چادر مورد به عنوان کسب و کار بازگشایی, خارج از منزل

مشتریان از galaxia در لاگرانژ, Ill., dined در خارج از اواخر ماه گذشته به عنوان دولت مجاز محدود reopenings برای انواع خاصی از کسب و کار.

عکس: Jonathan Daniel/گتی ایماژ

چادر تامین کنندگان در سراسر کشور می گویند که آنها در حال هولناک با تماس از رستوران ها و خرده فروشان است که امیدواریم حرکت کسب و کار در خارج را فریب مشتریان به عنوان همه گیر مستندات سهولت.

تقاضای بالا برای چادر و بوم است که بخشی از گسترده تر رونق برای تجهیزات و لوازم از جنس پلکسی گلاس به ضد عفونی کننده دست که شرکت در حال خرید و یا اجاره برای محافظت از کارگران و مشتریان از coronavirus. که تقاضا افزایش درآمد برای برخی از تولید کنندگان در حالی که افزایش هزینه های برای رستوران ها و خرده فروشان در حال آماده شدن برای باز کردن درهای خود را دوباره بعد از هفته ها تا حد زیادی کاهش فروش.

در مارس مشتریان در 40 خرده فروشان از جمله Walmart , Inc., eBay Inc. و Home Depot, Inc., صرف 47 درصد بیشتر در چادر حزب و رویداد سایبان از آنها یک سال قبل از آن با توجه به تحقیقات شرکت ادیسون روند. عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند که احتمال آلوده شدن توسط ویروس به حداقل رسیده است که مردم در خارج از منزل و مناسب فاصله از دیگران است.

دلتا تاج, Inc., که به فروش می رساند چادر و سایبان از طریق خرده فروشان از جمله eBay خارج شده و آمازون.com , Inc., گفت: فروش در حال رشد برای اولین بار در پنج سال.

“ما معمولا انجام بسیاری از کسب و کار در این زمان از سال است اما این احتمالا سه برابر شده است” گفت: Amberly Slavens دستیار مدیر در مک کینی تگزاس شرکت.

در شهر فینیکس, کیگان کوره راه اندازی یک چادر برای روز سنت پاتریک اما به زودی رستوران در شهر محدود شد به خدمت takeout به کروناویروس در آمریکا

عکس: مت نیویورک/آسوشیتد پرس

آبی اوج چادر, Inc., یک توزیع کننده در ایلینوی, آیووا و میشیگان گفت: رستوران ها خواهد شد در رقابت با شرکت های دیگر که باید اجاره چادر برای یک محل به نمایش کارکنان برای عفونت ممکن است و به گسترش فضا برای ناهار و استراحت به اتاق خود رفت.

گرگوری T. پارک co-leader قانون شرکت مورگان Lewis & Bockius LLP خرده فروشی و e-commerce عمل گفت: خرده فروشان در حال صحبت کردن در مورد اضافه کردن فضا برای خرید از جمله tented اتاق پانسمان. کالج ها هم با توجه به استفاده از چادر برای کلاس های درس. کالج امهرست در ایالت ماساچوست دستور داد 20 چادر و صندلی را با برنامه ای برای انجام برخی از کلاس ها و فعالیت های خارج از منزل.

“من خوشحالم که ما به آنها دستور داد در اوایل گفت:” کلفت مارتین امهرست رئیس جمهور.

بردی کاسترو اصلی در نرم افزار EM حزب و رویداد اجاره در شهر فینیکس گفت: بعضی از رستوران ها در آریزونا می خواهید به گسترش گنجایش موقت محوطه که شامل تهویه مطبوع. پایه سایبان هزینه در هر فوت مربع است $1 به $2 گفت: در حالی که برای محصور چادر با تهویه مطبوع در مورد $10 به $12.

چند شهرهای آمریکا شده است ضربه سخت تر از لحاظ اقتصادی توسط coronavirus مستند از لاس وگاس. وال استریت ژورنال در بازدید از این شهر معروف نوار برای یادگیری در مورد چگونه گناه شهر بازگشایی آن قمار. عکس: جان Locher/AP

شیکاگو Alderman برندان رایلی گفت: منطقه که شامل شهرستان, مرکز شهر, 100.000 اما میزبان اضافی 500,000 کارمندان و گردشگران در هر روز در طول زمان عادی. او گفت که او امیدوار صندلی در فضای باز کمک خواهد کرد که رسم برخی از آنها را به کسب و کار در منطقه خود را که او گفت: ارائه نزدیک به یک سوم از این شهر رستوران شغل.

آقای رایلی گفت: او صرف مقدار از هفته گذشته رفتن بلوک به بلوک با یک نوار اندازه گیری و کلیپ بورد در دست بدانند که خیابان ها در منطقه خود را می تواند بسته برای رستوران صندلی.

به طور معمول ایجاد صندلی در فضای باز در شیکاگو ماه طول می کشد به عنوان معماری تفاسیر به معرض اداری بررسی است. مسدود کردن خیابان ها در آقای رایلی منطقه باید ترک اتاق را برای یک آتش lane, دوچرخه, ترافیک, صندلی چرخدار دسترسی و عبور و مرور. در حال حاضر این شهرستان آب گرفتگی با درخواست از رستوران که می خواهید به راه اندازی چادر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

رستوران در نزدیکی شما در تنظیم چادر به منظور تطابق با اجتماعی-دورى قوانین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“اگر aldermen آن را به حال خود را در راه ما می دید هر خیابان را به حمایت از کسب و کارهای محلی” آقای رایلی گفت.

کوین بوهم که اجرا می شود Michelin Boka در شیکاگو لینکلن پارک محله در نظر دارد برای شروع با باز کردن چند جدول در رستوران پاسیو. “آنچه اکثر مردم در حال دست و پنجه نرم کردن با راست, در حال حاضر چیزهایی مانند این که آیا ما باید به کسانی که چادر هر شب,” او گفت:. “آنها باید امن است.”

دین Zanella آشپز و مالک طرابلس شیر نیز در لینکلن پارک. گفت: او در حال برنامه ریزی برای اجاره یک چادر برای پوشش رستوران پاسیو. او با استفاده از به خودرا برای امتحان اماده 50 نفر در آن فضا بر روی خوب روز تابستان; شروع جمعه او را در صندلی هشت جداول در یک زمان با حداقل تعداد سفارش 20 دلار یک فرد است.

آقای Zanella در حال انتظار برای همسایگان خود را به ثبت نام کردن در چادر او داشت برای پوشش فضا.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم” او گفت:.

نوشتن جولی در ورناو [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>