تسلا می کشد پیش پس از ایلان سال مبارزه

تسلا سهام بیش از سه برابر شده پس از آغاز سال, به آن بازار سرمایه بزرگتر از بسیاری از عظیم آمریکایی میباشد. اما ظهور آن نبود لزوما رانده اصول. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

برای همه Elon Musk عمومی شکایت در مورد دست زدن به همه گیر تسلا Inc. TSLA -3.81% شکل دادن به یکی از بزرگترین کسب و کار برندگان Covid-19 عصر.

پس از سال زیان ساخته شده است که بسیاری از سرمایه گذاران تعجب می کنم اگر دره سیلیکون خودرو ساز همیشه می تواند کار در سیاه و سفید تسلا پایدار است سود از طریق یکی از بدترین شوک های اقتصادی در تاریخ, کمک در بخش های فروش نظارتی اعتبارات است. آن است که به سرعت در حال گسترش در زمانی که بزرگتر رقبا در حال از دست دادن پول و برش و تولید و حتی به عنوان آنها را تعقیب تسلا سرب در وسایل نقلیه الکتریکی.

تسلا قیمت سهم سر به فلک کشید تا چهار برابر این سال به سطح حتی آقای مشک پیشنهاد کرده است بیش از حد.

پشت این رشته از موفقیت های یک سری از حرکت آقای مشک ساخته شده در سال گذشته است که قرار است این شرکت به خوبی زمانی که coronavirus زده—همراه با عزم خود را برای حفظ تسلا عامل به عنوان بسیاری که ممکن است در طول بیماری همه گیر و حتی در سرپیچی از مقامات بهداشتی.

گسترش تسلا داغ خط و توجیه یک ارزیابی بازار است که در حال حاضر بیش از که از فولکس واگن AG و Toyota Motor Corp ترکیب چهره شانس بزرگ به خصوص با توجه به خطر گسترش رکود. و آقای مشک است که با هدف به سرعت در حال اضافه کردن ظرفیت تولید و برنامه های جدید مدل های خودرو, فعالیت هایی که باید تیره و تار تسلا قبل از.

اگر او آن را می کشد خاموش آقای مشک می تواند در رسیدن به اهداف طولانی برگزار شد هدف از تبدیل تسلا از یک تو رفتگی در دیوار به یک جریان اصلی خودرو ساز. و او می تواند تسلا از این بیماری همه گیر قرار خیلی راه Ford Motor Co. پدید آمده از 2007-2009 رکود در بسیار سالم شکل از رقبای خود.

“مرکزی که شباهت بین نحوه فورد به عنوان رهبر پس از رکود بزرگ و به همین دلیل تسلا است که به خوبی موقعیت ظهور به عنوان رهبر پس از همه گیر” گفت: Gene Munster, شریک مدیریت در سرمایه گذاری و شرکت تحقیقات Loup سرمایه گذاری. هر دو ساخته استراتژیک شرط جلوتر از رکود گفت که سپس به آنها اجازه داد تا به پیروزی سهم بازار و تولید پول نقد.

تسلا گلگون آینده است نه یقین. آقای مشک تقریبا از دست تسلا و شخصی خود را به ثروت در طول رکود اقتصادی گذشته, شرط بندی همه چیز است که چشم انداز خود را برای اتومبیل های برقی می تواند در گرفتن اگر او فقط می تواند با خرید زمان جذب سرمایه و توسعه بهترین وسیله ممکن است.

در سال گذشته تسلا یک بار دیگر بر روی طناب پس از سال ها از سنگین سرمایه گذاری به مدل 3 ماشین جمع و جور و سپس آمدن مدل Y فشرده ورزشی-وسیله نقلیه سودمند. دیرین تسلا طرفداران مانند آدام جوناس جانباز صنعت تحلیلگر مورگان استنلی شد محتاط پس از این شرکت دیدم فروش آهسته و زیان کوه. آقای مشک را برنامه ریزی برای باز کردن یک کارخانه چین در زمان یک سال به نظر می رسید غیر واقعی است.

آقای مشک righted چیزهایی که فقط در زمان. او با تمرکز بر تولید سود و جشن شروع تولید در کارخانه چین در ماه دسامبر. شانگهای کارخانه کمک درایو تسلا فروش در ماه های اخیر و تا حدودی جبران بسته شدن موقت این شرکت تنها در ایالات متحده گیاه به عنوان مقامات محلی مبارزه ویروس. دوم-درآمد سه ماهه در آمریکا کاهش یافت 11 ٪ در سال بیش از سال, اما کسانی که در چین بیش از دو برابر, با توجه به شرکت.

تسلا نیز بهره مند از مدل Y شروع به رول کردن خط در ماه مارس است. SUV منظور انبار امن قبل از همه گیر کمک به حفظ تحویل زمانی که بسیاری از بالقوه خریداران خودرو جدید گیر شد در خانه.

به تولید سه ماهه دوم سود آقای مشک کشیده از همه متوقف می شود. به عنوان اقتصاد ایالات متحده زمین به توقف تسلا کاهش حقوق furloughed کارگران و به دنبال اجاره می شکند.

Elon Musk است که با هدف به سرعت در حال اضافه کردن ظرفیت تولید برای تسلا و برنامه های جدید مدل های خودرو.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای مشک نیز تقویت تسلا فروش نظارتی اعتبارات سال گذشته در یک حرکت است که به او کمک کرد اضافه کردن سود در نیمه اول. او در حال حاضر تحویل چهار دوره متوالی از سود برای اولین بار در تسلا تاریخچه موقعیت این شرکت برای ورود به مطالعه امکان در شاخص S&P 500.

“ما تا به حال یک روایت از: `تسلا بزرگ است که بازارهای بزرگ هستند, اما مراقب باشید زمانی که همه چیز سنگی,'” آقای جوناس گفت. “همه چیز رو سنگی و سنتی سازندگان خودرو نیاز به شانس.”

چقدر رکود اقتصادی می تواند لرزش ماشین صنعت نشان داده شده در سال 2009. تسلا بود به سختی یک بازیکن پس از آن فقط چند خودرو در ماه است.

اما فورد پس از مطرح میلیاردها دلار برای سرمایه گذاری در طرح چرخش جلوتر از رکود با حروف بزرگ در حال حاضر. آن کاهش هزینه های بسته dealerships jettisoned برندها و متمرکز در هسته محصولات. ارزش سهام افزایش یافت و از پایین از $1.01 در نوامبر 2008 به بالا از $18.81 در اوایل سال 2011 زمانی که آن نوشته شده بالاترین سود از سال 1998 است.

تسلا گزارش یک چهارم متوالی سود سه ماهه آن را واجد شرایط برای حضور در S&P 500. وال استریت ژورنال را Gunjan Banerji توضیح می دهد. عکس: Storyblocks

این زمان تسلا قرار است به ظهور قوی تر است. آن است که کار بر روی یک ماشین جدید کارخانه در خارج از برلین و اعلام کرده است برنامه ای برای قرار دادن چهارم آن مجمع تسهیلات در Austin, Texas.

تسلا درآمد سالانه آقای جوناس پیش بینی افزایش خواهد از $24.6 میلیارد دلار در سال گذشته به بالای $170 میلیارد دلار در 10 سال. که بیش فورد $156 میلیارد دلار فروش در سال گذشته حتی اگر تسلا کل خودرو تحویل هنوز هم می تواند بسیار کوچکتر است.

فورد همچنین در خدمت به عنوان یک هشدار است که بخت و اقبال می تواند به سرعت تغییر کند. سرمایه گذاران به تازگی سؤال برده اند استراتژی خود را, در حالی که این شرکت به حالت تعلیق در آن سود و افزایش بیش از 20 میلیارد دلار به صورت نقدی به آب و هوا اقتصادی فعلی طوفان. در روز پنج شنبه فورد گزارش سه ماهه دوم عامل از دست دادن $2.76 میلیارد دلار است.

منتقدان تسلا توجه داشته باشید که درآمد کاهش یافته است, در چند اخیر چهارم و سوال پایداری سود. و بسیاری از مشوق های مالی چندین دولت ارائه شده برای فشار به رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی—به خصوص در آمریکا—در حال محو شدن است.

منتقدان تسلا توجه داشته باشید که درآمد کاهش یافته است, در چند اخیر چهارم و سوال پایداری سود آن است.

عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

تسلا دارای لابی واشنگتن به نگه داشتن معافیت های مالیاتی در محل در داخل کشور اگر خود را در آینده ممکن است استراحت بیشتر در نتیجه انتخابات در ماه نوامبر نسبت به آقای مشک لابی دلاوری.

Sanford C. Bernstein & Co. تحلیلگر Toni Sacconaghi کاهش داد و خودرو ساز در ماه گذشته حتی با صعودی باور در آینده برای وسایل نقلیه الکتریکی و مزایای تسلا نگه می دارد. “تسلا ارزیابی فعلی است که ذهن ترا درهم میشکنند,” او گفت:.

در ضمن آقای مشک وعده های بیشتر اقدام به رانندگی رشد از جمله توسعه subcompact خودرو با هدف اروپا و چین بازار. و او را نشانه تمرکز بر حفظ اخیر حرکت درآمد.

“ما می خواهیم به مانند کمی سود و به حداکثر رساندن رشد و اتومبیل به عنوان مناسب که ممکن است و این چیزی است که ما در حال تلاش برای رسیدن به” او گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه توضیح می دهد که موفقیت تسلا در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im