه حل معلوم نیست مردم اهمیتی نمی دهند اگر شما فکر می کنم شما یک رهبر و یا اینکه آیا شما نگاه بخشی. ما فقط می خواهم برای روشن کردن تلویزیون و دیدن کسی که هوشمند است که مسئول کار سخت و نگه داشتن هر دو چشم بر روی توپ. ما انتظار داریم که رهبران ما را بدون توجه به آنچه آنها را دریافت کنید.

دکتر یونگ نیست تنها رسمی که سزاوار اعتبار برای کره جنوبی همه گیر پاسخ. و او نیست همیشه موفق در کار است. در سال 2015 او را مواخذه همراه با دیگران بیش از گروه پاسخ به شیوع بیماری MERS.

در حالی که هیچ کشوری از جمله او است خارج از جنگل در عین حال من فکر نمی کنم ما همیشه دیدن دکتر یونگ را یک پیروزی دامان. او نمی خواهم به بحث در مورد خودش اجتناب رسانه های اجتماعی و مودبانه رد درخواست مصاحبه (از جمله من).

در طول یک جلسه اخیر او دریافت نادر شخصی سوال. یک خبرنگار از او پرسید که چقدر خواب او در حال حاضر گرفتن در هر شب.

“بیش از یک ساعت,” او گفت: قبل از حرکت.

—آقای واکر سابق خبرنگار و سردبیر در وال استریت ژورنال نویسنده “کاپیتان کلاس: یک نظریه جدید از رهبری” (Random House).

نوشتن به سام واکر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im