تست نه kneejerk مستندات است نوش دارو

در تکرار نارندرا نخست وزیر چهار ساعت توجه کنید برای مستند 1.0 در ماه مارس ساکنان شهر تریواندروم نیز در یک شوک در اواخر شب روز یکشنبه هنگامی که یک “سه گانه مستند” به یک هفته گذشته اعلام شد. این شهر تا به حال فقط 107 فعال موارد در زمان اعلام اما تنها وزیر در امور خارجه کابینه نقطه از منطقه فرستاده ترس رو به افزایش هشدار دهنده که شهر نشسته بود بالای یک آتشفشان.

ترس روان شده ساخته شده است تا تمام آنچه که باقی مانده بود برای مستند اعلام به دنبال دارد. اتفاقا Trivandrum یکی از شهرستانها چند که تا به حال سریع بازگشت به حالت عادی در هفته اولیه آنلاک. اما مردم به زودی عقب نشینی بازگشت به خانه های خود و ترافیک با فروکش نابجا و برداشت از بلندی خطر triumphing بیش از امرار معاش و نگرانی است. یکی نمی تواند کمک کند اما رسم کنتراست با دهلی نو است که دارای 2 کرور زندگی مردم در 1600 کیلومتر مربع مساحت. این است که دو سوم از کرالا جمعیت اما از نظر منطقه دهلی نو است بسیار کوچکتر از تریواندروم منطقه که دهانه تقریبا 2500 کیلومتر مربع. در مقایسه با تریواندروم 107 فعال موارد روز یکشنبه در دهلی نو در حال 25,000 اما سرمایه گرفته شده یک شرکت ایستاده نه به استناد مستندات.

پلیس تایید اسناد و مدارک از رانندگان که در طول سه گانه مستند که اجرا شده در تریواندروم در روز سه شنبه / Rakesh Nair

ناگهانی اطلاعیه از مستندات هستند شدیدا غیرسازنده است. وجود دارد عجله در میان مردم به دنبال به ترک شهر. بد پیش نویس دستورالعمل گفت: مردم می توانند گام به گام برای خرید کالاهای ضروری با سوگند خود اعلام سلامتی خوب است! آن را نیز منتقل تصور که پلیس را تامین همه نیازهای مردم و در نتیجه در ایستگاه های پلیس بودن با بمباران متفرقه تماس با مواد غذایی لیست خرید. پلیس سپس قرار دادن یک را فشار دهید توجه داشته باشید گفت: این کار من اجرای قانون است و آن را می تواند کمک به مردم نیازمند آن نیست که توانائی برای تبدیل یک شبه به یک آنلاین مدیریت زنجیره تامین شرکت.

در همین حال حاکم LDF منتقدان هستند quipping که ناگهانی مستند بود کلمپ در این شهرستان به پیشدستی کتاب در برابر تشنج از Rs.13 کرور ارزش قاچاق طلا از امارات متحده عربی با لینک کشیده به سمت ارشد IAS افسر نزدیک به وزیر Pinarayi Vijayan. این Covid شیوع نمی تواند مورد ضرب و شتم مستندات بدون توجه به خسارت های ناخواسته. این دچار ضرر و زیان توسط, میوه, سبزی, شیر, فروشندگان, رستوران ها و مغازه دیگر قادر به باز کردن کرکره جبران نخواهد شد. کسانی که bemoaning هزینه پوسته پوسته شدن تست باید به جای محاسبه ضرر و زیان اقتصادی از یک روز از مستند.

یک گارد امنیتی در راه خود را به محل کار پیاده روی را از طریق خیابان های خالی در روز اول از سه گانه مستند در palayam در تریواندروم روز دوشنبه / Rakesh Nair

دولت مانند کرالا با lakhs از مردم هنوز در انتظار برای بازگشت از خارج از کشور می توانید با استفاده از یک مستند به ضرب و شتم Covid. آن را باید به آن اعتماد را توانمند سپاه مردمی و کارگران بهداشت و درمان برای بیماری های نظارت تصویری و تا سطح شیب دار تست. کرالا اخیر مثبت نرخ شات تا 2.5% در مقابل 1% قبل از آن. این نیاز بیشتر ramping تا تست. دانشگاه آکسفورد مطالعه از کشورهایی که خم منحنی نشان داد که آنهایی که موفق شدند با انجام 100 تست برای هر نتیجه مثبت است. کرالا بود که vaunted دسته از مناطق خم منحنی است اما در حال حاضر تضعیف. بازگشت به تست در همتراز با مورد جهش نه مستند در چشمک از چشم است آنچه در کرالا باید انجام دهند. این مستند شکست کرالا دلخواهی رکورد تا کنون و اگر آن را محکم با سیاسی با هدف در ذهن آن است که سوء استفاده از قدرت های بزرگ اقتصادی مقرون به توده ها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de