Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا از راه دور به خط مقدم و از آن است که شاهد یک عمل بسته بندی شده افزایش. با توجه به مطالعه توسط بازار جهانی Insights Inc, پزشکی از راه دور در بازار مجموعه ای است برای عبور 130.5 میلیارد دلار تا سال 2025. های مختلف بهداشت و درمان ارائه دهندگان گزارش داده اند که صرفه جویی قابل توجهی پس از استقبال پزشکی از راه دور. هزینه کاهش پتانسیل بسیار امیدوار کننده است که تعداد بیشتری از بازیکنان در حال پریدن به این بخش است.

چگونه می توانید از راه دور کمک کند ؟

از راه دور تحلیلی خدمات مانند رادیولوژی از راه دور, تله ICU و تله اضطراری اجازه می دهد تا مجموعه منابع و در نتیجه هزینه های پایین تر و کیفیت بالاتر از مراقبت. کوچکتر که امکانات کافی ندارد حجم می توانید به اشتراک گذاری منابع خود را با کمک پزشکی از راه دور به ارائه ساعت پوشش پزشکی در کسری از هزینه. رادیولوژی خدمات گران قیمت هستند اما با استفاده از پزشکی از راه دور ترجمه را به صرفه جویی در هزینه ها برای سیستم. تصاویر پزشکی مانند اشعه ایکس و سی تی اسکن و Mri می توان منتقل شده و ایمن به hublocations بنابراین ما می توانید با کیفیت بالا و تجزیه و تحلیل در هزینه بسیار پایین تر.

نظارت از راه دور را ممکن می سازد برای نظارت بر بیماران در یک سرپايي اساس نسبت به قبل از زمانی که آنها تا به حال به نظارت به عنوان بستری. این امر منجر به افزايش پس انداز بهداشت و درمان برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اعضای حیاتی و موثر بدن را می توان تحت نظارت و با کمک دستگاه بلوتوث را فعال کنید که اجازه می دهد تا پزشکان برای تشخیص بهتر و اجازه می دهد تا برای بیشتر فعال بهداشت و درمان مداخلات تا حد زیادی کاهش خطر ابتلا به عوارضی مانند نارسایی کلیه و یا یک حمله قلبی. مصرف کنندگان همچنین قادر خواهد بود برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی خود را داده و دریافت راهنمایی های بهداشتی با سهولت.

پزشکی از راه دور تحت اللفظی است مزیت برای سلامت روان دسترسی داشته باشید. با توجه به برآورد 1 در 7 سرخپوستان بیماری های روانی رنج می برند و این تعداد تنها به افزایش است. پزشکی از راه دور باعث می شود آن را آسان تر برای بیماران مبتلا به پیدا کردن پزشکان خود را برای مسائل خاص در مکان های مختلف. این نیز بزرگ برای کشوری مثل هند با انتقاد از کمبود روان, بهداشت حرفه ای, فقط با 0.3 روانپزشکان در هر 100 thousandof جمعیت است که بسیار پایین تر از متوسط جهانی است.

تریاژ خدمات مانند تله-بازديد با مراقبت های اولیه پزشکان و پرستاران کاهش گران قیمت و غیر ضروری بازديد به اتاق اورژانس که منافع بیماران و شرکت های بیمه. خدمات اجازه می دهد مراقبت مداوم تحویل در یک بسیار ارزان تر از هزینه های استفاده از مقرون به صرفه از منابع است. پزشکی از راه دور نرم افزار اجازه می دهد تا بیماران به برنامه anappointment با استفاده از تلفن های خود را. و با پزشک مشورت هر زمان در طول روز از راحتی از خانه خود را. یک پرستار می توانید با مراجعه بیمار به جای یک دکتر. آنها می تواند مراقبت از حیاتی خوانش و معمول درمان است. اگر وجود دارد هر گونه عوارض آنها می توانید یک عکس و یا یک ویدئو و ارسال آن به دکتر چه کسی آنلاین است و می توانید تجزیه و تحلیل تصاویر.

عموم مردم متوجه نیاز برای پزشکی از راه دور در طول این مستند نیز برای زندانیان. پزشکی از راه دور نیز می توانید تهیه کردن به نیازهای بهداشت و درمان از زندانیان بدون خطرات و هزینه های درگیر در عملیات حمل و نقل و یا نیاز به یک دکتر متخصص. موبایل به کلینیک های بهداشت نصب شده در دسترس مکان نیز می تواند کمک به مردم برای دسترسی سریع به کنترل از راه دور پزشکان و متخصصان پزشکی. این خواهد بود بسیار مفید برای بیماران ساکن در مناطق روستایی و دور افتاده و بدون دسترسی به امکانات بهداشت و درمان. پزشکی از راه دور نیز می تواند کمک به ارائه تریاژ مشاوره و مدیریت پزشکی به سایت کارگران صنعتی. در اثر این موجب صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های سفر, کاهش هزینه های پزشکی و فراهم می کند دسترسی آسان به پزشکان متخصص و بدون اخلال در خود روز به روز مسئولیت.

راه پیش رو

پزشکی از راه دور تنها برای دیدن یک چشم انداز مثبت پست-مستند به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در آغوش راحتی و سهولت. با دولت داشتن گذاشته دستورالعمل برای پزشکی از راه دور عمل آن ساخته شده است آن را آسان تر برای موجود و امکانات بهداشت و درمان به معرفی خدمات پزشکی از راه دور نیز هست. این نابرابر توزيع خدمات بهداشت و درمان است که عمده شکست وقتی که می آید به سلامت عمومی مدیریت. Teletriage, teleconsulting از راه دور نظارت و e-نسخه فقط برخی از راه های که در آن پزشکی از راه دور می تواند کمک به بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت. اگر در آغوش به طور گسترده ای می تواند منجر به نتایج بهتر با کاهش هزینه ها و ارائه مداخلات زود هنگام.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de