عملکرد دولت در برخورد با Covid-19 همه گیر شده است ناهموار. K Sujatha رائوسابق اتحادیه وزیر بهداشت, طول می کشد سهام از وضعیت در Telangana در گفتگو با Sushil رائو:

به عنوان سابق اتحادیه وزیر بهداشت چه ارزیابی شما از Telangana دولت را از دست داده و Covid-19?

نگرانی که وجود دارد این است که هیچ وضوح در مورد استراتژی های آنها هستند زیر است. ما تا به حال سه تیم از دولت مرکزی و در هیچ دولت دیگر دادگاه عالی نیز جهت دادن. احزاب مخالف شده اند خواستار سیاست توجه است. اما داده ها است که بیشتر نگران کننده است این بالا مثبت رای و abysmally کم تست نرخ.

آنچه بیشتر باید انجام شود برای جلوگیری از گسترش این ویروس ؟

Telangana هرگز به اندازه کافی تست شده و در مراحل اولیه که caseload محدود بود آن را ندارد این موضوع را به طور جدی به اندازه کافی. از شروع Telangana شده است محافظه کار در گسترش تست. Telangana نیاز به دقت اجرا جامع پیشگیری استراتژی به دستگیری و انتقال این بیماری است. آن است که رفتن به سخت تر به عنوان آن در حال حاضر در جامعه در حیدرآباد.

باید شده اند وجود دارد تست بیشتر از سمت راست شروع خود را ؟

بله البته. اما دولت در انکار همه همراه بود و ساده درک درستی از این بیماری همه گیر است که در حال حاضر هزینه ما به شدت آن را به عنوان در حال گسترش است. هدف از این مستند بود نه برای کاهش caseloads اما به ایجاد ظرفیت برای مقابله با شیوع عفونت است. Telangana به سطح شیب دار تا در آن آزمایش با ده برابر و برای این که نتایج آزمون را داده و در عرض یک روز.

چه سیستم می تواند قرار داده شده است در محل برای مقابله با این وضعیت به وجود آمد چرا که این چیزی بود که هیچ کس واقعا آماده است ؟

برای شروع با, Telangana دولت باید با توجه بیشتر وزنها به کارشناسان بهداشت عمومی. IAS و افسران IPS, مهم نیست چقدر صالح و خوبی به این معنی که هیچ جایگزینی برای مردم داشتن دانش علم از شیوع بیماری های ویروسی. بیمارستان گاندی در سکوندربد شد تنها بیمارستان وجود دارد و همیشه کمبود کیت. من می دانم که مردم با یک سفر تاریخچه و خفیف علائم تب در حال حاضر تست. آنها ممکن است تا به حال Covid و می تواند گسترش عفونت است.

نظر شما در مورد چگونه همسایه آندرا پرادش است که دست زدن به همه گیر?

در AP همه چیز به نظر می رسد بهتر است به عنوان آنها در زمان برخی از اقدامات بدون اینکه لزوما در انتظار دولت مرکزی مشاوره. آنها تا به حال یک کمیته فنی خریداری شده بیش از یک لاخ کیت های آزمایش در مراحل بسیار اولیه و انجام عظیم خانه به خانه نظارت است. بیشتر از همه در هر مقطع مهم مردم بودند مورد خطاب قرار سانتی متر و وزیر بهداشت. که رفت و یک راه طولانی در allaying ترس در میان مردم است.

تا چه حد می تواند سرزنش دروغ در مرکز آستان?

اعتباری و یا سرزنش به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه توسط مرکز و ایالات متحده است. وجود دارد ناهماهنگ اقدامات این مرکز برای مثال ناگهانی مستند آوردن تعداد زیادی از مردم از خارج از کشور نیز به عنوان دیگر نقاط کشور در بی اعتنایی به آمریکا مقابله ظرفیت. نیز وجود دارد یک عدم سازگار مهاجر سیاست. من فکر می کنم مرکز و ایالات متحده انجام بهترین خود را طبق درک خود را که در آن زمان.

چگونه می توانید به یکی از بیمارستان های خصوصی زبان آموزش بیمار ،

دولت قدرت اما یک حیوان ورزش از آن نمی تواند مفید باشد. دولت نیاز به مذاکره با بخش خصوصی و رفع عادلانه نرخ در یک مشورتی و نه صورت دلخواه. ترس و پلیس قدرت نمی تواند کمک به رسیدن به هدف. دولت نیاز به تغییر سبک خود را از حکومت و مشارکت بیشتر و اجازه می دهد فضای بیشتری برای تعامل جامعه. وجود دارد هیچ گزینه ای.

آنچه باید انجام شود علاوه بر این به گرفتن در این وضعیت در حیدرآباد?

نه همه چیز را از دست داده است. Telangana, بر خلاف بسیاری از کشورهای بزرگ و مزایای عالی سلامت و زیرساخت بسیار صالح افسران یک شبکه خوب از جامعه مدنی آن و داروسازی. دولت خواهد بود و توصیه به بلافاصله دعوت بالای سطح کارشناسان بهداشت عمومی را خام و داده های در دسترس به آنها را به آمده تا با استراتژیک گزینه های در دسترس است. دیفرانسیل استراتژی های مورد نیاز خواهد بود. همه چیز را به انجام این بنیاد از باز بودن و شفافیت و ارتباطات عمومی است. سیاستمدار نقش است برای اطمینان از اعتماد عمومی نیست نگاهی به ویژگی های تصمیم گیری.

من مستند به عنوان بزرگترین انحراف در رسیدگی به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند این. هزینه برای اقتصاد شکننده بیش از حد بالا است و ارزش آن را ندارد. به همین دلیل تغییر مکان رفتار به القا و اجرا – و نه توسط ‘danda اما با اجبار و سختگیری. ما نیاز به زندگی می کنند با این ویروس مبارزه نیست اما آن را قبول و اصلاح رفتار ما درآمده است. و در اینجا این است که ما رهبران سیاسی می تواند نقش عمده ای بازی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو