تست ضروری است اما نمی تواند تصمیم بگیرد چه هند باید انجام بعدی

ما در حال حاضر یک لیبرال سر و صدا در حال افزایش است که ما در حال تست “به اندازه کافی” به عنوان یکی دیگر از اثبات است که دولت ما برای برخی غیر قابل توضیح دلیل مایل نیست ما هست.

به عنوان یک شهروند من همیشه بهت زده ایستاده با ایده داشتن یک noncaring دولت که بیش از حد در دموکراتیک ملت که انتخابات تمام اما من که خود را کنار بگذارند به عنوان من می خواهم به توضیح دهد که چرا تست کمی برای انجام با آنچه که ما باید انجام بعدی.

برای شروع با, حتی اگر ما مشتاق به کورکورانه به دنبال چه کسی می گوید که انجیل حقیقت COVID19 است به عنوان یک ویروس می توانید آن را به طوری که هیچ کس واقعا نمی داند دقت از هر چیزی (از جمله این که “ماسک مورد نیاز نیست” به عنوان کسی که به طرز مرموزی ادعا و reasserts) به دلیل آن است که نه تنها ممکن است به اعتماد داده ها در هر بعد از این نام تجاری نسخه جدید از coronavirus در یک زمان کوتاه است.

پس گزینه ای در این نقطه است که بستگی به درک گسترده ای از چگونگی شیوع ویروس کار می کنند و هر چه کوچک ما در مورد کرونا از خانواده که ما را از رنج می برد در گذشته در قالب شیوع بیماری سارس ناشی از پسر عموی خود و اعمال حس مشترک ما (که ما باید در مورد استفاده از چهره-پوشش ماسک).

آزمایش بسیاری از مردم به نظر می رسد خوب حس مشترک به عنوان آن را باید یکی از راه های خوب به می دانم که اگر ما واقعا باید به چند/بسیاری از موارد یا نه بیشتر به خاطر این ویروس مشاهده شده است به داشتن symptomless بیان در برخی از افراد است.

متاسفانه که دو به علاوه دو منطق است یک مشکل در مورد COVID19 به عنوان واقعی شیطان از coronavirus پنهان در جزئیات است و اطلاعات ما نمی دانم زیادی در مورد.

در شرایط ساده دو راه وجود دارد برای پیدا کردن اگر یک ویروس (کرونا یا هر نوع دیگر) آمده بود از دیدن یا نه (که هند می تواند استطاعت و تست قابلیت).

یکی این است که به دنبال ویروس خود را در بدن و به دنبال بازدید از کارت آن را پشت سر گذاشت در سیستم ایمنی بدن شخص.

RT-PCR یک آزمایش که در آن شما به دنبال RNA ویروس و دیگر IgM/تست IgG که در آن شما به دنبال آنتی بادی است که سیستم ایمنی بدن را تولید کرده اند اگر آن را به حال مواجه می شوند ویروس.

اجازه بدهید اعتراف کنم که دیگر وجود دارد تست های متنوع با اثربخشی و هزینه اما هند نمی تواند امید به کوه یک جستجو با استفاده از آنها با توجه به عدم تست و زیرساخت و رک و پوست کنده, آنها نیز با همان چمدان از عدم دقت.

مشکل با هر دو این آزمون این است که هیچ یک از آنها را ارائه می دهد مطمئن شات تایید.

دقت و صحت نتایج آزمون بستگی نمونه جمع آوری شد (در RT-PCR test) به هنگامی که در عفونت چرخه فرد مورد آزمایش قرار گرفت (در IgM/تست IgG).

تاج در بر داشت به طوری کج است که ما باید به مراتب بیش از حد بسیاری از نمونه هایی از افرادی که در حال عبور از طریق عفونت و آزمایش منفی و بعد از آن بارها و بارها آزمایش مثبت پس از برخی از زمان در هر دو آزمون برای ما به اعتماد آنها را ارائه داده است که ما می توانیم را برای استفاده عملی است.

در مورد یک ویروس مانند تاج آزمون خواهد بود پر از غلط-منفی و باعث می شود که ایده استفاده از تست برای تصمیم گیری چه باید بکنید بعد خطرناک ترین اشتباه یک دولت می تواند.

به عنوان یک فرد آزمایش منفی خواهد شروع به گردش در جامعه تحت یک از امنیت کاذب در حالی که او در واقع می تواند آلوده و عفونی از این رو او می تواند در نهایت تبدیل superspreader توپ سست.

تست در تاج است و بیشتر برای استفاده از کمک در تشخیص زمانی که دیگر علائم بالینی در حال حاضر و همچنین برای گرفتن یک دید کلی از وضعیت.

در این مرحله آن است که نه فقط به اندازه کافی قوی شواهد به صورت عملی استفاده, به ویژه هنگامی که آن را توسط یک ویروس بسیار مسری ما در حال خرید و فروش است که ما نمی توانیم شانس با.

اگر مردم خارج از منطقه راحتی خود و ترس بیش از حد و می خواهید برای از بین بردن استرس خود را با دانستن آنها بهتر پیدا کردن راههای جایگزین به عنوان تست ممکن است یک روانی دارونما است که ممکن است لحظه ای خود را حل کند مخمصه اما آن را نمی خواهد کار برای یک ملت رو به یک بیماری همه گیر.

وحشیانه حقیقت این است که وجود دارد تنها یک تست است که در مورد کارانه مانند ویروس کرونا و مرگ است.

این ویروس می تواند و باید پنهان و غیر قابل تشخیص حتی اگر کل جمعیت انسانی تست شده است اما مرگ و میر نمی تواند.

تنها راه ما می دانیم آنچه که این بیماری همه گیر در واقع انجام می شود به گونه انسان را در این سال مرگ اعداد و مقایسه آنها با سالانه متوسط جهانی است. اگر حقیقت ظهور خواهد کرد (برای آینده تئوری های توطئه به رد و ساختن فیلم در مورد) از آن خواهد شد کمی بعد و نه در حال حاضر.

اگر وجود دارد یک تفاوت روشن بین سالانه متوسط فصلی و مرگ داده و از این پس تنها ما می دانیم که ما تا به حال یک غیر دوستانه بازدید کننده. سپس تنها گزینه برای دولت است به این باور است که ما یک دشمن بیگانه در میان ما و برنامه ریزی برای بدتر است.

تست باید یک parallelly بنابراین ما می تواند شناسایی نقاط داغ در بهترین ما توانایی و استقرار منابع ما درآمده است. اما نمی توان آن را منطقه تمرکز ملی تلاش برای رقیق کردن پایه از این بیماری همه گیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>