تست کافی است ؟ با یک میلیارد به علاوه مردم شکست به سطح شیب دار تا تست را Covid-19 unmanageable به زودی

شورای تحقیقات پزشکی هند هشدار که هند 30 روز به توقف شروع مرحله سوم یا جامعه انتقال رمان coronavirus باید شروع گسترده تست. ICMR گفته است که انتقال بيماري در حال حاضر محدود به کسانی که با سفر تاریخچه به کشورهای آسیب دیده و کسانی که در تماس با آنها. این است که به اطمینان آن را به عنوان برای تلفن های موبایل. برای هر مسافر رسیدن به هند و پس از آن به دنبال کمک های پزشکی وجود دارد بیش از حد بسیاری از به پایان می رسد شل در محل خود را برای مقامات بهداشت عمومی به کراوات. علاوه بر غربالگری تلاش در فرودگاه از دست بسیاری از بدون علامت مسافران است.

این جایی است که گسترده تر تست و دسترسی بیشتر به امکانات تست می nip جامعه انتقال در جوانه. 60-عجیب و غریب labs مطلع ICMR برای تست سواب – و تعداد مشابهی از جمع آوری نمونه مراکز – می توانید انجام نزدیک به 5000 آزمون روزانه است. اما این فقط 60-70 نمونه در هر روز با توجه به ICMR مقامات. بزرگ و پرجمعیت متحده مانند تا بیهار و راجستان داشتن فقط 2-3 مجموعه نمونه مراکز است محزون می خوانی ناکافی است. دولت ادعا می کند آن را به 1 لاخ کیت های آزمایش و ساخته شده سفارشات برای 2 لاخ بیشتر. اما تا مارس 13 هند انجام شده بود فقط 6,500 آزمون در 5,900 افراد عمدتا در 2-3 متحده بسیار بیش از حد چند برای 1.4 میلیارد جمعیت. به همان اندازه مهم است که نتایج تست باید بازگشت به سرعت در عرض چند دقیقه یا چند ساعت نمی 1-2 روز به عنوان در حال حاضر با تجربه در بسیاری از مکان ها.

کره جنوبی موفقیت در کاهش موارد تازه بدون توسل به مستندات به دست آمد و با انجام عظیم 10,000 آزمون در روز است. چین موقت تب درمانگاه هر چند در ابتدا panned اجازه بالقوه حامل به جمع مانع از ازدحام در داخل بیمارستان ها و ارائه سریع تست امکانات. چرخش سریع بار تضمین بیماران نمی تواند لغزش دور یک مشکل هند در حال حاضر.

اخبار گزارش ها و حساب های رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر بالا بردن شک و تردید در مورد آمادگی. بیمارستان بدون کافی پزشکان و دنده محافظ گزارش شده و در اطراف این سرمایه های ملی خود را. عملکرد دولت کمک و قابلیت خود را به آدرس سنگین بار بیمار نیاز به بررسی دقیق. پزشکان باید قادر به ارسال بیشتر بیماران برای آزمایش و اغلب خود را مورد آزمایش قرار. طناب زدن در بخش خصوصی برای راه اندازی تب درمانگاه تولید کیت های آزمایش و حمل و نقل تشخیصی تدارکات – بهبود دسترسی داشته باشید. با نزدیک به یک میلیون پزشکان ثبت شده و بیش از دو میلیون ثبت نام پرستاران و آشا کارگران اجرای طرح باید در ادامه در جای پای جنگ. هند نباید تبدیل به بزرگ بعدی کشور به چرت زدن.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو