مناقصه مذاکرات

هنگامی که بزرگسالان در حال کشف راه هایی برای انطباق با زندگی جدید از آن زمان به یاد بگیرند که از کودکان است. یک عالم برجسته نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی است که کودک به او آمد و به او گفت که او (کودک!) آموخته بود یک مهارت جدید – چگونه برای قطع و وصل نمودن صدای مکالمه خود در تماس تصویری. در حالی که مهارت های مورد نیاز برای بزرگسالان است که این روزها به طور مداوم تجربه با هنر مجازی گفتگو و جلسات – و نه فقط کسب و کار بلکه خانواده دریافت-togethers.

ما نیز تصمیم گرفت به یک خانواده پارتی شب بیش از یک شبکه مجازی در آخر هفته گذشته. سه سال را در جمع آوری سیب از چشم همگان. او به تازگی آغاز شده و یک مدرسه برای اولین بار در زندگی خود را. بیا تاج و آن را تبدیل به یک محیط مجازی برای او. با این وجود او لذت بردن و به اشتراک گذاشته تصاویر استخر پارتی که آنها تا به حال دو روز پیش. در پاسخ به تعجب ما و کاوش او توضیح داد که کودکان در حمام-وان / استخر های بادی در خانه مربوطه و معلم بازی با صدای بلند موسیقی با تصاویر از پاشش آب در محیط مجازی راه اندازی به طوری که بچه ها می تواند به رقص و جشن می گیرند!

آن نور اما غیر معمول تجربه در حزب به این دلیل که بزرگسالان بودند همه های نگرانی و خرد در حالی که کودک بود و روایت داستان را بسیار زیاد هیجان غافل از دل تنگی در اطراف!

من سعی کردم به سنج شور و شوق خود را بیشتر و از او پرسید: “آیا شما رفتن به مدرسه؟” پت آمد با اعتماد به نفس پاسخ “بله”

من شوکه شده بود. تمام موسسات آموزشی بسته شد. من تعجب که آیا کودک تنها تسلی خود را با گفتن “بله” یا شاید تلاش برای befool من به عنوان اگر من نمی تواند به دانستن در مورد بسته شدن.

اما من مطمئن هستم که او نمی خواهد در عین حال باید خراب شده آلودگی و سیاست رو به رشد تا زمانی که نوجوانان خلوص محو و به فراموشی و حیله گری از بزرگسالی نفوذ مناقصه ذهن است. پشت خود را قاطعانه “بله” باید شده اند وجود دارد gleaming نور امید است که تا به حال ایجاد شده در این سراب – مدرسه باز است!

من نمی تواند مقاومت در برابر وسوسه به حفاری های عمیق تر و درک آنچه مناقصه روح تا به حال در فروشگاه برای من.

من ادامه داد: “چگونه شما بروید؟”

او پاسخ داد: حتی بیشتر بی درنگ “من رفتم”

او تعصب و سرسختی نسبت به شادی کشف شد بی بدیل است.

حس کنجکاوی من گل رز و او با اصرار من را به نفع کودک است. از من خواسته بیشتر “کجا؟”

پاسخ سریع بود و در عین حال خیره کننده. “به طبقه اول!”

تمام خانواده پشت سر هم به خنده به من هم متوجه لبخند در حال اجرا در سراسر لب های من. کودک با حضور در کلاس های آنلاین در طبقه اول از خانه خود را که برای او در حال حاضر یک مدرسه!

کودک ایمان و خلاقیت به حال ثمر رساند تا یک پیروزی. پرسش از یک ظاهرا فرد بالغ بودند شل و ول و اما پاسخ از مناقصه همکار بودند با شکوه و مادر!

به عنوان جهان است که در حالت شار این نیز به مناسبت نگاهی به نبوغ و دیدگاه است که نسل های بعدی در حال بیرون آمدن با. باتوم باید پاس و پاس با خوش بینی.

چه کاترپیلار تماس به عنوان پایان روز استاد تماس آن را به یک پروانه!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>