ترور پروب باز مرگبار در فرانسه حمله با چاقو به

مظنون حمله تماشاگران در مرکز رمانسسورایسر فرانسه.

عکس: /آسوشیتد پرس

پاریس—فرانسه دادستان افتتاح counterterror کاوشگر روز شنبه از یک مرد چاقو دو نفر را به مرگ و زخمی شدن پنج نفر دیگر در جنوب شرقی فرانسه.

مشکوک یک ایرانی در 30s, حمله تماشاگران در خیابان و در مغازه ها در مرکز رمانسسورایسر یک شهر کوچک در نزدیکی شهر لیون با توجه به دفتر دادستان است.

او از زانو به پایین در خیابان و دعا در زبان عربی وقتی پلیس او را بازداشت دقیقه بعد دادستانی گفت. پلیس بعد از پیدا اسناد در مرد خانه که در آن او شکایت در مورد زندگی در یک کشور از كافران دادستان اضافه شده است.

وقوع حمله در 19 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که کشته 7,560 مردم در فرانسه. مقررات اجازه می دهد مردم را به گام از خانه تنها برای نزدیکی مواد غذایی دارو و یا ورزش و یا به رفت و آمد اگر آنها نمی تواند از خانه کار می کنند. فرانسه سخت ترین-آمار کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا.

“نور ریخته شود در این عمل نفرت انگیز که سایه در کشور ما که در حال حاضر شده است به شدت تست شده در هفته های اخیر” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نوشت: در یک صدای جیر جیر شنبه.

پس از حملات تروریستی در سال 2015 و 2016 که در سمت چپ و در مجموع بیش از 200 نفر کشته و فرانسه مواجه شده است و یک رشته ای از کوچکتر حملات معمولا توسط افراد با هیچ عملیاتی اتصال به گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی.

در ماه اکتبر فناوری اطلاعات دستیار در بخش هوش از پاریس پلیس چاقو چهار نفر از همکاران خود را به مرگ در یک حمله که لرزاند فرانسه خدمات امنیتی است.

در ماه ژانویه یک مرد چاقو یک نفر را به مرگ و زخمی شدن حداقل دو نفر دیگر در حومه پاریس. مرد فریاد زد: “الله اکبر”و عربی برای “خدا بزرگ است”—قبل از حمله در یک پارک در ویوژوئیف یک شرقی در حومه پاریس, مقامات گفت. ضارب شناسایی شده توسط مقامات به عنوان ناتان C. شد و به سرعت به ضرب گلوله کشته شدند و توسط پلیس محلی.

نوشتن به Noemie Bisserbe در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de