افزایش تنش بیش از آزادی اقتصادی در مقابل جامعه جهانی ایمنی

واشنگتن

جهانی بهداشت از بحران در نظر گرفتن تند و زننده سیاسی به نوبه خود با وخیم تر شدن تنش بین دولت قفل شده است و برای حفظ coronavirus در خلیج و مردم حسرت به راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد و ممانعت از ترس از افسردگی است.

معترضان نگران معیشت خود و برخلاف تخلفات در آزادی خود به خیابان آمده اند در ایالات متحده است. چند کشور در حال اقدام برای کاهش محدودیت اما بسیاری از جهان باقی مانده است واحد و در صورت اصرار آن را خیلی زود به مراحل تهاجمی.

در ایالات متحده وجود دارد که شواهد روشنی از فشار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید بخش هایی از این کشور آماده هستند تا شروع به بازگشت تدریجی به حالت عادی. در عین حال برخی از رهبران دولت می گویند, پاسخ به همه گیر است که مانع یک محزون می خوانی ناکافی فدرال پاسخ.

پس از اصرار این کشور به ویروس سیستم تست شد و بدون تقصیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب اعلام کرد که او می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل وادار به افزایش تولید از تست سواب — یکی از محصولات چند فرمانداران بوده است التماس رئیس جمهور برای کمک به آنها را به دست آوردن. مقامات کاخ سفید نیز خواهد شد برگزاری یک تماس شنبه با ملت فرمانداران برای کمک به راه رفتن آنها را از طریق جایی که برای پیدا کردن منابع, او گفت:.

تهمت نیز باقی مانده دفاعی این تعهد که به اندازه کافی وجود دارد سواب برای رفتن به اطراف. “سواب آسان” رئیس جمهور گفت: آوردن یکی به او خبر توجیهی و تکان دادن آن در مقابل خبرنگاران.

واشنگتن دولت دموکراتیک فرماندار جی Inslee متهم جمهور تهمت تشویق به نافرمانی و “فعالیت غیر قانونی” توسط goading معترضان که مسخره پناهگاه در محل قوانین.

“به رئیس جمهور آمریکا برای تشویق مردم به نقض قانون, من نمی تواند به یاد داشته باشید هر زمان در طول زمان در امریکا که در آن ما شاهد چنین چیزی” Inslee گفت: ABC “این هفته است.” او گفت که “خطرناک است زیرا آن می تواند الهام بخش مردم را به چشم پوشی از چیزهایی است که در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی خود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در چندین ایالت را نادیده اجتماعی فاصله و اقامت در خانه دستور جمع آوری به تقاضا است که فرمانداران آسانسور کنترل بر فعالیت عمومی است. بزرگترین اعتراض درو هزاران نفر به لانسینگ, Mich., در روز چهارشنبه و دیگران به ویژه صدها نفر در چند متحده است. رئیس جمهور به استناد وحدت خود گریه, دعوت از چند کشور با فرمانداران دموکرات به “آزادی.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس sidestepped سوالات چهار شنبه در مورد اینکه چرا تهمت به نظر می رسید به تشویق تلاش برای تضعیف اقدامات پیشگیرانه دولت خود را ترویج. Inslee تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به “اسکیزوفرنی.” لری هوگان جمهوریخواه فرماندار مریلند در آن گفت: “فقط معنا ندارد.”

“ما در حال ارسال به طور کامل متضاد پیام به فرمانداران و به مردم که اگر ما باید چشم پوشی از سیاست فدرال فدرال و توصیه های” هوگان گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش در سطح جهانی را مختل اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, زندگی و سقوط جهان را به یک رکود عمیق اقتصادی نهان پس از رکود بزرگ. دهها میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست داده و میلیون ها نفر بیشتر ترس آنها خواهید بود.

با قوس از عفونت های مختلف در هر کشور و در سراسر ایالات متحده پیشنهاد متفاوت برای مقابله با این ویروس است که بیش از کشته 165,000.

محدودیت های را آغاز کرده اند به سهولت در برخی اماکن از جمله آلمان که هنوز هم اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, اما روز دوشنبه در نظر گرفته شده برای شروع اجازه می دهد برخی از فروشگاه های کوچک مانند کسانی که فروش مبلمان و نوزاد کالا به بازگشایی شده است.

مقامات در اسپانیا که تا به حال برخی از اروپا دقیقترین محدودیت و یک ویروس مرگ و میر تنها بیش از آمریکا و ایتالیا گفت: کودکان را مجاز به ترک خانه های خود آغاز مارس 27. آلبانی برنامه ریزی برای اجازه استخراج نفت و صنایع بازگشایی دوشنبه همراه با صدها نفر از کسب و کار از جمله کوچک و خرده فروشان مواد غذایی و ماهی و کارخانه ها و کشاورزان و قایق های ماهیگیری.

مرگ و میر در ایالات متحده صعود گذشته 41,000 با بیش از 746,000 تایید عفونت در حالی که جهانی مورد تعداد گذرانده 2.38 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ملی سلامت ، مرکز اروپایی برای کنترل بیماری گفت: این قاره در حال حاضر بیش از 1 میلیون مورد تأیید و تقریبا 100,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

واقعی میزان همه گیر است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به خفیف عفونت است که در حال از دست رفته, محدود, تست مشکلات شمارش مرده و برخی از سازمان ملل خواسته به underplay میزان شیوع بیماری خود را.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3% این سال است. که به مراتب بزرگتر از دست دادن نسبت به سال 2009 0.1% پس از بحران مالی جهانی. هنوز بسیاری از دولت ها در حال مقاومت در برابر فشارهای ناگهان آرامش مستندات.

“ما نباید اجازه پایین گارد ما تا آخرین تایید بیمار بهبود” کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت.

در بریتانیا که گزارش 596 بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر بیمارستان روز یکشنبه مقامات همچنین گفتند که آماده هستید به سهولت تلاش ها برای مهار ویروس را گسترش. انگلستان مایکل گوو وزیر به بی بی سی گفت که بارها و رستوران ها “خواهد بود در میان گذشته” به ترک این مستند که در حال حاضر در محل تا زمانی که ممکن است 7.

فرانسه و آژانس بهداشت مردم خواست تا به چوب به اجتماعی فاصله اقدامات است که تمدید شده است حداقل تا مارس 11 و نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: مردم می تواند نیاز به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و پیشنهاد هیچ یک طرح دور تعطیلات تابستانی و حتی پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار شروع به کاهش آمریکا مستند در برخی از ایالت ها حتی قبل از اینکه خود را در مارس 1, مهلت یک برنامه است که کارشناسان بهداشت و فرمانداران از هر دو طرف می گویند نیاز به یک افزایش چشمگیر در تست ظرفیت در سراسر کشور. اما پنس اصرار داشت در مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که این کشور “کافی تست امروز” به صورت متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان بخشی از مراحل اولیه از دستورالعمل ها است که کاخ سفید هفته گذشته منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها سرزنش رهبران دولت برای تاخیر اما فرمانداران از هر دو طرف شده اند التماس دولت فدرال برای کمک به تامین امنیت در تقاضا تست لوازم مانند پشم و مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف. کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو ساخته شده درخواست تجدید نظر مستقیم به واشنگتن: “ما واقعا نیاز به کمک … را به ما ظرفيت او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت: دولت نمی تواند شروع به بلند کردن محدودیت تا زمانی که آن را قادر به تست بیشتر مردم روزانه. “در حال حاضر ما در حال و نه حتی نزدیک به عنوان یک ملت اجازه دهید به تنهایی به عنوان یک دولت به جایی که ما باید در تست,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در یک صدای جیر جیر خود را قبل از برنامه ریزی یکشنبه شب جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “حق با من در تست. فرمانداران باید قادر به مرحله و دریافت کار انجام می شود. ما با شما خواهد بود تمام راه را!” او نوشت.

اقتصادی نگرانی هایی است که به طور فزاینده برخورد با اقدامات برای حفاظت از سلامت عمومی در حال حاضر ظاهر در سراسر ایالات متحده

رهبران کسب و کار در لوئیزیانا باید ناودان نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell برای تحمیل محدودیت های است که آنها می گویند را ناعادلانه توقیف فعالیت های اقتصادی خارج از شهرستان است. یک صفحه کامل آگهی در “بار جزئي/نیواورلئان مدافع” روزنامه روز یکشنبه در خواست کاهش مستندات حتی به عنوان مقاله برجسته نزدیک به نه صفحات اعلامیه در شهر سخت ضربه توسط ویروس.

متحده از جمله تگزاس و ایندیانا اعلام کرده اند برنامه اجازه می دهد تا برخی از خرده فروشی و فعالیت های دیگر به سر و برخی از محدودیت ها بودند یا برداشته یا مجموعه ای در سواحل فلوریدا و کارولینای جنوبی است. اما در نیویورک که در آن روزانه coronavirus تلفات آمار پایین ترین نقطه آن در بیش از دو هفته در روز یکشنبه مقامات هشدار می دهند که شهر نیویورک و بقیه سخت-آمار دولت آماده نیست به سهولت خاموش شدن ناگهانی از مدارس کسب و کار و تجمعات.

جغرافیای سیاسی و مذهبی تنش کشش پشت قرن ها باید بیشتر پیچیده جهانی در پاسخ به این ویروس. اما اردن ملک عبدالله دوم گفت: شیوع بیماری ساخته شده است که “شرکای” از “دشمنان ما از دیروز و یا کسانی که در کشورهای دیروز — این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.”

“من فکر می کنم سریعتر ما به عنوان رهبران و سیاستمداران شکل که سریعتر ما می توانیم این را تحت کنترل” او گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

___

Jordans گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>