تسلا می زند در S&P 500 را درب

تسلا Inc.’s TSLA -4.54% سهام رالی ساخته شده است آن را بزرگتر از بسیاری از عظیم از صنعت آمریکا اما برقی-شرکت ماشین هنوز برای رسیدن به یک نقطه عطف مهم: گنجاندن در S&P 500.

سهام باید بیش از سه برابر این سال رانندگی با تسلا ارزش بازار به $291 میلیارد دلار با توجه به FactSet. اجرا شده در بخش سوخت خوشبینی در مورد ماشین ساز گزارش درآمد ناشی از اواخر روز چهارشنبه. برخی از تحلیلگران پیش بینی سود تعجب است که شرکت واجد شرایط برای حضور در معیار سهام-بازار سنج.

می شود در نظر گرفته شده برای این شاخص شرکت ها باید گزارش انباشته سود بیش از چهار دوره متوالی از جمله اخیر. تسلا هنوز به انجام feat. اجماع برآورد تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet است که به صورت متوسط از دست دادن. برخی از تحلیلگران خوش بین تر هستند چرا که این شرکت در تاریخ اخیر از درآمد بیت و رئیس اجرایی ایلان فشار تهاجمی به راه اندازی مجدد خود را فرمونت کالیفرنیا کارخانه و حتی به عنوان coronavirus قرار دادن یک توقف به تولید.

چشم انداز پیوستن به شاخص برجسته تسلا غیر متعارف مسیر. این شرکت در میان بیشتر مورد بحث در جامعه سرمایه گذاری. خرس آن سوال حسابداری و ادعا سهام را افزایش مقدار به یک حباب است که محدود به موسیقی پاپ. خریداران اغلب مشتری جلب کردن وعده تسلا تکنولوژی و استدلال می کنند که گنجاندن در S&P 500 را خار پا بعد از سهام رالی.

“این غیر معمول است برای دیدن یک سهام به بازار کلاه که تسلا است بدون اینکه در معیار” گفت: John Porter سر از سهام در ملون سرمایه گذاری پارسیان سرپرستي حدود 35 میلیارد دلار در سهام از جمله یک موقعیت در تسلا. “به طور معمول, شما نمی توانید به یک آستین ، کلاه بازار قبل از اینکه شما در حال حاضر در حال تولید سود است.”

به امید ورود به رهبری برخی از معامله گران به موقعیت از طریق تسلا سهام و گزینه های حتی بزرگتر رالی. که به دلیل سراسیمگی از پتانسیل فعالیت های خرید که ورود می توانید درایو با بیش از $11 تریلیون دلار سرمایه گذاری در پیگیری این شاخص با توجه به S&P.

تسلا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک سخنگوی S&P کاهش یافته است به نظر تسلا.

مدیران پول که پیگیری S&P 500 را انتخاب کنید به انتخاب کردن از خرید سهام تسلا خطر عقب تر سنج اگر سهام این شرکت همچنان در اوج به گفته تحلیلگران.

“من ممکن است مانند داستان یا من ممکن است درک داستان” آقای پورتر گفت. اما او افزود: “من می خواهم به یک ضمنی و شرط در برابر آن با داشتن سهام ؟ این چیزی است که بسیاری از مردم فکر.”

گزارش سود نمی خواهد به طور خودکار منجر به ورود در این شاخص اما تسلا خواهد بود واجد شرایط برای در نظر گرفتن توسط هشت نفر به کمیته تعیین آرایش S&P 500. یک سخنگوی S&P Dow Jones شاخص گفت: با اضافه کردن سهام به شاخص می تواند رخ دهد در هر نقطه ای یک بار یک شرکت واجد شرایط برای در نظر گرفتن. شاخص rebalances چهار بار در سال است اما این کمیته می توانید اضافه کردن و یا حذف شرکت ها در زمان های دیگر.

این کمیته خورند سنج—اضافه کردن یک انبار در حالی که nixing دیگر—10 بار در این سال, در آوردن سهام مانند Domino’s Pizza , Inc. و نرم افزار شرکت Paycom Software , Inc. در حالی که رها کردن Harley-Davidson , Inc., Nordstrom , Inc. و Macy’s , Inc. دیگر تغییر کرده است شیفته معامله گران تا آنجا که تسلا بالقوه مبادله شده است.

تسلا خواهد بود که بزرگترین شرکت با ارزش بازار برای همیشه تاریخ و S&P 500 را تا حدود 1 ٪ از ارزیابی با توجه به داو جونز در بازار داده است. این شرکت در مسیر تبدیل شدن به یکی از 10 شرکت های ایالات متحده توسط بازار سرمایه برای اولین بار در هفته گذشته قبل از افت ارزش سهام خود داشت. تسلا به تازگی با پیشی گرفتن چنین سنگین وزن ها به عنوان Home Depot , Inc., Bank of America Corp و Intel Corp.

سهام شرکت های وارد کردن S&P 500 معمولا افزایش زمان اطراف آنها بپیوندند اما دستاوردهای آن می تواند در کوتاه زندگی می کردند. از 10 شرکت پیوستن به صفحه اول این سال و نیمی را عقب مانده S&P 500 پس از ورود, در حالی که دیگران باید عملکرد بهتری نسبت به.

“قیمت این اثر تا حد زیادی موقت و معکوس به تدریج پس از ورود گفت:” ماریا Kasch یک استاد مدعو در دانشگاه هومبولت برلین که به مطالعه سهام به اضافه شاخص بین سال های 1989 تا 2012 و همکاری و نوشت: یک مقاله ی دانشگاهی در این موضوع است.

در ماه جولای به تنهایی تسلا قیمت سهم افزایش یافت 45 درصد در مقایسه با S&P 500 5.1% به دست آورید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم تسلا گنجاندن در S&P 500 به معنی برای صفحه اول ، پیوستن به مکالمه زیر.

اضافه کردن به شور و شوق برای تسلا سهام است چشم انداز یک بایدن پیروزی در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اخیرا رونمایی از 2 تریلیون دلار پیشنهاد برای مبارزه با تغییر آب و هوا که شامل سرمایه گذاری در 500,000 ایستگاه های شارژ برای خودروهای برقی و ramping تا تحقیقات در باتری های مورد استفاده در وسایل نقلیه. یک RBC Capital Markets نظرسنجی در ماه جولای نشان داد که سرمایه گذاران مشاهده تسلا رقیب نیکولا Corp. و قطعات خودرو شرکت Aptiv PLC به عنوان برخی از بزرگترین ذینفع از پیروزی دموکراتیک.

تسلا نامزدی برای S&P 500 نیز نشان دهنده تغییر در بازار سهام است که بیشتر متکی بر بزرگترین شرکت ها بیش از آن در گذشته است. پنج تا از بزرگترین سهام در شاخص— Apple Inc., Microsoft Corp. آمازون.com , Inc., گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. و Facebook , Inc. —به تازگی ساخته شده و تا حدود 23 درصد از شاخص بالاترین نسبت در حداقل 30 سال با توجه به Goldman Sachs Group Inc.

گلدمن تخمین می زند که حدود 35 درصد از S&P 500 ترکیبات تغییر بیش از یک دهه به عنوان شرکت های با بیشتر امیدوار کننده چشم انداز رشد اضافه شده است. پس از سال 2017, 21 از 78 اضافه شده به صفحه اول رفته اند به فناوری اطلاعات گروه بیش از هر بخش دیگر با توجه به S&P اطلاعات.

“این رفتن به یک تغییر شاخص گفت:” اندی McOrmond مدیر عامل در کارگزاری WallachBeth سرمایه است. “ما همه گیر [Covid-19] تجربه رفتن به سرعت است که تا.”

مقامات محلی دستور داد تسلا به توقف تولید در فرمونت کالیفرنیا گیاه به دلیل همه گیر اما Elon Musk در اواسط ماه مارس تحت فشار قرار دادند برای حفظ کارخانه در عملیات.

عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

نوشتن به Gunjan Banerji در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im