پزشکی از راه دور پس از فروش سخت نمی توانید نگه دارید تا با تقاضا

پزشکی از راه دور شرکت های در حال دیدن یک افزایش چشمگیر در مشاوره درخواست به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. در بالا یک دکتر انجام مشاوره آنلاین, پاریس, فرانسه.

عکس: کریستف petit tesson/شاتر

Coronavirus همه گیر است و هل دادن بار تو رفتگی در دیوار پزشکی از راه دور صنعت به جریان اصلی تست توانایی خود را به نگه دارید تا با افزایش تقاضا و وادار کردن نوآوری در پرواز است.

قبل از شیوع پزشکی از راه دور تلاش برای نگه داشتن در بخشی به دلیل مقررات دولتی و عدم علاقه از بیماران و شرکت های بزرگ. در حال حاضر شرکت هایی مانند Teladoc Health , Inc. و دکتر در تقاضا Inc. در حال مسابقه برای اضافه کردن پزشکان و پهنای باند در حالی که بزرگ شرکت فنی مانند Microsoft Corp. اضافه کردن خدمات. آیا سراسیمگی است در کوتاه مدت پاسخ به بحران و یا بیشتر تغییر پایدار در مراقبت های بهداشتی هنوز ناشناخته است.

بزرگترین stand-alone خدمات پزشکی از راه دور در ایالات متحده داد و ستد عمومی Teladoc شده است و ناودان با تماس. خرید n. y., شرکت گزارش افزایش 50 ٪ در خدمات از طریق 20 مارس در مقایسه با هفته قبل. آن را فراهم می کند تصویری مشاوره با شبکه ای از هزاران نفر از پزشکان از طریق خود برنامه شارژ هزینه اشتراک به شرکت های بیمه و کارفرمایان بزرگ. این نیز ارائه می دهد مشاوره فردی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

قبل از coronavirus همه گیر خواهد شما به عنوان یک دکتر از سفر ، پیوستن به مکالمه زیر.

جنیفر Fritz-Crist یک زن 34 ساله در دالاس گفت که او منتظر ساعت 22 به برگزاری یک تماس تصویری با یک Teladoc ارائه دهنده آخرین ماه قبل از انتصاب در نهایت لغو شد. او اخیرا در اورژانس با پنومونی و می خواستم به تمدید یک نسخه.

زمانی که خانم Fritz-Crist سعی کردم یکی دیگر از بزرگ پزشکی از راه دور, شرکت, دکتر, در تقاضا مستقر در سان فرانسیسکو او نمی تواند ثبت نام کنید چون این سایت کاربران آنلاین “اتاق انتظار” پر بود.

Teladoc گفت: آن را دیده است یک افزایش چشمگیر در مشاوره درخواست منجر به طولانی تر زمان پاسخ. آن را اضافه کرده است هزاران نفر از پزشکان به آن شبکه با هدف قرار دادن آنها را با تبلیغات آنلاین و به طور مستقیم از طریق رسانه های اجتماعی. این شرکت گفت: این استخدام پزشکان که کار غیرضروری در مناطق مانند آلرژی و endocrinology—بخش هایی که به طور موقت تعطیل در برخی از بیمارستان ها.

Teladoc نیز پرداخت بیشتر برای فریب پزشکان هر چند آن را نمی خواهد فاش نرخ. بسیاری از مشاوران کار برای پلت فرم در علاوه بر این به شغل روزانه خود را مانند یک ساعت در شب پس از پایان یک شیفت.

دکتر در تقاضا گفت: افزایش سوالات تا به حال منجر به افزایش زمان انتظار. آن گفته شد اضافه پزشکان بیشتر به پلت فرم خود را به عنوان به خوبی به عنوان زیرساخت های محاسبات. آن است که افزایش انگیزه را بیشتر پزشکان در هیئت مدیره این شرکت گفت: بدون توضیح. آن نیز ساخته شده است ساده Covid-19 جستجوگر نشانه که می تواند بیماران مبتلا به پر کردن قبل از گرفتن یک ویدیو انتصاب به تریاژ کاربران است.

دوبلین اوهایو بر اساس Updox LLC که نورد از یک ویدئو خواستار خدمات برای پزشکان یک سال پیش گفت: آن را در آورده 10,000 مشتریان جدید در دو هفته گذشته. آن است که استخدام کارکنان پشتیبانی و فروش.

رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد گسترش مدیکر telehealth خدمات به عنوان تایید موارد جدید کروناویروس افزایش به بیش از 5700 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

شرکت نورد محصولات جدید بیش از حد. مدیران در شرکت سوئدی Kry International AB یکی از بزرگترین پزشکی از راه دور ارائه دهندگان خدمات در اروپا, اضافه, جدید, سرویس رایگان است که اجازه می دهد تا هر دکتر در جهان به ارسال یک لینک به یک ویدیو مشاوره از طریق پیام متنی, و به جای از طریق برنامه.

ثبت نام برای Kry برنامه هستند تا بیش از 200%. Kry است پرداخت بیش از 2 ، 000 پزشکان به مشورت با بیماران بالاتر از 1500 قبل از coronavirus بحران است. هفته گذشته به آن اضافه شده 200 پزشکان در فرانسه. جدید ترین پزشکان استخدام از طریق ارجاع از سایر پزشکان است.

JD, سلامت, پزشکی از راه دور تقسیم چینی, e-commerce, غول JD.com, راه اندازی یک ویژگی جدید است که متصل به یک گروه از پزشکان با 60 میلیون چینی در خارج از کشور از طریق وب سایت خود را در حال حاضر که بیماری اپیلاسیون در خانه و به سرعت در سایر نقاط جهان است.

حدود 40 پزشکان شاغل در بیمارستان های استان هوبئی که در آن شیوع سرچشمه در حال کار پاره وقت بر روی این پلت فرم در حالی که در خانه در قرنطینه. JD بهداشت تخمین زده است که همه گیر است و غیرقابل تغییر توسط مصرف کنندگان چینی به پزشکی از راه دور توسط پنج سال یک سخنگوی گفت.

در حال حاضر پزشکی از راه دور است که یک درهم آمیخته از تلاش های بزرگ و شرکت های کوچک در سراسر جهان است. یک دیرینه چالش برای صنعت شده است و گاهی اوقات متناقض دولت قوانین مربوط به ارائه مراقبت های بهداشتی و چگونه به محافظت از حریم خصوصی بیمار. بیمه و بازپرداخت برای این خدمات متفاوت است.

بیماران آهسته بوده است به آغوش آن را بیش از حد. در ماه ژوئیه یک نظرسنجی که توسط J. D. Power در بر داشت تنها 9.6 درصد از ساکنان ایالات متحده تا به حال مورد استفاده پزشکی از راه دور به جای یک پزشک مراقبت های فوری و یا بیمارستان مراجعه کنید در 12 ماه گذشته. در انگلستان قبل از coronavirus بحران فقط 1% از مراقبت های بهداشتی تحویل داده شد از طریق تماس های ویدئویی و یا پیام های متنی با توجه به دیجیتال سلامت شورای تجارت بدن.

مطالب مرتبط

  • پزشکی از راه دور می شود افزایش از بیماری همه گیر کوروناویروس
  • ويژه اهرم پزشکان از راه دور و پزشکی از راه دور برای مدیریت Coronavirus سیل
  • بیمارستان ها با استفاده از پزشکی از راه دور برای به حداقل رساندن تماس با بیماران مبتلا به ویروس
  • آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پزشکی از راه دور در طول Coronavirus بحران
  • Coronavirus دهید بیمارستان به سرعت در مسیر پروژه پزشکی از راه دور

رئیس جمهور تهمت به این صنعت افزایش دهد گفت: تلاشهای دولت خود برای گسترش پزشکی از راه دور در میان شیوع “going to change the way کشور ما توابع پزشکی و احتمالا راه های دیگر.” ماه گذشته واشنگتن سست کشور سنگ بنای سلامت-حریم خصوصی در عمل به شرکت ها اجازه می دهد مانند Apple Inc., الفبای Inc.’s گوگل و مایکروسافت به منظور تسهیل مجازی بازدید دکتر موجود خود را از طریق چت و برنامه های مانند FaceTime و اسکایپ.

انگلستان-مالیات دهندگان بودجه خدمات بهداشت ملی در ضمن دستور داده است تا آن 7,000 دفاتر پزشکان در سراسر کشور به انجام به عنوان بسیاری از ویدئو و تلفن مشاوره که ممکن است در میان بحران است.

با وجود حمایت دولت و افزایش اخیر تقاضا در این صنعت قدرت ماندن است که هنوز تست نشده. “بله وجود دارد تقاضا بیشتر است اما بیشتر وجود دارد رقابت از تاسیس بازیکنان که در حال اضافه کردن پزشکی از راه دور” گفت: Kirstin درخشش-Polman دیجیتال مراقبت های بهداشتی مشاور در لندن است. بسیاری از عرضه نیز در حال نورد رایگان در میان همه گیر. “چگونه برای تبدیل آن به یک کسب و کار پایدار مدل سوال بزرگ” خانم درخشش-Polman گفت.

بزرگ فن آوری و بهداشت و درمان-مراقبت از بازیکنان با جیب عمیق و مارک های قابل اعتماد هستند موجد خسارت در حد بالقوه ساخت آن را سخت تر برای خالص-بازی پزشکی از راه دور شرکت بهره مند شوند. در هفته های آینده مثلا مایکروسافت قصد دارد برای راه اندازی یک جدید رزرو ابزار برای بیمارستان ها و پزشکان که در حال حاضر استفاده از آن تیم همکاری نرم افزار به صورت تصویری-تماس با بیماران.

هنوز بازیکنان مانند Teladoc ببینید دراز مدت تغییر است. این شرکت گفت: بسیاری از کاربران برای اولین بار تبدیل شده اند بازدید کننده تکرار. یک سخنگوی دکتر در تقاضا گفت: هجوم بیماران جدید خواهد بود در دراز مدت به نفع کسب و کار خود را.

نوشتن به Parmy اولسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de