تسلا افزایش بیش از 2 میلیارد دلار افشا جدید SEC تحقیق

تسلا سهام افزایش یافت بیش از 83 درصد در این سال به آن داده است خوش بینی در مورد توانایی خود را برای افزایش تولید و فروش.

عکس: جولیان Stratenschulte/dpa/زوما پرس

تسلا Inc. مواجه است تازه نظارتی موشکافی بیش از منابع مالی خود را به عنوان آن به نظر می رسد به جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار از فروش سهام برای کمک به تقویت ترازنامه خود را.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار صادر تسلا یک حکم در اوایل ماه دسامبر به دنبال اطلاعات در مورد برخی از اطلاعات مالی و قراردادها که شامل منظم آن ترتیبات تامین مالی برقی-خودرو ساز خبر داد.

بازگشت به بازار سرمایه می آید در میان تجمع در تسلا قیمت سهم. آن را نیز نشان دهنده در مورد چهره برای اجرایی Elon Musk که ماه گذشته رد این ایده به هنگام مواجهه با پرسش از تحلیلگران در مورد سرمایه در نظر دارد.

“در آن معنا ندارد به جمع آوری پول از آنجا که ما انتظار می رود برای تولید پول نقد با وجود این رشد سطح” آقای مشک گفت.

آقای مشک تا به حال یک رابطه پیچیده با جمع آوری کمک های مالی. به عنوان یک مدیر با یک نمایش دهنده استعداد او موفق شده است در ضربت زنی سرمایه گذار شور و شوق در تسلا در حالی که همچنین ابراز بی میلی به موضوع سهام بیش از نگرانی های آن را رقیق ارزش برای سهامداران موجود. او بزرگترین صاحب سهام تسلا

.

با وجود این نگرانی به پول نقد مطالبات از ایجاد سرعت در حال گسترش شرکت ماشین ثابت کرده اند گران است. تسلا در سال گذشته حدود 2.7 میلیارد دلار سهام و اوراق قرضه فروش در زمانی که آینده آن نگاه تلخ. پیش از آن ارائه پالو آلتو کالیفرنیا ماشین ساز شد تازه کردن تندتر از انتظار سه ماهه از دست دادن و سوزاندن نقدی در تلاش های خود برای افزایش برقی-تولید خودرو و غلبه بر موانع لجستیکی.

پس از اولین نیمی از سال گذشته و کم تحویل ارقام spooked سرمایه گذاران در مورد شرکت چشم انداز تسلا گزارش در دو دوره متوالی سودآور چهارم ملاقات پایان کم از 2019 تحویل اهداف و افتتاح یک کارخانه در چین. کسانی که موفقیت شما فرستاده سهام افزایش بیش از 83 درصد در سال جاری از طریق پنج شنبه نزدیک خیلی به غم وغصه از فروشندگان کوتاه. سهام پنج شنبه بسیج بیش از 5% در برنامه ریزی برای افزایش سرمایه است.

برخی از تحلیلگران زیر سوال برده بود چرا تسلا نبود با استفاده از جمع آوری پول در حالی که آن می تواند. تسلا چهره یک لیست طولانی از هزینه به صندوق آقای مشک را بلند پروازانه رشد اهداف از جمله برنامه هایی برای گسترش تولید در چین جدید کارخانه و برای ساخت یک کارخانه مونتاژ در آلمان است.

دانیال ایوس, یک تحلیلگر برای Wedbush اوراق بهادار به نام تصمیم به افزایش بودجه های هوشمند حرکت می کند.

“این خواهد بود که یک بیت از یک شوک به برخی داده شده این شرکت در مورد صحبت بدون نیاز به افزایش سرمایه خود در کنفرانس اخیر تماس بگیرید اگر چه گاو (که ما با آن موافق) به این می گویند اساسا ریپ گروه کمک کردن طول می کشد و روز قیامت بحران نقدی سناریو برخی از پیش بینی پایین جاده در حال حاضر از روی میز او گفت:” در یادداشتی به سرمایه گذاران است.

در ارائه عمومی آقای مشک توافق برای خرید تا 10 میلیون دلار از سهام در حالی که عضو هیئت مدیره لری الیسون, از بنیانگذاران اوراکل Corp. انتظار می رود برای خرید تا 1 میلیون دلار از سهام تسلا گفت: پنج شنبه.

تسلا گفت: آن اعطا کرده است underwriters یک گزینه برای خرید به حدود 300 میلیون دلار از سهام اضافی.

مربوط تصویری

وال استریت ژورنال تیم Higgins بررسی چگونگی مدیر عامل Elon Musk تبدیل تسلا به با ارزش ترین در ایالات متحده خودرو ساز تمام دوران است. عکس: فیلیپ Pacheco/گتی ایماژ

در حالی که روز پنجشنبه تشکیل پرونده شامل افشای جدید SEC تحقیق در آن موجود دیگر خبر خوب برای تسلا که درهم علنا با ثانیه پس از 2018 زمانی که آقای مشک تعجب سرمایه گذاران با یک طرح شکست خورده به خودرو ساز خصوصی. که اختلاف بین آقای مشک و SEC در حال حاضر حل و فصل شده است و این شرکت گفت: تنظیم بسته شده بود رسیدگی به این شرکت مدل 3 تولید پیش بینی.

ثانیه کاهش یافته است به نظر و تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تسلا دیرین حسابرس PricewaterhouseCoopers LLP مطرح است “بحرانی حسابرسی امور” پس از آن بررسی صورتهای مالی شرکت تسلا افشا در آن نظارتی تشکیل پرونده. PwC که مورد بررسی قرار تسلا کتاب از سال 2005 مشخص شده است که حسابرسی خودرو ساز تا به حال پیچیدگی خاص از جمله در چگونگی شرکت ذخیره پول برای آینده بالقوه گارانتی هزینه ها و وعده های آن ساخته شده برای تضمین ارزش فروش مجدد و یا بیع متقابل گزینه برای برخی از وسایل نقلیه در آن به فروش می رسد.

نوشتن به تیم هیگینز در Tim.Higgins@WSJ.com و دیو سباستین در dave.sebastian@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو