به عنوان coronavirus همونطور عادی روابط جامعه بهترین پاسخ بوده است که تمرکز بر روی کسانی که بیشترین آسیب پذیر است. در کالیفرنیا افراد بی خانمان هستند یک اولویت بالا. برای کم درآمد آمریکایی پزشکی است که کاهش جریان پول. تقریبا در همه جا, از تعطیلی مدرسه در حال حفاظت از کودکان از قرار گرفتن در معرض. در عین حال بزرگترین نگرانی این است که برای افراد مسن به ویژه کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و یا در مراقبت از امکانات.

شاید رادیکال ترین نشان از نگرانی برای سالمندان بریتانیا طرح به درخواست مردم بیش از سن 70 سالگی به ماندن در خانه به مدت چهار ماه. “هیچ یکنوع بازی شبیه لوتو بدون بارها … اما خانواده بازديد و همسایه و….” توییتی از پادشاهی متحده, وزیر بهداشت, مت Hancock. بیشتر معمول است که فلوریدا ممنوعیت برخی از مردم از مراجعه به خانه های سالمندان و دیگر بزرگان-مراکز مراقبت.

چنین اجتماعی فاصله باعث شده موجی از همدلی اجتماعی به تعامل با افراد مسن و بلند روحیه خود را. واضح ابزار دیجیتال بادوست شوهرم مانند با FaceTime, اواز یا موسیقی دو نفری و یا اسکایپ یک گام تا از تماس های تلفنی. در عین حال ارسال و دست نوشته, حروف – عکس – بهتر ممکن است برای بسیاری از سالمندان و به یاد ماندنی تر. فقط به عنوان دلسوز هستند ارائه می دهد به ارائه ملزومات درب مانند موارد مراقبت شخصی و یا غذاهای مورد علاقه و گل. در مکان های بسیاری از مردم در حال سازماندهی برای کمک به سالمندان از طریق هشتگ مانند #HowCanIHelp.

در طول این بحران و انزوا ممکن است بزرگترین نگرانی افراد مسن. تنها 47 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بیش از سن 60 نگرانی در مورد در حال مرگ از coronavirus با توجه به هریس نظرسنجی در مقایسه با 57% از millennials.

یک نشانگر از یک تمدن است و فروتنی و فداکاری بیان شده در طول زمان از توده بیماری در حمایت از نسل های قدیمی تر. در ایالات متحده, که در آن بیش از یک چهارم از کسانی که 60 سال به تنهایی زندگی می کنند با چالش بزرگتر است و در بسیاری از کشورهای دیگر. خانواده و دوستان شما باید در پیدا کردن راه های خلاق برای جلوگیری از روان جدا از عزیزان. آنها نیاز به بافتن موضوعات جدید از تماس به یک ارشد بافت اجتماعی.

به خصوص برای بسیاری از سالمندان است که قادر به حضور در تجمعات مذهبی. در عین حال روحانیت و وفادار هستند و اختراع راه هایی برای دیدار با روحانی خواسته از قدیمی ترین افرادی که به مدت طولانی نشسته در pews. برای بسیاری از ادیان دادن به کسانی که بیشترین آسیب پذیر است الهی خواستار انعکاس خدا را بی نهایت دوست دارم.

این ویروس در بحران است و مردم را وادار به تعدیل فیزیکی خود روابط به خصوص با در خطر سالمندان است. هنوز اوراق قرضه از محبت در یک جامعه یا یک خانواده هستند هنوز هم وجود دارد. آنها فقط نیاز جدید و مراقب باشید اشکال از بیان این نوع است که هر دو حفظ و سرپا نگه داشتن ضعیف ترین در طول یک بیماری همه گیر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im