تست و درمان: این جاده پیش رو برای نقاط جدید مانند بنگلور به عنوان فزاینده موارد تماس را ردیابی دشوار

کشورهایی هستند که در آن مخاطب گسترده ردیابی کمک کرده است و شکستن زنجیره انتقال ویروس. برخی از تمرکز تنها در دوره پس از یک بیمار آلوده می شود دیگران نیز فراموش ‘به صورت گذشته نگر ردیابی’ از حرکات بیمار قبل از او قرارداد این بیماری به شناسایی مکان ها و مردم پشت این عفونت است. هند عملکرد شده است subpar. پس از تاکید است که در برخی از ایالت ها تماس با ردیابی شده است انجام شده نیاز به دقت این مرکز بنا به گزارش خواسته تمام متحده برای اطمینان از اطلاعات تماس در حداقل 80% از موارد جدید در حال ترسیم و قرنطینه در عرض 72 ساعت تست مثبت است. اما این بیش از حد بزرگ یک بپرسید ؟

با توجه به ICMR مطالعه بین ماه های ژانویه و آوریل با استفاده از هر دو فن آوری و یک گردان از دولت زمینه کارکنان آن کارناتاکا در نزدیکی بالای تست 47 اولیه مخاطبین در هر صورت در مقایسه با میانگین ملی 6, ماهاراشترا, 2.3, دهلی 2.1. اما زمانی که دولت اجازه رها کردن توپ و به عقب کشیده از تست گسترش عفونت بدتر شده است. این ماه را دیده است عظیم سنبله و بنگلور تبدیل شده است و دولت بزرگترین کانون. و واقعیت این است که یک بار مورد اعداد خروش کامل تماس با ردیابی می شود یک افسانه است. اگر دهلی نو انجام شد یک کار ضعیف از تماس با ردیابی زمانی که آن را تایید موارد فقط در حال عبور 3,500 عملی نیست انتظار می رود که آن را به انجام یک کار بهتر در یک لاخ و شمارش.

البته بسیاری از نقاط کشور در یک مرحله که در آن نه تنها این نوع از تماس با ردیابی تجویز شده توسط مرکز شدنی آن را نیز کمک به آنها را جلوگیری از سرنوشت یک دهلی نو و بمبئی و بنگلور, حیدرآباد. برای مثال هند پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش قطعا باید توجه داشته باشید. بین ماه های ژوئن 1 و 4 جولای به طور متوسط تنها 7 تماس با ما ذکر شده بود برای بیماران در لکنو و 10 در آگرا است. در انجام خیلی بهتر هدف این است که برای جلوگیری از جامعه انتقال که در آن منبع از عفونت های دیگر را می توان شناخته شده است. این است که در واقع زندگی تجربه برخی از ما بزرگترین شهرستانها در حال حاضر حتی اگر مقامات میلی به آن اعتراف.

در حال ظهور نقاط مانند بنگلور و حیدرآباد, افزایش تست بهترین امید. Mumbaikars می تواند در حال حاضر تست شده و بدون نسخه پزشک مجاز در آزمایشگاه. هر چه زودتر به جای بعد از این خدمات باید در دسترس در همه جا.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de