تسلا در سه ماهه تحویل کاهش کمتر از حد انتظار در میان Covid Shutdown

جدید برقی خودرو ساخته شده توسط تسلا نشستن در زیر بشکهای پس از وارد شدن به Southampton انگلستان در مارس 14.

عکس: لوک مک گرگور/مهر نیوز

تسلا Inc.’s سه ماهه دوم تحویل سقوط 4.9% از یک سال قبل از آن بسیار کوچکتر از کاهش وال استریت پیش بینی کرده بود با دادن سوخت به اجرایی ایلان بلند پروازانه برنامه های رشد با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس و تهدید از تمدید رکود است.

نتایج ممکن است به سوخت و افزایش انتظارات سرمایه گذار برای شش ماه آینده به عنوان آنها شرط 2020 خواهد بود که در سال تسلا می شود سود سال.

سهام تسلا که بیش از دو برابر این سال به $1,119.63 در پایان معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت 9 ٪ در premarket تجارت. سرمایه گذار و شور و شوق و حتی در میان coronavirus همه گیر شده و الکتریکی-شرکت خودرو بزرگترین خودرو ساز با ارزش بازار سبقت Toyota Motor Corp

دره سیلیکون خودرو ساز تحویل 90,650 وسایل نقلیه در مارس-طریق-ژوئن فروش دوره در مقایسه با 95,356 یک سال پیش از آن. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet به طور متوسط انتظار می رود 72,000 تحویل پس از تسلا تنها در ایالات متحده مونتاژ کارخانه در فرمونت کالیفرنیا بسته شد برای تقریبا نیمی سه ماهه به عنوان کالیفرنیا قرار داده و اقدامات لازم در محل به سرعت گسترش Covid-19 بیماری است.

این آمار و ارقام را بهترین نشانه و در عین حال از نحوه coronavirus ممکن است زودتر از برنامه توسط آقای مشک به افزایش جهانی تحویل بیش از 36 درصد در سال جاری بخشی از یک فشار چندین ساله که دیدن تسلا تکامل از تو رفتگی در دیوار بازیکن را به یکی از با کارخانه ها در سه قاره و میلیون ها نفر از وسایل نقلیه به فروش می رسد.

“در حالی که ما کارخانه اصلی در فریمانت بود تعطیل برای خیلی از سه ماهه ما با موفقیت ramped تولید بازگشت به قبل از سطح” این شرکت خبر داد.

سه ماهه دوم تحویل رز 2.4 درصد از سه ماهه اول زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار کسب و کار. تسلا جدید جمع و جور خودرو ارائه ترکیبی سوخت این خودرو ساز در سه ماهه دوم عملکرد با مدل 3 سدان و مدل Y ورزش-ابزار خودرو تحویل در مجموع 80,050 این شرکت گفت.

سال شروع امیدوار کننده پس از شرکت در پایان سه ماهه سوم و چهارم سال گذشته با سود و تحلیلگران وال استریت پیش بینی کرد تا سال 2020 می تواند اولین سال کامل است که در آن تسلا سودآور شد و پس از آن تاسیس شد و در جولای 2003. پیش بینی شد و بر اساس تسلا کسب و کار که توسط ورود مدل Y و جدید چین فروش تولید شده از این شرکت برای اولین بار در خارج از کشور مونتاژ کارخانه که کمک خواهد کرد که هزینه های پایین تر برای خریداران محلی.

سپس این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور سازندگان خودرو در سراسر جهان به طور موقت تعطیل گیاهان. صنعت جهانی فروش انتظار می رود کاهش یافته است 34 درصد در سه ماهه دوم سال جاری با توجه به محقق LMC Automotive.

برای مقابله با از دست دادن پتانسیل کسب و کار تسلا زود و به شدت سعی در کاهش هزینه های furloughing کارگران کارخانه کاهش پرداخت و به دنبال معافیت اجاره از صاحبخانه.

آقای مشک همچنین مبارزه تلاش های مقامات محلی به حفظ کالیفرنیا کارخانه بسته با این استدلال که این ویروس نیست به عنوان خطرناک به عنوان مقامات ترس و تهدید اقتصادی shutdown بیشتر بود. او در نهایت باز فرمونت کارخانه در اوایل ماه مه در برابر خواسته های مقامات محلی شجاعانه آنها را به دستگیری او, که آنها نمی.

در طول سه ماهه دوم تسلا ساخته شده 82,272 وسایل نقلیه از مورد 87,000 یک سال قبل از آن این شرکت اعلام کرد. تسلا نمی شکستن تحویل نتایج توسط کشور.

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net