تگزاس سعی بازگشایی دفاتر زود است. آن سخت بود حتی قبل از Coronavirus افزایش است.

تگزاس پشت کردم به کار سریع تر از بسیاری متحده است. در حال حاضر آن را به عنوان یک هشدار به ملت ایران: بازگشایی دفاتر و کسب و کارهای دیگر ممکن است مسیه و بیشتر در معرض ابتلا به اختلال نسبت به بسیاری از تصور است.

دولت چهره یک افزایش سریع از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان. در شهرستان هریس به هوستون و جهان بزرگترین شرکت های انرژی تایید موارد بیش از دو برابر شده پس از پایان آخرین ماه است. داده است برخی کارفرمایان از جمله می کنند LYB -0.98% صنایع میهن و پوسته RDS.یک -2.89% Oil Co., ارسال کارگران بازگشت به خانه دوباره به انجام شغل خود را از راه دور.

در عین حال حتی قبل از افزایش اخیر وجود دارد روشن شده بود نشانه تمام ماه که چهل تکه بازگشایی تا به حال مشکلات.

برخی از شرکت ها به ارمغان آورد کار کارگران در ماه مه یا اوایل ماه ژوئن تنها به صورت coronavirus شیوع بیماری در عرض چند روز یا چند هفته. دیگران هنوز هم نمی توانید شکل و خارج چگونه به مردم ارسال تا 50 طبقه آسمان خراش. شورون می گوید: محدود کردن سواران در برخی از آسانسور را ایجاد خطرناک ازدحام در لابی بنابراین این شرکت است که گفتن آن نقاب کارگران به خودداری از صحبت کردن در سوار شدن است.

جایگزینی شورون Corp. دو ساختمان برج های اداری در مرکز شهر هوستون یک وظیفه دلهره آور است. از 7,000 کارگران حدود 350 هستند می گوید: دیو Payne, شرکت, معاون رئیس جمهور, بهداشت محیط و ایمنی. این شرکت دارای فضاهای پارکینگ برای کمتر از یک سوم کارکنان خود را. قبلا هزاران نفر تا به حال شمارش ون استخر و اتوبوس های عمومی که در حال حاضر تلقی بیش از حد مخاطره آمیز است. هنگامی که پس از رسیدن کارکنان باید تحت یک تصویربرداری حرارتی اسکن قبل از ورود به ساختمان است.

آقای پین اذعان کرد وضعیت می تواند کشیدن به 2021. “ما در حال تلاش به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است,” او گفت:.

بسیاری از کارگران حتی بعید هستند و پیدا کردن آنها می تواند انجام دهد شغل خود را از خانه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اقدامات احتیاطی شما می خواهید برای دیدن در دفتر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به عنوان امریکا تعطیل در ماه مارس Aniket Sanyal بسته بندی شده چهار مانیتور کامپیوتر از دفتر خود در هوستون. از آن پس او کمک کرده حفاری ده حلقه چاه نفت در دریای شمال و خاور میانه و فراتر از آن—همه در حالی که مشغول به کار در دفتر خانه خود را. آن را یک شاهکار 30 سال نفت مهندس برای هالی برتون Co. می گوید او و کارفرمایان خود را نمی بینم آینده در شروع سال 2020 و نه او آن را در نظر بگیرید ممکن است سال پیش زمانی که او کار بر روی سکوهای حفاری است.

“من فقط نیاز به یک اتصال به اینترنت خوب می گوید:” آقای Sanyal اضافه کرد که خانه اش دم اسپرسو کباب نگه داشته است او در جریان 12 ساعت شیفت عامل خودکار فن آوری های نظارت بر داده ها و نظارت بر روی سایت هستند.

او انتظار دارد به کار از خانه پاره وقت حتی یک بار هالی برتون به طور کامل بازگشایی دفاتر خود را. تا کنون حدود 700 3000 هالی برتون شرکت کارکنان در هوستون ستاد. تمام برنامه ها برای در آوردن بیشتر مردم در برگزاری حداقل تا اواسط ماه جولای در میان موج اخیر.

هالی برتون گفت: برخی از کارکنان مستقر در یکی از دانشگاه هوستون باید آزمایش مثبت برای Covid-19.

حتی به عنوان دولت به سرعت در حال بازگشایی دفاتر, میله, رستوران ها سالن ها و ورزشگاه بسیاری از شرکت ها را انتخاب و به عجله از کارگران خود را به آسمان خراش ها و آلاینده به حومه دفتر دانشگاه. آنها تمایلی به انجام این کار زمانی که بسیاری از کارگران باقی می ماند نگران ابتلا به این ویروس هستند و مولد به اندازه کافی در خانه.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان شده اند که در افزایش روز آمار یک رکورد در روز شنبه از 5,523 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری ایالت. بستری شدن در بیمارستان کاهش یافت و به 5,497 مردم که از یکشنبه.

Group 1 Automotive , Inc., یکی از بزرگترین کشور داد و ستد عمومی نمایندگی خودرو زنجیر نگه داشته و آن هوستون ستاد باز برای تعداد کمی از کارکنان تا اواسط ماه ژوئن هنگامی که یک کارمند قراردادی به این ویروس گفت: فرانک Grese معاون ارشد رئیس جمهور از منابع انسانی است.

بسیاری از گروه 1 شرکت کارکنان دفاتر خصوصی ساخت آن را آسان تر به فاصله و با ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های اطراف آن طبقه “جایی شبیه یک داروخانه می گوید:” پیتر DeLongchamps ارشد معاون رئیس جمهور در این شرکت است. در خارج از دفتر است سخت تر محیط زیست گفت: از آنجا که بسیاری از مردم در تگزاس بزرگ شده, از خود راضی خود را در زمان شخصی اجتناب ماسک و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل که افزایش خطرات برای کارگران شرکت طی 9-به-5 زندگی.

“هر کس رو بی قرار و من فکر می کنم ما اجازه گارد ما را” آقای DeLongchamps می گوید. “این یکی از چیزهایی که من می خواهم به شما بگویم در مورد تگزاس را بازگشایی: وجود دارد کمی بیش از حد سهل انگار از یک نگرش است.”

پس از مثبت Covid آزمون گروه 1 بسته مقر آن برای دو هفته به عنوان یک احتیاط. آن را بازگشایی دوشنبه در یک محدود اساس با کارکنان تنها در آینده زمانی که کاملا ضروری و بازگشت به کار از راه دور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است آقای Grese می گوید. پوشیدن ماسک مورد نیاز خواهد بود و این ساختمان نمی خواهد که بیش از 15 درصد از کارکنان که معمولا کار وجود دارد.

مربوط به پوشش

  • افزایش Covid-19 موارد آزمون Austin بازگشایی
  • میله دریافت Snagged در بازگشایی Reversals
  • قمار در نظر Cashless قمار

بازگشت به کار قصد دارد به طور گسترده ای متفاوت است و حتی در همان صنعت و همان شهر رنگی توسط مدیران’ نمایش, ویروس, روش های ردیابی آن است که آیا به بازگشت امن و گرایش سیاسی خود را.

انگلیسی, شرکت نفتی BP PLC با 4,000 کارگران در هوستون هنوز شروع فاز اول آن از بازگشت کارگران به ستاد منطقه و نمی بینم به هر دلیل آن را نمی تواند نگه داشتن کارگران در خانه تا مدتی در سال آینده می گوید Starlee سایکس BP هوستون-بر اساس منطقه ای رئیس جمهور از خلیج مکزیک و کانادا است. در سال 2017, هنگامی که طوفان هاروی آب گرفتگی BP دفاتر بسیاری از کارگران مجبور به انجام شغل خود را از خانه به مدت شش تا نه ماه به عنوان شرکت بازسازی شده.

“ما تا به حال یک خشک اجرا برای این” خانم Sykes گفت: کار از خانه. “تکنولوژی انجام کار پس از آن اما این کار خیلی بهتر در حال حاضر.”

Exxon Mobil Corp در کمتر از نیمی از ظرفیت در آن غول پردیس شمال شهر است. غول های انرژی در ابتدا بازگشایی برخی از امکانات به کارکنان که تا به حال دفاتر خصوصی با درب.

در حال حاضر حدود 40 درصد از کارگران آن در پردیس که در خانه های بیش از 10 ، 000 قادر به بازگشت به دلیل ساختمان پوسته تغییر شد و روش های تمیز کردن افزایش یافته می گوید سخنگوی تاد Spitler. “ما را تنظیم اگر و زمانی که آنها مورد نیاز است,” او گفت:.

شل روغن شرکت ، ایالات متحده تابعه Royal Dutch Shell PLC هفته گذشته به حالت تعلیق در فاز اول بازگشت آن به دفاتر هوستون با بسیاری از کارکنان آن بازگشت به کار از خانه های خود.

تنها انتقادی کارکنان در حال اجرا عملیات هنوز هم کار خواهد کرد از دفتر. این شرکت اجازه داده شده بود در حدود 11 درصد از آن حدود 7000 هوستون منطقه کارکنان برای بازگشت به کار در اوایل این ماه اما معکوس البته به عنوان محلی مورد اعداد صعود کرد.

دیگران را بازگشایی سریعتر. بسیاری از 2,300 کارکنان در refiner نفت فیلیپس 66 باید بازگشت به کار در حال حرکت به عقب در مراحل پس از اوایل ممکن است با برخی از کار مبهوت شیفت به کاهش کلی سطح اشغال سخنگوی دنیس Nuss می گوید.

آیلین مک گراث-کانر معاون منجر به شورون شرکت Pandemic پاسخ تیم مذاکرات با تدارکات تیم منجر جاستین راسل از یک فاصله در ستاد در هوستون.

فرانسه شرکت نفت مجموع SA نگه داشتن آن را 1,000 هوستون کارکنان در صفحه اصلی در حال حاضر است. اما این پنت هاوس از آن در مرکز شهر ساختمان خانه های نفت باشگاه هوستون که باز می ماند. این باشگاه به تازگی به اطلاع اعضای که Covid مورد شناسایی شد در برج. باشگاه طبقه بایو بنگال نوار بسته می شود چند بار در روز برای تمیز کردن.

کسانی که بازگشته اند می گویند این انتقال می تواند بی دست و پا. شیل driller جعفری انرژی , Inc. در Austin به یاد می آورد 60 از حدود 250 نفر است که کار در آن به ستاد. اما پس از سه ماه از انزوا و تصویری چت در خانه نشست—که نیاز به ماسک صورت—می توان دلسردکننده مدیر عامل مت گالاگر می گوید.

“هیچ کس کامل اولین سلام است. ما نمی دانیم که اگر شما تعظیم یا آرنج دست انداز” او گفت:. برخی رفته اند, به چت ویدئویی و حتی با دیگران در این کار به سادگی زیرا آنها ترجیح می دهند برای دیدن شخص دیگر آشکار صورت است که آنها می توانند در یک کنفرانس اتاق او اضافه شده است.

در سن آنتونیو مارگارت مالون 54-سال-مدیر قدیمی در ادعای عملیات در USAA مالی-شرکت خدمات داوطلب به میان اولین خلبان بازگشت کمتر از 10 درصد از نیروی کار به USAA دفاتر. او گفت که او از دست رفته همکاران و جدایی بین کار و زندگی شخصی او است که رفتن به محل کار را فراهم می کند.

او حرارت گرفته شده و پس از ورود و پوشد ماسک در حالی که به دور از میز کار خود را به آن منتقل شده است به نقطه ای دیگر در دفتر اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله. در هر صورت ظاهر از یک روال عادی است که استقبال او می گوید:. “این به من می دهد بیشتر از یک حس از هدف: با سلام در صبح دریافت لباس پوشیدن و رفتن به محل کار.”

در سن آنتونیو مارگارت مالون یک مدیر در ادعای عملیات در USAA داوطلب برای بازگشت به کار.

عکس:
USAA

با این چند نفر در دفتر پارکینگ است و دیگر بدون هیچ زحمتی و او می گوید: او چند co-کارگران شاد. “همه خوشحالم که اینجا چون فکر می کنم همه آنها مانند” از خدا چیزی عادی در این جهان دیوانه,’,” او می گوید.

هنوز دفتر زندگی تغییر است. چند شرکت کارکنان از Dallas-بر اساس Remington هتل که در عمل خواص برای مارک های مانند ماریوت هیلتون و هایت, که در بازگشت به دفتر اوایل این ماه دیگر می توانید مواد غذایی با تحویل به طبقه و جلسات با بیش از سه نفر هنوز هم برگزار می شود از طریق زوم می گوید اسلون دین این شرکت اجرایی. در آکادمی ورزشی + خارج از منزل کتی, Tex., شرکت کارکنان خود را باید در سطل زباله به یک مشترک bin را خالی به طوری که تمیز کردن خدمه لازم نیست برای رفتن در اطراف به هر اطاقک برای محافظت از هر دو کارکنان و متولیان است.

قبل از کارگران ترک می توانید ساختمان های خود را در پایان روز, شیمیایی شرکت می کنند صنایع NV نیاز به آنها را به یک نظر سنجی در یک برنامه از مردم با آنها آمده اند به تماس نزدیک می گوید: کیم فولی شرکت معاون رئیس جمهور از سلامت ایمنی و محیط زیست است.

تقریبا یک سوم از کارگران کمتر از 500 نفر شده است در Lyondell اصلی دفاتر این ماه در جداگانه گروه های متناوب و در پایان روز انتخابات کمک کرده اند با قرارداد ردیابی اگر این شرکت تا به حال یک مورد. اما با شروع دوشنبه بسیاری از این کارگران آغاز خواهد شد کار از خانه دوباره با توجه به خونتان coronavirus موارد, او گفت:.

در تگزاس 148,728 موارد Covid-19 گزارش شده با 2,393 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت به نام رای از گسترش غیر قابل قبول و گفت: “باید آن را محصور.” هفته گذشته او ضربه مکث در مرحله بعدی دولت بازگشایی و دستور داد بارها را ببندید و رستوران ها برای کاهش گنجایش.

“بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه” رژیم صهیونیستی است. ابوت گفت.

جعفری انرژی مدیران دیدار با همکاران در یک ویدئو کنفرانس.

عکس: جان Bumgardner

پیتر hotez را بازتوییت کرد دین برای مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون گفت: شرکت ها و رهبران مدنی باید تاخیر reopenings و نگه داشتن کارگران در خانه تا زمانی که موارد روند پایین. “اگر این اعداد در ادامه به تسریع در این رای پس از آن ما می تواند در واقع به دنبال در هوستون تبدیل شدن به بدترین آسیب دیده شهر در ایالات متحده آمریکا,” او می گوید.

اکثر شرکت ها اقدام محافظه کارانه تر نسبت به دولت است.

دل Technologies ,Inc. بر اساس خارج از آستین با 165,000 کارکنان جهانی تخمین می زند تنها 50 درصد از کارگران آن را تا به حال بازگشت به دفتر کار حتی زمانی که بحران عبور می کند. این شرکت ساخته شده خود را دیجیتال ابزار برای تجزیه و تحلیل بیش از ده امتیاز داده مانند محلی موارد و بستری شدن در بیمارستان به راهنمای تصمیم گیری آن است.

“هنگامی که داده ها به ما می گوید آن را امن برای بازگشت ما بازگشت می گوید:” جان Scimone ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس افسر امنیتی در دل.

که به نظر می رسد به دور. “ما در حال گفتن مردم که آنها نیاز به حل و فصل می گوید:” جنیفر “JJ” دیویس معاون ارشد ارتباطات جهانی. “ما پیش بینی در شرکت ما و رک و پوست کنده به طور گسترده تر است که آینده کار متفاوت به نظر می رسد که بیشتر مردم در خانه بمانند برای همیشه.”

در شورون را هوستون دفتر مرکزی یک دایره پل ارتباطی بین ساختمان ها تبدیل شده است به یک راه حلقه به تشویق فاصله.

نوشتن به Collin در یتن [email protected] و تراشه برش در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اولآهنگ پیشواز همراه اول