Tedros-تایوان کرد: چه کسی رئیس است اتهامات علیه تایپه در حال مسخره

در مسخره اتهامات که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus را متهم تایوان انجام یک کمپین شخصی, حملات نژادپرستانه علیه او برای سه ماه گذشته است. او وارد این اتهامات بی اساس در این هفته در یک کنفرانس خبری پس از او خواسته شد در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر, که, تماس با آژانس بیش از حد چین-محور و تهدید به قطع آمریکا بودجه به جهانی سلامت بدن است. در حالی که Tedros خواست همکاری بین ایالات متحده و چین برای مبارزه با Covid-19 گیر او راه اندازی شد و به بیهوده گویی در برابر تایوان.

این پوچ است پس تایوان است و نه حتی یک عضو که به لطف مخالفت چین است که همچنان برای دیدن تایوان به عنوان یک تبادل نظر استان و در نتیجه فاقد شرایط لازم برای شرکت در نهادهای بین المللی. در واقع پس از سال 2016 تایوان حتی شده اند مجاز به شرکت در مجمع بهداشت جهانی — تصمیم گیری-ساخت بدن که — به عنوان یک ناظر از آنجا که چین و دولت فعلی در تایوان نمی بینم چشم به چشم.

در عین حال تایوان موفق به Covid-19 شیوع بهتر از دیگران است. علیرغم نزدیکی جغرافیایی به ووهان چین — محل که در آن Coronavirus نفر اول گزارش — تایوان امروز فقط 380 Covid-19 موارد و پنج مرگ و میر در زمان نوشتن این. با توجه به محدودیت های تایوان چهره بودن خارج که معماری این است که واقعا قابل توجه است. تایوان بود فعال از سمت راست شروع از شیوع و هشدار داده بود که در مورد گسترش این بیماری در دسامبر 31. اما که تا به حال نادیده گرفته و آن را به عقب و سپس به عنوان از ژانویه 14 بود و هنوز هم انکار انسان به انسان انتقال حتی اگر یک روز قبل از آن حالت اول خارج از چین شناسایی شد در تایلند است.

بنابراین کسی که دقیقا تحت پوشش خود در جلال در طول این شیوع. در مقابل تایوان رویکرد پیشگیرانه همراه با آن دولت از-هنر دیجیتال امکانات بهداشتی و خارج از غرفه به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر برای مبارزه با این بیماری همه گیر. به جای ستایش تایوان Tedros این جسارت را به بی اساس اتهامات افترا آمیز علیه تایوان. هنوز تایوان جمهور Tsai و نشستند ون گفته است که او از Tedros به تایوان برای دیدن برای خود تایوان در تلاش برای مبارزه با Covid-19 و کمک به بین المللی بهداشت ، روشن تجلی دومی است که تایوان متعهد شده است برای کمک 16 میلیون ماسک به کشور ضربه سخت Covid-19 از جمله کسانی که در اروپا و آمریکا و سازمان ملل در جنوب و جنوب شرقی آسیا.

که قرار است به تسهیل و متولی بهداشت جهانی. ناخوشایند است رئیس آن تنها از تایوان برای اتهامات — دوباره Tedros هیچگونه شواهد به پشت خود را به اتهام. می تواند که همان اظهارات علیه یک کشور عضو? من فکر می کنم نیست. تایوان تا کنون انجام ستارهای کار حاوی Covid-19. اگر هر چیزی Tedros باید به اعمال فشار به دعوت تایوان به چه کسی است. آن است که او و دیگران در این است که مانند مشاور بروس Aylward که حتی نمی تواند خود را به آدرس یک سوال در تایوان مطرح شده توسط هنگ کنگ روزنامه نگار — که politicising بهداشت جهانی. تایوان واقعا می تواند کمک به جهان در پاسخ به Covid-19. چه کسی می تواند انکار نیست این در وجدان خوب.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im