یک تسلا مدل X بر روی صفحه نمایش در بروکسل خودکار نشان می دهد در اوایل این ماه. عکس: ویرجینیا مایو/آسوشیتد پرس

تسلا Inc. قول داد برای افزایش فروش خودرو بیش از یک سوم این سال در حالی که ارسال شادمان چهارم-نتایج سه ماهه به سرمایه گذاران بیشتر به دلیل اعتقاد برقی-ماشین ساز قرار داده است مشکلات گذشته را پشت آن است.

دره سیلیکون خودرو ساز در گفت و آن را به خوبی در راه خود را به تولید آن ماشین بعدی—مدل Y جمع و جور ورزش شهرداری خودرو در کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا. اولین تحویل این مدل به علت قبل از این شرکت گفت. آن را قبلا تولید گفت: آغاز خواهد شد توسط این تابستان.

تسلا که در حال کار بر روی تبدیل خود را از تو رفتگی در دیوار كننده به جرم-بازار برق-خودرو ساز گفت: سرمایه گذاران کسب و کار خود باید سودآور رفتن به جلو.

مدیر ارشد اجرایی Elon Musk ساخته شده بیانیه ای مشابه یک سال پیش. اما دو چهارم از شیب ضرر و زیان به دنبال ترک این شرکت با یک سال $862 میلیون از دست دادن با وجود سودآور نیمه دوم. تسلا هرگز سودآور بر اساس سالانه.

این شرکت تعدیل سود هر سهم $2.14 برای سه ماهه چهارم در صدر $1.77 است که تحلیلگران بررسی FactSet پیش بینی کرده بود. درآمد خالص کاهش یافت و به $105 میلیون از $140 میلیون سال قبل.

تسلا سهام افزایش بیش از 11 درصد در aftermarket تجارت زیر پنج شنبه گزارش درآمد.

دانیال ایوس یک تحلیلگر برای Wedbush اوراق بهادار, نام, نتایج بالقوه “بازی تغییر” و سیگنالینگ “چه چیزی می تواند یک عصر جدید برای مشک و Fremont.”

تسلا گفت: تعهد خود را به ادامه سود دهی بود موضوع را به “موقت استثنا به خصوص در اطراف راه اندازی و سطح شیب دار از محصولات جدید است.”

16-year-old شرکت به طور سنتی تلاش می کرد که به معرفی وسایل نقلیه جدید. مدل 3 ماشین جمع و جور که شروع تولید در سال 2017 گرفتار شد با ماه تاخیر که تیره و تار این شرکت به سال بعد.

آقای مشک کار می کرد از طریق مسائل و مدل 3 در ادامه به سرپیچی از منتقدان. جمع و جور ماشین سوار 50 درصد افزایش جهانی تحویل در سال گذشته را قادر می سازد آقای مشک خود را برای دیدار با هدف فروش بین 360,000 و 400,000 وسایل نقلیه در سال 2019 پس از شروع سنگی که شامل چالش های مربوط به در نظر گرفتن مدل 3 در خارج از کشور برای اولین بار.

این شرکت با هدف انتخاب کنید تا به سرعت در سال 2020 اعلام برنامه جمعه به ارائه بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در سطح جهان از 367,000 سال گذشته است. این هدف به شدت متکی به تان شدیدا از وسایل نقلیه بیشتر از تسلا به تازگی افتتاح چین کارخانه مونتاژ.

تسلا هشدار داد که خود تولید خودرو احتمال سبقت گرفتن فروش در این سال به عنوان آن چینی عملیات آمار گشاد گشاد راه رفتن و مدل Y می آید آنلاین.

رئیس امور مالی ژاک Kirkhorn, در طول یک درآمد تماس با تحلیلگران و سرمایه گذاران گفت: این شرکت می تواند با چالش های در سه ماهه اول یک دوره به طور سنتی به سختی برای فروش در طول ماه های زمستان. علاوه بر این, تسلا نیروبخش است به صورت بالقوه خرید اینترنتی از گسترش coronavirus که می تواند مانع تلاش ها برای افزایش تولید در شانگهای و کمی دندانه های درآمدی, او گفت:. خودرو ساز نیز در حالت آماده باش به صورت بالقوه در زنجیره عرضه اختلالات به شرکت ها دست و پنجه نرم کردن با عوارض این بیماری است.

چهارم-نتایج سه ماهه نیز تاکید چالش آقای مشک چهره ها در تلاش برای افزایش فروش با حجم بالا-قیمت خودروهای تسلا در صف.

تحویل افزایش یافت 23 درصد از سال قبل سه ماهه با کمک مدل 3 در حالی که درآمد رز فقط 2% به $7.38 میلیارد دلار است. تسلا دست 112,000 جدید وسایل نقلیه الکتریکی به مشتریان در طول سه ماه آخر سال سال, اما تحویل آن بیشتر گران قیمت مدل خودرو کاهش یافته است.

این شرکت نسبت به متوسط رشد درآمد در بخش به معرفی یک نسخه ارزان تر از مدل 3 و به تنظیمات در قیمت گذاری. “ما انتظار نداریم [متوسط قیمت فروش] به تغییر قابل توجهی در کوتاه مدت که به معنی رشد حجم و رشد درآمد باید ارتباط نزدیک تری در این سال” این شرکت اعلام کرد.

چین ساخته شده Teslas در حال هدف قرار دادن جاده به عنوان خریداران در شانگهای خود را دریافت کنید مدل 3 خودروی سواری. اما خودرو ساز چهره چالش های دلهره آور در تلاش خود را برای تسخیر جهان بزرگترین بازار خودرو. عکس: STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تحلیلگران برآورد قیمت فروش به طور متوسط از مدل 3 کاهش یافت و به $47,700 در سه ماهه چهارم از $57,000 در سال 2018 است. ترکیب تحویل مدل S سدان های بزرگ و مدل X ورزشی-وسیله نقلیه سودمند افتاد 33 درصد به حدود 67,000 سال گذشته است. کسانی که وسایل نقلیه به طور سنتی فروخته شده بود برای حدود $100 ، 000 یا بیشتر.

شرکت خودرو حاشیه ناخالص از نزدیک تماشا اندازه گیری هزینه بازده نسبت به فروش کاهش یافت و به 22.5 درصد در آخرین سه ماهه از 24.3 درصد سال قبل است.

تسلا مواجه شده است چالش ها در برخی از بازارها شده است. سال گذشته در ایالات متحده آن را به دنبال قیمت پایین تر از وسایل نقلیه خود را برای مقابله با phaseout از یک اعتبار مالیاتی است که به طور موثر ساخته شده این شرکت را خودروهای سواری و Suv ها هزار دلار گران تر است. تسلا نمی شکستن تحویل توسط منطقه, هر چند آن را به جزئیات در آمریکا آمار و ارقام درآمد در هفته های آینده از طریق سه ماهه نظارتی تشکیل پرونده. سوم-چهارم نتایج نشان داد که 39 درصد کاهش در ایالات متحده در حالی که درآمد این شرکت در خارج از کشور کسب و کار در حال رشد بود.

تسلا تحویل در آمریکا افزایش یافت و حدود 11 درصد در ایالات متحده در سال گذشته با توجه به Edmunds, وب سایت آنلاین است که آهنگ فروش خودرو. مدل 3 outsold سنتی گاز رقبا در جمع و جور لوکس – خودرو در بخش.

رکورد سه ماهه چهارم جهانی تحویل که این شرکت گزارش داد اوایل این ماه کمک سوق تسلا قیمت سهم به ارتفاعات جدید و در مجموع ارزش بازار است که بیش از همه خودکار-ساخت رقبای اما Toyota Motor Corp الکتریکی-خودرو ساز به فروش می رساند کسری از وسایل نقلیه است که غول مانند General Motors Co. و فولکس واگن AG انجام دهد.

دیوید Whiston, یک تحلیلگر برای مورنینگ خدمات پژوهشی گفت: آخرین نتایج به حال “تعداد زیادی از مثبت و منفی زیادی در حال حاضر.” اما او هشدار داد “این سهام به نظر می رسد قیمت به صورت دائمی کمال و که تمایل به در نهایت به خوبی به پایان نمی.”

تسلا باید یکی دیگر از افزایش فراتر از مدل Y. شرکت در روز چهارشنبه تصریح کرد که تولید باید شروع این سال از نیمه های تمام برقی و نیمه کامیون نشان داد در سال 2017. تسلا همچنین گفت: مدل Y تولید آغاز خواهد شد در چین در سال 2021 و تحویل وسایل نقلیه از یک گیاه جدید در نزدیکی برلین باید شروع به همان سال است.

نوشتن به تیم هیگینز در Tim.Higgins@WSJ.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net