تگزاس خرده فروشان شکل خود را بازگشایی قوانین

Coronavirus همه گیر است مختل میلیون ها نفر از ایالات متحده کسب و کار و فشار صاحبان خود را به آمد تا با راه های جدید به کار گیرند در حالی که نگه داشتن کارگران و مشتریان امن است. با چند دستورالعمل بسیاری از صاحبان فروشگاه ها از چپ به تدبیر خود اقدامات احتیاطی.

وال استریت ژورنال در بازدید از چندین کسب و کار در هوستون است که تا به حال یک موج اخیر در coronavirus موارد به ببینید که چگونه آنها متاثر شده اند و آنچه آنها انجام می دهند به باز بماند.

زمین و دریا و آسمان

خارج از منزل, فروشگاه دریا زمین و آسمان که مبادرت به فروش تلسکوپ و دوربین دوچشمی بسته در ماه مارس بود و کارکنان آن کار از راه دور. پس از تصمیم گیری برای بازگشایی کامل آن تصمیم به نگه داشتن بسته فروشگاه به خریداران و انجام معاملات در پیاده رو.

“ما به سادگی ساخته شده انتخاب چرا که ما در معرض خطر از اعضای ما کارکنان و خانواده های است که ما نمی خواهد اجازه می دهد مشتریان در فروشگاه” گفت: شرکت صاحب Marcie Hysinger بالا خریداری شده که 80 سال از کسب و کار در سال 2016.

کارمند برایان Redman نشان می دهد که یک مشتری از دو جفت دوربین دوچشمی. مشتریان می توانید مقایسه محصولات خارج است.

ارسال شده نشانه های تشویق مشتریان به تماس به طوری که کارکنان در داخل می تواند محصولات خارج است. برخی از مشتریان نشان می دهد ناامیدی زمانی که آنها نمی توانید وارد کنید اما این نه ضعیف فروش خانم Hysinger گفت. “آن را مانند کریسمس,” او گفت:.

باس طرفدار مغازه ها

باس طرفدار مغازه ها در سراسر کشور است که شاهد افزایش در تقاضا برای دنده. فروشگاه در پرلند تگزاس در خارج از هوستون هرگز به طور رسمی بسته شد.

این شرکت فراهم می کند ماسک به کارکنان ارائه می دهد متوسط چک قبل از کار و نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک مطابق با محلی, ماسک, سفارشات. دست-ضد عفونی کننده ایستگاه های در دسترس هستند در فروشگاه.

باس طرفدار مغازه ها نصب بنفش سپر در پرداخت و در سرویس شمارنده. در حال حاضر تمام فروشگاه ها در سراسر کشور باز هستند با روش های جدید در محل.

کاکتوس موسیقی

کاکتوس موسیقی, یک رکورد, فروشگاه ارائه منظقه خدمات قبل از باز کردن درهای خود را دوباره در ژوئن 13. دستکش های در دسترس را به مشتریان در صورتی که نیاز آنها و ضد عفونی کننده ایستگاه های قرار داده شده در اطراف مغازه. فروش در طول همه گیر شده است.

فروشگاه متوقف شد و اجازه می دهد مشتریان برای پیش نمایش آلبوم ها در فروشگاه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که باید برای ایجاد اجتماعی-فاصله دستورالعمل به عنوان کسب و کار بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

کسب و کار اجرا محلی, ماسک, مقرر کرده و آن را به حداقل رسانده فروشگاه ساعت و پیشنهادات تماس با ما پرداخت. دستکش های در دسترس را به مشتریان اگر آنها می خواهند و ضد عفونی کننده ایستگاه های قرار داده شده در اطراف مغازه.

فروش در طول همه گیر شده است. “این احساس که ما در حال انتظار به توان گفت به تعطیل دوباره چون ما تلقی غیرضروری گفت:” کریستینا Acuna مدیر.

چوپان دائو بوتیک

چوپان دائو بوتیک, پوشاک, فروشگاه, بسته شده در مارس 18 و بازگشایی به مشتریان ممکن است 18. کارکنان باقی ماند به صورت ماسک که رایگان ارائه شده در شروع این بیماری همه گیر به هوستون محلی و در حال حاضر برای فروش در فروشگاه.

بوتیک ارائه می دهد یک ماسک را با یک unexposed اسلات برای نوشیدن از طریق نی با ماسک در تصویر بالا ، فروش ماسک در محدوده قیمت از $10 به $35 نگه داشته اند کارکنان مشغول: بیشتر مشتریان به خرید ماسک صورت.

لباس در فروشگاه ها با اسپری ضد عفونی کننده. پس از یک آیتم است که سعی بر آن است که ضد عفونی و نگهداری در یک قفسه دور از مشتریان به صورت 24 ساعت قبل از بازگشت به زمین است.

فروشگاه شروع به ارائه این گزینه را انتخاب کنید تا سفارشات آنلاین در فروشگاه.

مدیر کارولین وات گفت: ضروری مطابق با اصول بهداشتی محصولات گران قیمت بودند زمانی که آنها بازگشایی این فروشگاه, اما که نمی نگه داشتن او را از برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همه چیز ما می خواستیم انجام دهیم ، ما قادر به انجام” خانم وات گفت.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de