ترور محکم: با وجود coronavirus این کسب و کار بیش از حد معمول برای مرزی تروریست ها

دو مرزی تروریست ها ارزیابی حرفه ای خود را در چشم انداز.

1st تروریستی: این coronavirus ساخته شده است کار ما هم راحت تر و سخت تر در همان زمان.

2nd تروریستی: از آن ساخته شده آن را آسان تر با همه خیلی دلچسب با دفع Covid-19 آن را آسان تر برای ما به دزدکی حرکت کردن در سراسر مرز.

1st تروریستی: درست است. و آن را نیز ساخته شده کار ما سخت تر چون وقتی ما را دزدکی حرکت کردن در سراسر مرز به ایجاد ضرب وشتم آن را به سختی می یابد ذکر است در رسانه ها چه با آخرین coronavirus – چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در جستجو برای یک واکسن مستند محدودیت آرام بودن و غیره و غیره – که به سختی وجود دارد هر جایی برای ما در اخبار.

2nd تروریستی: آره. با کروناویروس خمیدگی سرفصل ما خوش شانس هستید اگر ما مدیریت آن را به صفحه 7 از روزنامه ها جمع دور با دولت مناقصات و روزنامه اطلاعیه برای پست sarkari babus Division III. حتی رفو آب و هوا گزارش دریافت مقدم بر ما و فعالیت های ما. این همه بسیار demoralising.

1st تروریستی: که در آن است. زمانی بود که ما مردم چه شد ترسم بیشتر از, اما در حال حاضر به دلیل coronavirus مردم هستند بنابراین ترس از Covid-19 که آنها به سختی هر زمان حتی فکر می کنم در مورد ما اجازه دهید به تنهایی می ترسم از ما.

2nd تروریستی: این بدان معناست که ما باید به کار سخت تر و به یاد افرادی که بیماری های همه گیر ممکن است می آیند و بیماری های همه گیر ممکن است اما ما تروریست ها برای همیشه رفتن.

1st تروریستی: بیش از حد درست میشه. علم ممکن است پیدا کردن یک درمان برای coronavirus اما وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای ماو بعید است وجود دارد همیشه خواهید بود.

2nd تروریستی: بعید ترین, با تشکر از معنوی و مادی حمایت ما از دراز مدت حامیان مالی.

1st تروریستی: به شما می گویند ما در دراز مدت حامیان مالی مجبور شده است سخاوتمندانه ترین در ارائه پشتیبانی از همه نوع. اما در زمان حاضر, حداقل, حامیان ما هیچ بازی برای حامیان مالی از coronavirus.

2nd تروریستی: ببینید چه چیزی شما – هنگامی که آن را می آید به صادرات یک ‘ساخته شده در پاکستان’ label یک شانس ایستادن نیست در برابر یک label گفت: ساخته شده در چین …

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>