Tencent در مذاکرات برای خرید موسیقی وارنر خطر

موسیقی وارنر به ضبط ستاره از جمله Ed Sheeran.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

Tencent Holdings Ltd. در بحث خرید سهام در Warner Music Group به عنوان بخشی از ثبت شرکت در عرضه اولیه عمومی و یک کلید تست جدید-موضوع بازار شده است که در hobbled توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این غول اینترنت چینی است که بحث سرمایه گذاری 200 میلیون دلار جلوتر از IPO است که میله میله برای هفته آینده به گفته افراد آشنا با این موضوع.

موسیقی وارنر نیز به خط نهادهایی که همراه با Tencent را به عنوان لنگر سرمایه گذاران کمک در مجموع بیش از 1 میلیارد دلار به سمت یک هدف جمع آوری اعانه از آنجا که $1.8 میلیارد و مردم گفت. ارائه شده است انتظار می رود به ارزش موسیقی وارنر در $11.7 میلیارد دلار به 13.3 میلیارد و تنظیم شده است برای شروع تجارت ژوئن 3.

که آن را بزرگترین IPO از سال 2020 با توجه به داده ها از Dealogic. آن را نیز به عنوان نشانه ای برای شرکت های دیگر به دنبال رفتن از این که آیا آن را بی خطر است برای انجام این کار پس از همه گیر آورده IPOs به متوقف مجازی.

در اطراف بازار

  • عربستان بانک مرکزی به ثروت کشور صندوق 40 میلیارد دلار 29 مه سال 2020
  • کانادا در بانک و گرفتن سود از ضربه از دست دادن مقررات 29 مه سال 2020
  • Occidental تقریبا حذف سود سهام میان قیمت نفت پایین 29 مه سال 2020
  • است تورم مرده ؟ برخی از سرمایه گذاران می تواند سر و صدا پشت 29 مه سال 2020
  • پیش فروش خانه غوطه اما بازار مسکن نشان می دهد نشانه هایی از بهبود 28 مه سال 2020

نشانه هایی از آب شدن یخ زدگی شده اند آشکار در هفته های اخیر به عنوان بازار سهام ایالات متحده صعود به سطح آن معامله شده در مارس کمک استوک سرمایه گذار اشتها برای لیست جدید.

بالا بردن یک تکه بزرگ از انتظار می رود درآمد حاصل جلوتر از زمان برای کمک به تقویت تقاضا از سرمایه گذاران دیگر در آنچه که هنوز هم بسیار نامشخص زمان در حال ظهور به عنوان یک موضوع مشترک است.

ZoomInfo Technologies, Inc. یک شرکت نرم افزاری تبادل سهام به سرمایه گذاران پیش از آن IPO هفته آینده امن بلکراک و وفاداری به عنوان لنگر سرمایه گذاران.

Albertsons Cos. رو تایید جلوتر از IPO خود را از طریق سرمایه گذاری از آپولو مدیریت جهانی Inc., با خریداری شرکت موافقت به تازگی برای خرید $1.75 میلیارد دلار در تبدیل سهام ممتاز. مواد غذایی غول قصد دارد برای راه اندازی یک roadshow به بازار IPO خود را به عنوان اوایل ماه آینده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

آن است که به دور از کسب و کار به عنوان معمول در بازار برای مسائل جدید. هر دو موسیقی وارنر و ZoomInfo اجرایی تیم در وسط مجازی roadshows. به جای متقاطع کشور از طریق هواپیما برای دیدار با صندوق بزرگ مدیران و تحلیلگران در اتاق کنفرانس به عنوان سفارشی آنها در حال نشسته پشت صفحه نمایش کامپیوتر در تلاش برای متقاعد کردن سرمایه گذاران برای خرید سهام خود را بیش از ویدئو.

موسیقی وارنر صفحه اصلی برای ضبط ستاره از جمله Cardi, B, Ed Sheeran و مدونا قصد دارد به فروش 70 میلیون سهم—13.7 درصد از سهام آن را برای $23 تا 26 دلار در هر کدام. میلیاردر لن Blavatnik از طریق خود دسترسی Industries Inc., را حفظ رای گیری کنترل این شرکت است. IPO است که توسط رهبری مورگان استنلی, Credit Suisse Group AG و Goldman Sachs Group Inc., در میان دیگران است.

موسیقی وارنر دارای برچسب Elektra سوابق و اطلس سوابق علاوه بر آن گل سرسبد وارنر سوابق و همچنین به عنوان سومین ناشر موسیقی وارنر Chappell موسیقی. از آن شده است در میان بزرگترین ذینفع از احیا صنعت موسیقی.

سال های پس از فشار از دزدی دریایی آنلاین و فروپاشی compact-disc, فروش, رکورد, کسب و کار در حال رشد بوده است به مدت چهار سال به لطف درآمد از, اشتراک, به, جریان, خدمات مانند کسانی که ارائه شده توسط Spotify تکنولوژی SA و Apple Inc. جهانی ثبت شده-موسیقی درآمد رشد 8.2 درصد در سال گذشته به $20.2 میلیارد دلار با توجه به بین المللی فدراسیون Phonographic صنعت با جریان های حسابداری برای بیش از نیمی از کل برای اولین بار.

این وارنر سرمایه گذاری را بیشتر تقویت Tencent به رشد حضور در صنعت موسیقی. آن را تعویض سهام با Spotify در سال 2017 جلوتر از موسیقی-جریان غول مثال. Vivendi SA فروش 10 درصد از سهام خود در گروه موسیقی جهانی به Tencent برای €3 میلیارد دلار ($3.36 میلیارد دلار) در اواخر سال گذشته ارزش نهادن به بزرگترین موسیقی شرکت در بیش از 33 میلیارد دلار. در ماه فوریه فرانسه کنگلومرا رسانه طعنه عمومی ارائه تابعه گفت: مذاکرات به فروش اضافی سهام اقلیت در یک شبیه ارزیابی شد در حال انجام است و یک IPO است که برنامه ریزی شده برای اوایل سال 2023 در آخرین.

نوشتن به کوری Driebusch در [email protected] و آن استیل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>