تگزاس با دو مرد پانچ از ویروس نفت و شوک است. ‘هیچ اجتناب از این یکی.’

تگزاس تا به حال یکی از بهترین و اقتصادی پرونده از هر گونه امور خارجه ایالات متحده پس از بحران مالی 2008. در این بحران مواجه است و چشم انداز عمیق و طولانی مدت رکود.

ستاره تنها دولتی است در معرض بسیاری از بیماری همه گیر و خاموش شدن اقتصادی بیمار و عواقب با سه شهرستانها—Austin, هوستون و دالاس—به فراوانی از مشاغل بخش خدمات به خصوص در معرض خطر است. رکود در صنعت نفت و دیگر کسب و کارهای بزرگ در تگزاس از جمله خطوط هوایی و بنادر احتمال تقویت آن درد است. صنعت تحلیلگران انتظار نفت رکود به outlast فعلی شیوع ویروسی.

قیمت نفت افزایش یافت در اواخر هفته گذشته در امید یک پیمان جهانی شامل روسیه, عربستان سعودی و احتمالا آمریکا به قطع نفت خام خروجی. اما چشم انداز نامشخص و حتی قابل ملاحظه تولید نفت کاهش خواهد سقوط کوتاه از ساخت و ساز عظیم رها کردن در تقاضا برای سوخت ناشی از کوروناویروس. قیمت باقی می ماند زیر 30 دلار در سطح که در آن اکثر تگزاس تولید پول را ندارد.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری افزایش یافت 259,652 در تگزاس در طول دو هفته منتهی به مارس 28, غیر فصلی تنظیم شده وزارت کار آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد. اخراج آمار طیف گسترده ای از کسب و کار از جمله اسکان و مواد غذایی, خدمات, حمل و نقل, بهداشت و درمان, نفت و گاز و تولید و خرده فروشی املاک و مستغلات و ساخت و ساز داده ها نشان داد. دو شیل تولید کنندگان درخواست تگزاس تنظیم کننده به نظر محدود کردن خام خروجی برای اولین بار پس از 1970s.

برای تگزاس “وجود ندارد اجتناب از این یکی” گفت: James گاینس اقتصاددان ارشد در املاک و مستغلات در مرکز تگزاس A&M University.

از کار خود را در هوستون دستگاه, فروشگاه کنی Istre دیدم مشتریان برداشت سفارشات و خواستار تخفیف برای تجهیزات حفاری در تیلور نفتی تولید Inc. حتی قبل از اینکه آمریکا قیمت نفت سقوط کرد. قیمت حدود 28 دلار در هر بشکه روز جمعه به پایین در حدود 54 درصد از سال شروع.

‘این است که مانند دو whammy,’ می گوید کنی Istre معاون رئیس جمهور در تیلور نفتی تولید بالا; تیلور فروشگاه به طور کامل از لوله.

عکس: علامت فلیکس برای وال استریت ژورنال

قیمت ها در اوایل معاملات روز شنبه رسید 30% زیر رئيس جمهور تهمت را توییت او انتظار دارد عربستان سعودی و روسیه خواهد شد کاهش در تولید.

پس از سوار کردن رکود در هر یک از چهار دهه اخیر آقای Istre فروشگاه معاون رئیس جمهور می داند چه آینده برای تگزاس: تقاضا افت ناشی از کروناویروس است دیدار نفت-تامین موج ایجاد شده توسط عربستان و روسیه به قیمت جنگ. بیشتر از 20 کارمند را متوقف کرده اند در حال آمدن به محل کار زیر یک countywide منظور در خانه بمانند.

“این مثل این است که دو whammy” او گفت:. “آنها لغو پروازهای هر روز و در حال حاضر مردم نیست رانندگی به کار می کنند. بازار در حال رفتن به آب گرفتگی با نفت است.”

رئیس جمهور تهمت وعده داده شده به حمایت از تلاش صنعت نفت در یک نشست روز جمعه سران Exxon Mobil Corp Occidental Petroleum Corp و چند تن دیگر اما چند جزئیات پدید آمده است.

حتی بزرگترین تولید کنندگان می توانید کمی برای جلوگیری از عوارض فلج کننده coronavirus. آقای ترامپ است که آیا ایالات متحده در دستور کاهش است.

رشد اقتصادی در تگزاس دوم-ترین-پرجمعیت ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه پس از کالیفرنیا شده است نزدیک به نفت پس از یک سال 1901 gusher در Spindletop شرق هوستون تنظیم کردن یک بوم. که وابستگی متقابل آورده رفاه بلکه تهدید ثابت از رکود—از جمله در سال 1980 زمانی که نفت-قیمت تصادف منجر به عمیق منطقه ای رکود زیان کار در ده ها هزار و صدها نفر از ورشکستگی بانک ها در پشت معیوب وام.

تگزاس تبدیل شده است متنوع تر آنجا بود و یکی از بهترین رونق اقتصادی در ایالات متحده در طول دهه گذشته, تشکر, تا حدودی به این شیل-حفاری بوم. اقتصادی آن میزان رشد 3.5 ٪ نرخ سالانه از سال 2009 تا سپتامبر 2019, پیشی هر ایالت به جز داکوتای شمالی و واشنگتن, وزارت بازرگانی داده ها نشان می دهد. اشتغال پس از دسامبر 2009 تا به حال رشد 2.7 میلیون در ماه ژانویه حسابداری برای حدود یک در هشت شغل ایجاد شده در کشور بیش از این کشش با توجه به اداره آمار نیروی کار.

سپس-فرماندار تگزاس ریک پری اعلام کرد دولت postcrisis عملکرد یک “تگزاس معجزه است.”

حتی تگزاس اقتصادی تنوع خواهد بود یک کوسن در حال حاضر به دلیل بسیاری از صنایع از آن توسعه یافته قرار دارد. انرژی و حمل و نقل و خرده فروشی, محل اقامت و رستوران ها با هم حساب برای 21 درصد از آن به بخش خصوصی خروجی در مقایسه با 13 درصد برای ملت اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی 2019 داده ها نشان می دهد.

قیمت یک بشکه نفت هنوز هم میشکافد در تگزاس است. معدن خروجی—عمدتا از نفت و گاز بود که 9 درصد از آن $1.8 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی در سال 2018 در مقایسه با 1.7% به صورت گسترده تر ایالات متحده

تولید نفت افزایش خزانه دولت از بسیاری جهات از جمله از طریق حق امتیاز تگزاس دریافت برای حفاری در امور خارجه زمین. تگزاس کلی زمین دفتر در سال گذشته تولید شده $646 میلیون دلار در نفت حق امتیاز است که در نهایت کمک به پرداخت هزینه برای کتاب های درسی مدرسه و کامپیوتر. در آخرین رکود کسانی که حق امتیاز کاهش یافت و 24 درصد از سال 2014 تا 2016. دائمی دانشگاه صندوق تولید حق امتیاز از 2.1 میلیون هکتار در درجه اول در غرب تگزاس است که کمک به حفظ دانشگاه تگزاس و Texas A&M University.

در زمان بهتر—نوامبر 2019—عود می سوزاند بیش از حد گاز در حوضه پرمین در تگزاس است.

عکس: آنگوس و خورنده/ایسنا

قیمت نفت خام کاهش یافته است 57 درصد طی روغن تنه شروع 2014 77 درصد در سال 2008 بحران مالی و 65 درصد در اواسط 1980s.

بیش از 50 شرکت نفت و گاز از جمله پیشگام منابع طبیعی شرکت ، EOG منابع Inc. و کنچو منابع Inc., باید مجموع برنامه ریزی برای کاهش هزینه در حدود $27.6 میلیارد و کوچک پشت حفاری در نظر دارد. هوستون Occidental Petroleum Corp قطع پرداخت. Austin جعفری انرژی , Inc. به کاهش اجرایی پرداخت.

نفت-field-خدمات شرکت هایی که انجام بسیاری از این بر روی زمین کار را برای تولید کنندگان و استخدام هزاران نفر در هوستون و میدلند کاهش مشاغل به سرعت برخی به میزان 25 درصد تا پایان ماه مارس گفت: Richard اسپیرز, معاون رئیس جمهور در انرژی-شرکت مشاوره Spears & همکاران و رئیس انرژی-شرکت ساخت و ساز تکامل مهندسی, Inc.

حفاری باید idled 69 چاه در تگزاس آوردن ایالت تعداد به کمترین میزان در سه سال در 338, با توجه به بیکر هیوز Co. هالی برتون شرکت ، نفت-حوزه خدمات شرکت گفت: از آن آغاز شد furloughs از تقریبا 3500 هوستون کارکنان تا 60 روز شروع مارس 23. رقیب خود Schlumberger Ltd. در ماه مارس گفت: این برنامه ریزی برای کاهش متحده آمریکا شغل و پرداخت اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات. شرکت های خدمات هستند مجموعه ای برای کاهش 100,000 مشاغل وابسته به نفت فعالیت در تگزاس در این سال با توجه به شرکت مشاوره Rystad انرژی است.

بلندی بازار کار بحران به احتمال زیاد خواهد 0.5 تا 1 درصد بدتر در تگزاس از بقیه ملت با توجه به قرار گرفتن در معرض آن به انرژی گفت: Keith فیلیپس, دستیار معاون رئیس جمهور در سن آنتونیو شعبه بانک فدرال رزرو دالاس. دولت نفت-قیمت downdraft او گفت که می تواند بیشتر از دوام بیاورید coronavirus را گسترش.

بسیاری از شیل کارگران نیز با مشکل دسترسی به منابع مالی به عنوان سرمایه گذاران فرار کرده اند بخش های زیر سال ضعیف می گرداند. “ما برای بزرگتر رکود” آقای فیلیپس گفت: “به دلیل عدم در دسترس سرمایه است.”

مبتنی بر تگزاس آمریکا شرکت هواپیمایی جت های پارک شده در پیتسبورگ در روز جمعه.

عکس: جف Swensen/گتی ایماژ

بیش از 70 بدهی بر دوش ایالات متحده تولید کنندگان نفت در معرض خطر ورشکستگی در قیمت های فعلی و تقریبا نیمی از کسانی که مقر آن در تگزاس با توجه به Rystad.

Coronavirus نگرانی کرده اند ناودان دالاس و هوستون-منطقه خطوط هوایی مراکز و تگزاس مبتنی بر Southwest Airlines Co. و American Airlines Group , Inc. ویروس مجبور به لغو Austin در جنوب غربی tech-و-جشنواره فرهنگ و هوستون دام نشان می دهد و کاری که تولید صدها میلیون نفر در فعالیت های اقتصادی, با توجه به برگزارکنندگان. بازار مال فروشان که جلب بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده در سال گذشته قطع شده پس از Houston-منطقه بود که با حضور کباب cook-off تست مثبت برای کوروناویروس.

یکشنبه, تگزاس بود 6,812 تایید Covid-19 موارد و حداقل 127 مرگ و میر با توجه به آن بخش از دولت خدمات بهداشتی و درمانی.

شهرستانهای قفل کردن دولت در شهرستانها عمده در اواسط ماه مارس در حالی که تگزاس بود دستور داد بارها را بسته و محدود رستوران را به را-تنها. در مارس 31, تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر سفارش نیاز به “هر فرد” ایالت به حداقل رساندن گردهمایی های اجتماعی و تماس با افراد خارج از خانه به جز برای خدمات ضروری است.

برای بسیاری از ماه مارس آقای ابوت اجتناب بود یک ایالت مستند به دلیل نمرات از راه دور استان ها تا به حال لمس شده است.

وزارت اطلاعات نشان می دهد تگزاس را افزایش اولیه بیکاری-ادعا می کند سود در دو هفته منتهی به مارس 28 کمتر از در کالیفرنیا و نیویورک که دستور داده بود در سطح ایالت مستندات زودتر.

تگزاس حسابرسی گلن Hegar در مارس سعی کنید اوایل اجمالی ویروس, اثرات تماشای آنلاین رزرو رها در OpenTable, یک برنامه برای رزرو رستوران. هنگامی که از eateries بسته خود را درب داده شد بی فایده است. او انتظار یک رکود اقتصادی آمریکا با تگزاس کشیدن پشت سر گذاشت.

هوستون دفتر بازار شد و فقط شروع به بهبود می یابند از ترین های اخیر نفت-کاهش قیمت. در دسترس بودن نرخ ارز که شامل استخدام و اجاره دادن فضا بود شروع به کاهش پس از افزایش از 12 درصد در سال 2013 به حدود 23 درصد در سال 2018 با توجه به CBRE Group ,Inc. تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم دولت خود را کرایه از طریق رکود اقتصادی و فراتر از آن در مقایسه با ملت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

حتی قبل از بحران کنونی تگزاس صنعت نفت کار تصویر تا به حال بهبود است. این صنعت از دست رفته یکی از سه شغل از اوج رونق در سال 2014 به پایان رکود در سال 2016. بسیاری از کسانی که شغل نمی آمد به دلیل این که شرکت حفاری آموخته برای استخراج بیشتر نفت خام با کارگران کمتر و چاه. برخی در حال کار برای کمتر است.

هوستون زمین شناس و مهندس تاد آرمسترانگ, 62, گفت که او باعث می شود در حدود یک پنجم آنچه که او در زمان خانه در سال 2014. او کشیدن از پس انداز بازنشستگی به پرداخت صورتحساب و دوباره شهریه های کالج برای دختر خود. “من خوش شانس به یک کار” او گفت:.

‘کل shutdown’

در میدلند در قلب امریکا پرکار ترین میدان نفتی پرمین حوضه ماهیهای تگزاس و نیومکزیکو صنعت جانبازان نیروبخش برای بدترین. سیمون صلیب, 37, یک خط لوله بازرس در نزدیکی اودسا که از دست رفته کار خود را از یک ماه پیش گفت: “من فکر می کنم آن را به کل خاموش شدن است.”

پت دنیس فروشنده برای یک میدان نفتی تعمیرگاه در نزدیکی اودسا گفت: او furloughed بدون پرداخت تا اطلاع ثانوی به هفته گذشته است. او گفت: 30 از 50 همکاران گذاشته شده با بسیاری از بقیه کار کمتر ساعت.

آقای دنیس, 57 زندگی می کردند از طریق یک دوجین نفت-پچ رکود اما همه چیز اتفاق افتاده است سریع تر در مارس 9. “در روز یکشنبه ما خوب بود,” او گفت:. “سپس در روز دوشنبه ما همه از ناگهانی در شرایط اضطراری و همه چیز تعطیل.”

جاش لورنز, رئيس جمهور از خصوصی میدلند اپراتور EnCore پرمين گفت که او انتظار می رود موج اخراج و ورشکستگی به عنوان کوچکتر تولید کاهش هزینه و 50 درصد به 80 درصد است. شرکت خود را با هدف بریده بریده تا 35 میلیون دلار در هزینه های این سال کاهش فعالیت که تولید حق امتیاز برای دو کلید مالکان اراضی دانشگاه تگزاس کلی زمین ،

“ما در حال رفتن به تمرین به عنوان به زودی آن را به عنوان یک اقتصادی قیمت برای هر کس که احتمالا در اواسط دهه 40 سالگی” به دلار در هر بشکه آقای لورنز گفت: اضافه کردن شرکت او در تلاش است تا راه گریز در زمان برخی از حفاری تعهدات.

پل Hotze در ماه گذشته در پاریس تگزاس, مغازه پوشاک در حال حاضر بسته شده است.

عکس: علامت فلیکس برای وال استریت ژورنال

به طور کلی زمین دفتر گفته است که مایل به کار با شرکت های نفتی در آن اقتدار قانونی است اما وظیفه امانتی به تگزاس دانش آموزان به تولید بالاترین درآمد ممکن است. دانشگاه تگزاس سیستم گفت: این پروژه های معدنی درآمد مالی در سال 2020 می تواند به کاهش 30 درصد از حدود 1 میلیارد دلار در گزارش قبلی سال مالی اگر قیمت نفت نمی افزایش قابل ملاحظه ای است.

پل Hotze صاحب پاریس تگزاس پوشاک شرکت ، به تازگی بسته خود وست هوستون فروشگاه درب و تمرکز بر روی کسب و کار آنلاین خود که مطرح شده است و فروش کلی 5 درصد بیش از ماه مشابه در سال گذشته با وجود headwinds.

دانستن خود نفت-صنعت و مشتریان خواهد بود صدمه زدن به او سعی در روشن کردن خلق و خوی با طراحی کلاه بیس بال است که اعلام کند: “نفت را 80 دلار/بشکه دوباره.” آنها فروخته شده آنلاین و فروشگاه دستور داد یک سوم دسته ای از 750 او گفت: نزدیک به فروش است.

آقای Hotze را کلاه داغ-فروشندگان آنلاین به عنوان خوانده شده: ‘نفت را 80 دلار/بشکه دوباره.’

عکس: علامت فلیکس برای وال استریت ژورنال

نوشتن به Collin در یتن [email protected] و جان Hilsenrath در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im