مخابرات فاجعه: دولت باید به دنبال یک مسیر قانونی به قید وثیقه بخش از آن AGR ظروف سرباز یا مسافر

با دیوان عالی کشور متمایل به مرکز پیشنهاد به تلو تلو خوردن پرداخت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق عضویت Rs 1.69 لاخ کرور بیش از 20 سال دولت باید کشف یک قانون گذاری خیابان به نادیده گرفتن حکم تاثیر. SC به درستی اشاره کرد که مرکز مبارزه شرکت های مخابراتی دندان و ناخن به امن قضاوت در آن نفع و دلیل به ناراضی در دولت دست و پا چلفتی برگرد. با این حال بخش مخابرات در نیاز مبرم به کمک مالی و پرداختن به پیامدهای این حکم نهفته است مستقیما در اجرایی دامنه.

با SC هشدار دولت تحقیر و افراطیت است که دادگاه نمی تواند به تقلب اجازه می دهد دوباره ارزیابی غرامت قانونی گزینه می توانید خلاص شدن از شر همه طرف های مربوطه خود را هیجانی. بودجه مجلس در ادامه جلسه تا آوریل 3 و اگر لایحه ای نمی تواند عبور آن فرمان مسیر در دسترس است. دولت نیز باید بررسی مجازات و علاقه در وضع AGR غرامت از سال 2003 زمانی که دادخواهی نمود. این شامل یک تکه بزرگ از دستور حق.

بخش مخابرات را برجستگی شده است و مجددا در حال انجام Covid-19 شیوع است که باعث بی سابقه اجتماعی فاصله اقدامات از جمله شرکت های درخواست کارکنان برای کار از خانه. هند نفوذ اینترنت این امکان ساخته شده است. جالب اینجاست که Covid-19 اقتصادی باعث اختلال همراه با AGR غرامت به خطر می اندازد مخابرات شرکت با بدهی های بزرگ خود را ارائه خدمات مورد نیاز در زمانی که آنها می تواند هند را راه نجات در زمان بحران بی سابقه ای. بیشتر اپراتورها می تواند افت سرعت 4G خیلی کم هستند و زیرساخت های revamps مانند ارتقاء به 5G در حال به تاخیر افتاد. مخابرات یک دارایی استراتژیک برای کشور است. دولتهای شکست خورده اند برای محافظت از آن را از نظارتی اشتباه و قضایی فعالیت. بیش از حد گرم “تقلب” و فساد گفتمان نیاز به توقف و تلاش های جدی شروع به احیای علاقه به سرمایه گذار در یک بخش بود که یک بار هند را غاز طلایی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de