آزمایش کلیدی: مستند ما اقدام به خرید زمان به سطح شیب دار تا تست کیت تولید. تست بیشتر را به سهولت بهداشت و درمان بار

با هند کشف تعدادی از Covid-19 خوشه در روزهای اخیر و تیک تاک ساعت در 21 روز مستند تمرکز باید به نوبه خود به ramping تا تولید تست کیت. مانند اکثر نقاط جهان از جمله بسیاری از کشورهای توسعه یافته در مواجهه با این بیماری جدید این مهم را به اولویت های موجود تست کیت برای بخش های آسیب پذیر مانند علامتی خارجی عودت کنندگان و کسانی که در تماس نزدیک با تایید موارد است. همانطور که بیشتر بیماری خوشه های سطح به طور منظم تست پزشکی پرسنل زندگی مردم در داخل و اطراف نقاط و کسانی که با علائم شبیه آنفولانزا و ذات الریه را تضمین انتقال منظم به کمتر سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای زمانی که مستند به پایان می رسد.

به نوبه خود این کمک خواهد کرد که اپیدمیولوژیک جمع آوری داده ها تجزیه و تحلیل است که باید فعال دولت و کارشناسان بهداشت عمومی به تصمیم گیری آگاهانه بر اساس فنی شیوع در هند از جمله انتقال نرخ مرگ و میر, پیش بینی مدل ها و افراد بدون علامت. ICMR نشان داده است که در دو ماه از آن خواهد شد ممکن است به صورت محلی تولید کیت های آزمایش سرولوژی. این به طور معمول سریع تست های تشخیصی برای تشخیص وجود آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده اولیه برای غربالگری افراد در معرض خطر و شناسایی امن ‘ افرادی که قرارداد این ویروس اما رفت و کشف نشده.

در حال حاضر وجود دارد برخی از فشار را سریع آنتی بادی آزمایش خط اول تشخیص, اما این می تواند پرتاب کردن منفی کاذب به عنوان بسیاری از بیماران در مراحل اولیه انتقال ممکن است توسعه داده اند آنتی بادی است. بنابراین ICMR اصرار بر RT-PCR مورد تاييد قرار گرفت که حدود شش ساعت به بازگشت نتایج در کنار هم گرفته شده برای جمع آوری گرد و خاک نمونه. RT-PCR کیت توسعه یافته توسط پونه بر اساس Mylab ادعا می کند آن را کشف می تواند به ارائه نتایج در 2.5 ساعت است. در ضمن شرکت های زیست فناوری در آمریکا از ابداع فن آوری های جدید به منظور کاهش زمان تست برای چند دقیقه اما برای آینده هند را مجبور به تکیه بر روش RT-PCR انجام شد.

کوتاه تست صبر کنید بار و آنها را قابل دسترس بیشتر را به مقامات اجازه می دهد تا به سرعت منزوی موارد تایید شده. با محدودیت های بین المللی ساخت و واردات سخت, هندی, شرکت های زیست فناوری را به مرحله تولید و سفارش پرایمر و پروب کشور نیاز دارد. همه زنجیره تامین مورد نیاز برای این تلاش باید شنود گذاشته باشند. ورود شرکت های محلی را نیز به طور قابل توجهی پایین تر ICMR را به روش RT-PCR سقف قیمت برای تست از اين کلاه 4,500 تومان. کره جنوبی و آلمان ایستادگی کردن برای تست توده که در کاهش مرگ و میر و مانع از سیستم های سلامت از شکستن. در روزهای آینده هند باید سعی کنید به دنبال خود ،

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im