تسلا آماده برای استخدام بوم به عنوان Elon Musk اهداف تولید گسترش

ایلان تسلا با هدف ارائه 500,000 اتومبیل و ورزش-شهرداری در سال جاری هر چند شرکت اقتصادی گفت: عدم قطعیت را که سخت تر است.

عکس: رینگو H. W. Chiu/آسوشیتد پرس

ایلان برنامه ریزی برای ساخت تسلا Inc.’s TSLA -4.98% چهارم خودرو کارخانه مونتاژ نشان دهنده مرحله بعدی در تلاش خود را برای تغییر شکل خودرو ساز به سرعت در حال افزایش تعداد اتومبیل های الکتریکی آن می تواند فروش در هر سال به این مسابقات به رقابت با رقبای جهانی.

رئیس اجرایی اعلام روز شنبه که کار در حال حاضر شروع به آماده شدن ساختمان یک کارخانه در بیش از 2000 هکتار خارج از شهر آستین در تگزاس علائم یکی از معدود جدید عمده ماشین مونتاژ گیاهان ساخته شده در ایالات متحده آمریکا در دهه گذشته می آید و در حالی که بقیه از صنعت خودرو است به مرور از طریق همه گیر جهانی و ترس از یک رکود طولانی مدت.

کارخانه میله میله برای شروع تولید در سال آینده خواهد استخدام حداقل 5000 کارگران و ساخت Cybertruck وانت و وسایل نقلیه دیگر است. کامیون نشان داد در پاییز گذشته به خود جلب کرد شور و شوق—و برخی از این jeers—برای آن “Blade Runner”الهام گرفته از ظاهر.

تگزاس و کارخانه همچنان رونق ساخت و ساز برای آقای مشک که افتتاح دومین کارخانه مونتاژ در چین در اواخر سال گذشته به عنوان او به نظر می رسد به نوبه خود تسلا به عمده خودرو ساز. در سال 2017, تسلا به فروش می رسد در حدود 100 ، 000 وسایل نقلیه. این شرکت با هدف ارائه 500,000 اتومبیل و ورزش-شهرداری هر چند از آن روز چهارشنبه هشدار داد که بی ثباتی اقتصادی از این بیماری همه گیر را که سخت تر است.

مربوط تصویری

تسلا گزارش یک چهارم متوالی سود سه ماهه آن را واجد شرایط برای ورود در S&P 500. وال استریت ژورنال را Gunjan Banerji توضیح می دهد. عکس: Storyblocks

ضرب و شتم Tulsa, Okla., جدید کارخانه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تشویق بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری برنامه ریزی شده و کارهایی که جدید کارخانه مونتاژ را به این منطقه است. دفتر خود گفت: تسلا دریافت نکرده مشوق های دولت برای قرار دادن در تگزاس در حالی که مقامات محلی تایید کرده اند که مشوق های مالیاتی در مجموع حدود 60 میلیون دلار بیش از چندین سال.

تسلا در چین کارخانه مجاز این شرکت برای ادامه ساخت ماشین در طول سه ماهه دوم زمانی که خود را تنها در ایالات متحده کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا بود تعطیل برای چند هفته به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش سرعت گسترش Covid-19.

این شرکت در حال کار برای گسترش کارخانه چین پس از آن می تواند جمع آوری مدل Y فشرده ورزشی-ابزار خودرو تسلا ارائه آخرین. مدل Y شروع به ایالات متحده تحویل در ماه مارس است و انتظار می رود برای رسیدن به مدل 3 به عنوان پرفروش.

در اوایل این سال تسلا شروع به کار برای ساخت یک سوم کارخانه مونتاژ در خارج از برلین.

اضافه ظرفیت می تواند اجازه می دهد تسلا برای ساخت بیش از 2 میلیون خودرو در سال در اواسط این دهه با توجه به توجه داشته باشید به سرمایه گذاران از امانوئل Rosner یک تحلیلگر دویچه بانک. BMW AG ‘s اسم برند برای مثال به فروش می رسد حدود 2.2 میلیون دستگاه خودرو در سال گذشته است.

تسلا منتقدان و برخی از آنها در حال شرط بندی در برابر این شرکت با فروش سهام آن سوال است که اگر واقعا تقاضا به اندازه کافی برای بسیاری از تسلا خودروهای ذکر اخیر کاهش قیمت.

روز چهارشنبه آقای مشک بود و مصمم بود که یک نگرانی است. “تقاضای یک مشکل نیست,” او گفت:.

در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران آقای مشک ملحق شد توسط جروم Guillen, رئيس جمهور از تسلا خودرو بخش در صحبت کردن در مورد نیاز به استخدام کارگران اضافی برای کمک به تولید است. “ما می خواهیم مردم بیشتر” آقای Guillen گفت.

آقای مشک شد عمیقا علاقه مند به بهبود و اتوماسیون ماشین سازی فرآیند دردناک پس از تلاش برای افزایش تولید این شرکت اولین SUV مدل X در سال 2016.

در هند اذعان خطا آقای مشک کرد و در سال 2018 است که او به دریا رفت با اتوماسیون تلاش برای مدل 3. که اشتباه snarled این شرکت تلاش به سطح شیب دار تا تولید در سال 2017 و 2018—یک دوره تاریک را تکان داد که سرمایه گذاران اعتماد به نفس در توانایی های خود را به اجرا در چشم انداز خود را برای تسلا به تکامل از یک تو رفتگی در دیوار نام تجاری لوکس به یک جریان اصلی برق-شرکت ماشین.

که اعتماد به نفس هرگز قوی تر شده است. سهام در این ماه افزایش یافته است و تقریبا 50 درصد هر چند آنها غوطه ور در روز پنج شنبه همراه با بقیه بازار. برای سال تسلا ارزش بازار نزدیک به چهار برابر شده است.

کارخانه گسترش بیشتر است اذعان تسلا که برخی از تاسیس آن فرض شده بود. طرح کسب و کار اصلی برای این شرکت در سال 2003 تاسیس شد و برای ایجاد یک شرکت ماشین شبیه تر از یک شخصی شرکت فن آوری به جای خودکار سنتی ساز توسط برون سپاری خودرو مونتاژ خیلی دوست دارم که چگونه ابزارهای ساخته شد.

وسایل نقلیه الکتریکی در یک تسلا شارژر ایستگاه در فرمونت کالیفرنیا جولای 20.

عکس: نینا Riggio/مهر نیوز

اما این تلاش در نهایت رها شده به آقای مشک شروع به درک اهمیت کنترل بیشتر از یک شرکت پر مجتمع تدارکات و ساخت تفاوت های ظریف.

او پس از به ارمغان آورد در خانه بیشتر از او زنجیره تامین از طبیعی است برای یک خودرو ساز از جمله صندلی تولید و توسعه بیشتر تخصص در باتری تلفن همراه ساخت.

آقای مشک گفت: کمبود سلول های باتری در قیمت مقرون به صرفه است و محدود کردن رشد شرکت. تسلا است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در آن در حال تحول باتری استراتژی در ماه سپتامبر.

او همچنین گفت: Fremont کارخانه در خارج از سان فرانسیسکو, ادامه خواهد داشت, مهم, نشان می دهد با وجود در ممکن است او ممکن است آن را ببندید و نقل مکان شرکت پالو آلتو ستاد میان نا امیدی با محلی مقامات کالیفرنیا بیش از این گیاه را بسته.

در واقع در روز چهارشنبه آقای مشک گفت: Fremont کارخانه را همچنان به عنوان بخشی از برنامه های این شرکت گفت: مجمع ادامه خواهد داد وجود دارد از آن بزرگ سدان و SUV همراه با مدل 3 و مدل Y برای نیمه غربی و آمریکای شمالی.

او همچنین به طعنه که آمدن اسب سواری ماشین ورزشی ممکن است ساخته شده در کالیفرنیا است. “ما ادامه خواهد داد به رشد در کالیفرنیا,” او گفت:.

سوابق ثبت و با مقامات محلی در تگزاس نشان می دهد تسلا قصد دارد برای ساخت 4 میلیون تا 5 میلیون فوت مربع مرکز تولید وجود دارد بیش از یک دوره دو تا سه سال است. آقای مشک بعدا توضیح داده شده این گیاه به عنوان شرکت بزرگترین ملک وقتی پرسیده شد که چه نوع از حجم تولید به انتظار. تسلا قصد دارد برای شروع عملیات در سه ماهه چهارم سال آینده سوابق نشان می دهد.

در چیدن Austin تسلا در حال پیوستن به شرکت های فن آوری مانند Facebook , Inc. و Apple Inc., در به دنبال یک محل با کاهش هزینه های عملیاتی در مقایسه با دره سیلیکون. آقای مشک تبلیغ کارخانه محل در نزدیکی رودخانه کلرادو گفت: این شرکت برنامه ریزی شده یک مرور و مسیرهای پیاده روی پیاده روی و دوچرخه سواری.

“ما در حال رفتن به آن را به یک کارخانه است که به خیره کننده” آقای مشک گفت. “این رفتن به اساسا یک زیست بهشت پرندگان در درختان و پروانه ها و ماهی ها در جریان است.”

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de