تست کمتر توبه کردن بعد: از Telangana داستان

Coronavirus همه گیر شده عقب کشیدم به صدمه زدن به تمام کسانی که پناه در خوشنودی و dadagiri.صفوف بسیاری پوپولیستی از نارندرا نخست وزیر را به رئیس وزرای مانند Arvind Kejriwal و K Chandrashekar رائو اند و سنن و بحران به دلیل گریزی برای هیئت و اجماع. اما برخی کشورها به رسمیت شناخته شده و ارزش شفافیت و داده ها در شکل گیری سیاست های بهداشتی و آگاهی عمومی در اوایل روز از مستند خود را. با تشکر از آنها را در کشورهای دیگر نیز به دنبال اندازه گیری تا. به عنوان یک نتیجه از انتشار گسترده ای از داده ها بر روی تست های, فعال, مورد, بهبود, مرگ و میر, از جمله منطقه عاقلانه breakups جمعیت-بودجه وب سایت های مانند www.covid19india.org و ICMR اجرا www.covidindiaupdates.in شده اند قادر به انتشار اطلاعات با ارزش است که از ابزار بزرگ.

در میان این همه Telangana بود که پرت, chary به انتشار بولتن روزانه مانند کشورهای دیگر تست بسیار کمتر از دیگران محرومیت ICMR تایید آزمایشگاه خصوصی از تست مشاهده این اقدامات به عنوان وحشت زا محرک. عواقب در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن با تست مثبت رای تیراندازی به بیش از 16 درصد است. یک وبسایتی مرکز اعزام یک تیم به رهبری توسط مشترک وزیر Lav Aggarwal و متشکل از اپيدميولوژيستها و کارشناسان بهداشت و درمان به قرار دادن دولت ضد coronavirus استراتژی بازگشت بر روی ریل.

در روز پنج شنبه, Telangana ثبت 920 موارد با بیش از 700 از حیدرآباد خود را. دولت انجام شد کمتر از 300 تست در روز اما سرزنش و توبیخ رسمی از دادگاه عالی به نظر می رسد به انجام داده اند و به طور متوسط 3000 تست های انجام شده این هفته است. اما مقاومت از چند هفته از زیر پر تست نیز آشکار با رای مثبت و یک شیب روزانه نرخ رشد 11 درصد طی هفته گذشته. به درک چگونه Telangana messed تا آن استراتژی تست نمونه این: همسایه آندرا پرادش تست 10 بار بیشتر 7.7 لاخ فقط در برابر 71,000 در سابق.

یک نیش زده Telangana دولت در حال حاضر سرزنش آزمایشگاه تست, تست پروتکل ها و حتی ICMR تایید سریع آنتی ژن تست برخی از آزمایشگاه به متوسل شده است. به جای توقف تست سرزنش خصوصی آزمایشگاه و یا ممنوعیت خصوصی labs–همه اقدامات سعی و آزمایش در دهلی نو و شکست خورده–Telangana نیاز بیشتر به مقیاس تست. باک متوقف می شود با رئیس دفتر وزیر در این مورد. حداقل Arvind Kejriwal سرزنش می تواند این مرکز را به عنوان خود را معتاد. KCR محبوبیت مانند Kejriwal بود آشکار در پیروزی های خیره کننده دو گل به عنوان رئیس وقت وزرا در مجمع انتخابات است ، Coronavirus در معرض محدودیت های پوپولیسم و سرزنش ها. گرفتن ترک خوردگی است که این تنها راه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de