تستوسترون رکس: این مورد برای بیشتر مشارکت زنان و رهبری در معرض خطر سنگین حوزه

این آخر هفته زمانی که نارندرا نخست وزیر صحبت در مورد چگونه هند است که مصرف سریع گام در توسعه توجه ویژه ای شد و تاکید بر حرکت مانند انتصاب زنان در خدمات نظامی (که در آن آنها در حال حاضر واجد شرایط برای فرمان ارسال) خود القایی به عنوان خلبانان جنگنده و زنان مجاز به کار در معادن در شب نیز هست. در حالی که گام در آموزش و پرورش نمی تواند اغراق آمیز زنان در ورود به حوزه های طولانی تعیین شده به عنوان بیش از حد خطرناک برای آنها حامل یک معنی متفاوت و خاص مفاهیم برای آینده است.

این خط با آنچه بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور بارها گفته: اگر آن را به حال شده است لیمن خواهر و نه از برادران لیمن جهان را به خوبی ممکن است نگاه های زیادی متفاوت است. این فرضیه متولد شد و در سال 2008 در پی بحران مالی جهانی که در آن سلطه مرد از صنعت بانکداری منجر به بی پروا تصمیم گیری groupthink. مسلما این چیزی نیست که وجود دارد این است که برخی از منحصر به فرد مردانگی. به جای چندین رقابت masculinities وجود داشته باشد به شکل کلاس و فرهنگ و عوامل دیگر. اما این maleness است که هیچ 1 عامل خطر برای قتل در سراسر بسیاری از کشورها صحبت می کند به بی چون و چرای واقعیت از چه ترکیبی از طبیعت و پرورش تحویل داده شده است. معرفی تنوع (با دوز estrogenal احتیاط) در تصمیم گیری است که یک راه منطقی برای کاهش تستوسترون مرتبط تهاجمی در معرض خطر و رفتار و دستیابی به نتایج بهتر.

چیزی که در مورد سمی مردانگی است که حتی نادیده گرفتن اثرات آن بر دیگران این امر منجر به ایجاد یک بسیار ناراضی خود. Boys don’t cry بیانیه ای از هر دو فردی و اجتماعی بیماری. حتی اگر کسی نمی generalise شخصیت از همه زنان وجود دارد بسیار قدرتمند اجتماعی مورد برای شماره گیری پایین تستوسترون مصرف بیش از حد با مشارکت و رهبری است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de