تایلندی, سرباز, کشته شدن حداقل 17 در مرکز نظامی, مرکز خرید

تایلندی سربازان صبر در خارج از ترمینال 21 مرکز خرید در ناخون راتچاسیما

عکس: لیلیان suwanrumpha/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک سرباز مسلح با سلاح های نظامی رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در روز شنبه در تایلند کشته شدن حداقل 17 نفر و زخمی شدن 21 نفر دیگر به عنوان او ارسال شده به روز رسانی در Facebook قبل از حساب برداشته شد مقامات تایلندی و Facebook گفت.

این فرد مسلح شناسایی شده توسط مقامات به عنوان Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma برای اولین بار افتتاح شد آتش سوزی در یک مرکز نظامی کشته و دست کم سه افسر نظامی سخنگوی گفت. او سپس اقدام به این شهر ترمینال 21 مرکز خرید که در آن او شروع به تیراندازی دوباره.

عملیات برای دستگیری این مرد شد راه شب شنبه. مقامات مشغول به کار بودند به تخلیه غیرنظامیان به دام افتاده در داخل مرکز ساختمان قرار داد. ژنرال. Kongcheep Tantravanich گفت.

تصویر روی صفحه نمایش از یک Facebook livestream تصویری از سرباز تایلندی Jakrapanth Thomma در طول یک حمله در ناخون راتچاسیما شنبه.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جرم و جنایت و سرکوب بخش از نیروی انتظامی گفت: در Facebook پست شنبه شب که مقامات تا به حال وارد ساختمان ها و به اشتراک گذاشتن یک عکس از مسلح با نیروهای امنیتی در کنار جمعیت cowering شهروندان است.

زودتر جیر از این بخش وجود دارد گفت: زنده جرقه و آتش سوزی در داخل بازار. مشکوک اعلام شد “تحت تعقیب” فرد و افراد در مناطق نزدیک شد و خواست به محتاط باقی می ماند.

جرم تیراندازی رخ داده در شهر ناخون راتچاسیما است که در 150 مایلی شمال شرقی بانکوک است.

اجتماعی-رسانه ای کاربران ارسال شده ویدئوها که در آن صدای انفجار و تیراندازی شنیده می شود در پس زمینه و مردم دیده می شود تلاش برای اجرا و پنهان کردن. مسلح ارسال شده به روز رسانی در مورد حمله به Facebook حساب که اجتماعی-پلت فرم رسانه گفت: آن را حذف کرده است.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که Facebook را حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با حمله به محض این که این شرکت از آن آگاه می شود.

نوشتن به Feliz جزایر در feliz.solomon@wsj.com و Wilawan Watcharasakwet در wilawan.watcharasakwet@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو