تسلا خودروهای در حال لود شده بر روی حامل در کارخانه در فرمونت کالیفرنیا. در یک تنظیم اساس خودرو ساز ارسال شده سود $2.18 به اشتراک بگذارید.

عکس: بن مارگوت/آسوشیتد پرس

تسلا Inc., TSLA 1.53% برای اولین بار در 17 سال سابقه گزارش شده یک چهارم متوالی سود سه ماهه یک نقطه عطف است که مطمئن شوید که برای تقویت اجرایی ایلان زمین است که او می تواند طلیعه چیزی بودن در این سن به طور کامل برق اتومبیل.

هجوم جهانی coronavirus همه گیر تهدید از گسترش رکود اقتصادی و تحلیلگران وال استریت انتظار می رود که یک دست دادن دره سیلیکون خودرو ساز در بر داشت یک راه کمک فروش نظارتی اعتبار مالیاتی به اضافه کردن $104 میلیون دلار سود در سه ماهه دوم.

بر اساس تنظیم به استثنای جبران مبتنی بر سهام این شرکت گفت: از آن ساخته شده $2.18 به اشتراک بگذارید. تحلیلگران بررسی FactSet به طور متوسط انتظار می رود یک تنظیم از دست دادن 2 سنت به اشتراک گذاری پیش از آن در روز برآورد که تنگ از دست دادن 14 سنت در روز دوشنبه و یک مقدار بزرگتر پیش بینی از دست دادن ممکن است.

شرکت لال بود در مورد اینکه آیا معتقد است آقای مشک را قبل از همه گیر هدف افزایش تحویل این سال بیش از 36 درصد باقی مانده در مسیر چیزی نبود مایل به می گویند در اواخر ماه آوریل هنگامی که او نرده علیه مقامات کالیفرنیا برای نگه داشتن خود را تنها در ایالات متحده مونتاژ کارخانه در خارج از سان فرانسیسکو بسته به عنوان بخشی از تلاش برای متوقف کردن گسترش Covid-19.

“اگر چه ما با موفقیت ramped تولید خودرو به قبل از سطح آن باقی مانده است دشوار است برای پیش بینی اینکه آیا وجود خواهد داشت بیشتر عملیاتی وقفه و یا چگونه جهانی ضریب اطمینان مصرف کننده خواهد شد در نیمه دوم سال 2020” این شرکت اعلام کرد. “ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی چشم انداز ما به عنوان لازم است.”

دستیابی چهار تجمعی چهارم از سود به معنی تسلا در حال حاضر می تواند در نظر گرفته شده برای گنجاندن در شاخص S&P 500. اگر شامل بزرگ شاخص بودجه به احتمال زیاد مسابقه شامل سهام در میان دارایی های خود را.

ادامه مطلب

  • تسلا می زند در S&P 500 درب (22 ژوئیه سال 2020)
  • خودرو سازان شارژ پیش با برق خودرو طرح (19 ژوئیه سال 2020)
  • تسلا با کیفیت در برندارد J. D. Power ماشین نظرسنجی (24 ژوئن 2020)
  • تسلا سهام افزایش می یابد گذشته $1,000 در ایلان برنامه ریزی برای حرکت به جلو با کامیون نیمه (10 ژوئن 2020)

نوشتن به تیم هیگینز در Tim.Higgins@WSJ.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de