تکنولوژی برای اولین بار است برنامه ریزی برای مقابله با Covid-19 تصادفا

سان فرانسیسکو—یک منادی تلاش برای گرد هم آوردن Silicon Valley با تکنولوژی غول های سرمایه گذاران و کاخ سفید بر ابزار برای مبارزه با کروناویروس جدید است fizzling.

در ماه مارس یک گروه از نفوذ رهبران فناوری با تشکیل یک نیروی کار به تدبیر راه حل های فناوری برای همه گیر یک سیگنال است که ملت نوآوری موتور لگد زدن به دنده. کارکنان Facebook , Inc., الفبای Inc.’s گوگل Microsoft Corp. و آمازون. com, Inc. درگیر شدند, همراه با کاخ سفید و مشهور سرمایه گذاری سرمایه گذاران.

چند ماه بعد از آن فن آوری و پژوهش نیروی کار بزرگترین برنامه مانند یک بیمارستان تخت ردیاب تماس-ردیابی ابزار و یک پروژه به کشتی روشن شدن دستگاه به پرستاری-صفحه اصلی ساکنان باید موفق به تحقق در میان آنچه که کاربران می گویند شدند اختلاف نظر بر سر حفظ حریم خصوصی و مسائل دیگر. این چرخهی از طریق اعضا و رهبری تغییر و برخی از گروه بزرگترین نام از Microsoft و Facebook به کاخ سفید کاهش یافته و یا در حال بازی حداقل نقش.

کاربران می گویند که تجربه نشان داده آنها که در صنعت فن آوری می تواند بازی مهم حمایت از نقش خود به عنوان جهان جنگ coronavirus بحران اما تکنولوژی به تنهایی نمی صرفه جویی در روز.

“یک برنامه است که قصد ندارم برای حل این مشکل گفت:” جان Borthwick نیویورک-بر اساس سرمایه و سرمایه گذار است که در حال حاضر رهبری گروه.

جان Borthwick یک سرمایه گذار که در حال حاضر سر تغییر نام داد Covid-19 فن آوری نیروی کار گفت ‘کثیف در آغاز.’

عکس: وس Bruer/مهر نیوز

نیروی کار مشغول به کار بود با توسعه دهندگان ساختمان تماس با ما-برنامه ردیابی یکی از اهداف آن است. زمانی که Apple Inc. و گوگل بعد خود را اعلام کرد به تلاش خود برای کمک به پیگیری افراد آلوده به نمایندگی از دولت و برخی از اعضای آنها به عقب گرفته شد. برخی از سوال خود اثربخشی و توانایی شرکت های به نگه داشتن اطلاعات کاربر به طور کامل خصوصی اعضای, گفت:.

آقای Borthwick در زمان بیش از تغییر نام Covid-19 فن آوری نیروی کار در اواخر ماه آوریل است. او گفت که این گروه تشکیل شده در میان هرج و مرج اوایل ماه مارس بود “کثیف در آغاز راه است.” او در حال حاضر تمرکز تلاش خود را در برقراري ارتباط و اشتراک گذاری اطلاعات به جای توسعه آن پروژه های خود را.

این گروه سازماندهی مجازی “هکاتون” به رانندگی علاقه در مقابله با این موضوع از انزوای اجتماعی و میزبانی یک سری از رویدادهای آنلاین در تماس با ردیابی با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان دیگر.

به عنوان آنها را گرد هم آورده نمایندگان از تکنولوژی غول و دولت در ماه مارس وظیفه اعضای نیروی مهار “نجات دنیا” اخلاق که برای سال تعریف شده Silicon Valley.

هر کس می خواست برای کمک به. بزرگترین مشکل مدیریت سیل از ایده های ریختن از تکنولوژی جامعه کاربران می گویند.

انگیزه برای نیروی کار آمد از جاش Mendelsohn سابق کارکنان گوگل که تاسیس این شرکت در واکنش به این فاجعه برنامه پس از طوفان کاترینا در حال کار بر روی یک سیستم است که هماهنگ هلیکوپتر نجات در سراسر ایالات متحده.

در حال حاضر یک شریک مدیریت در نیویورک-بر اساس سرمایه گذاری شرکت آشیانه آقای Mendelsohn داوطلب خدمت سربازی, Ron Conway, یک سرمایه گذار فرشته مشهور در دره سیلیکون به صورت اولیه اش شرط در توییتر Inc., Google و Facebook و گسترده صنعت شبکه.

Ron Conway, یک سرمایه گذار فرشته مشهور در دره سیلیکون شد یکی از اعضای اولیه نیروی کار.

عکس: استیو جنینگز/گتی ایماژ

برخی از 45 نفر عضو اولیه و نیروی کار را در اواسط ماه مارس از جمله مایکل Kratsios کاخ سفید را افسر ارشد فناوری و معاون او Lynne پارکر همراه با نمایندگانی از شرکت های فن آوری.

این گروه به زودی زد به بحث: حفظ حریم خصوصی. بعد از دیدن تکنولوژی غول های چکش تنظیم کننده و قانونگذاران بیش از داده ها-شیوه های جمع آوری قبل از همه گیر مکالمات در مورد ردیابی افراد قرار گرفتن در معرض ویروس از طریق تلفن های همراه و دیگر طرح های از دست رفته در سیاست تنظیم مقررات و نگرانی.

کارولین Buckee یک دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی و عضو اولیه نیروی کار گفت: هفتگی زوم جلسات تفویض به بحث در مورد پیامدهای حریم خصوصی و بهترین شیوه برای اطلاعات.

“آن را تکه تکه و معلوم بود چه اهداف شد,” خانم Buckee گفت.

او و یکی دیگر از اوایل عضو جغرافیایی, راه اندازی, Camber, سیستم گروه چپ برای ایجاد یک شبکه از جمع آوری داده های مکان برای کمک به شهرستانها و کشورهای آهنگ چگونه ساکنان در حال حرکت در اطراف به نام Covid-19 تحرک شبکه داده ها.

مربوط تصویری

مقامات بهداشت عمومی توسعه دهندگان و شرکت های فن آوری در حال کار بر روی برنامه های ما برای کمک به پیگیری که ما در تماس با و که در آن ما شده است برای کمک به Covid-19 تماس با ما-ردیابی کردند. وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که با استفاده از فن آوری های 8 بیتی بازی های ویدئویی.

آوریل 10 اعلام اپل-گوگل پروژه بیشتر پیچیده تلاش به عنوان اعضای بزرگ شده مطمئن نیستید در مورد آنچه به تمرکز بر روی بعدی. خانم Buckee از دانشگاه هاروارد شد و در میان اعضای که مورد سوال که آیا این دو شرکت ” در انتخاب کردن سیستم است که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای ردیابی کاربران تلفن های همراه و هشدار به کسانی که در معرض ویروس حامل—موثر خواهد بود, به عنوان طراحی شده است.

اعضا و مدیران در شرکت های دیگر تماس اپل و گوگل شک و تردید است که تلاش خواهد واقعا محافظت از حریم خصوصی کاربران و یا مطمئن نیستید که شهرها و ایالات متحده خواهد بود برای انتخاب کردن ابزار فن آوری بیش از تماس انسان ردیاب.

جولی بریل حفظ حریم خصوصی سر در مایکروسافت و پیتر لی رئیس پژوهش و جوجه کشی و نه اعضای نیروی کار هشدار داد در یک پست در وب سایت شرکت است که با وجود “افزایش هیجان” در مورد استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با بیماری همه گیر شرکت های نیاز به در نظر بگیرید در حال تحول قوانین و مقررات و همچنین افراد راحتی با به اشتراک گذاری اطلاعات.

“پیشرفت های فنی مانند استفاده از تلفن همراه برای جمع آوری داده ها از انواع مختلف باید در نظر گرفته شود در زمینه بزرگتر از پیچیدگی جهان” مدیران نوشت.

یک سخنگوی مایکروسافت گفت: “چیزی که ما دیده ایم در اپل و گوگل راه حل به نظر می رسد به نقض اصول حفظ حریم خصوصی در وبلاگ ما.”

آقای کانوی گفت که او “به شدت به نفع” گوگل و اپل پروژه و گفت که او آگاه از هر کسی در نیروی کار که نبود حمایت از این شرکت ها تلاش.

سخنگوی اپل صحبت از طرف هر دو شرکت اپل و گوگل گفت که این تکنولوژی است یک جایگزین برای سنتی در شخص تماس ردیابی و “هر دو شرکت بصورتی پایدار و محکم ریشه در این واقعیت است که آن را یکی دیگر از ابزار در اختیار بهداشت عمومی سازمان—و نه یک گلوله نقره ای.”

این شرکت در اوایل این ماه منتشر شد این تکنولوژی پشتیبانی تماس با-ردیابی از دستگاه های تلفن همراه. سه متحده درخواست دسترسی به تکنولوژی اما هیچ نرم افزار در دسترس هستند و در عین حال در ایالات متحده با استفاده از اپل-گوگل استاندارد است.

شروع در اواخر ماه مارس و برخی از نیروی کار اعضای گفتند که دیگر نمی تواند رسیدن به کاخ سفید و مشاوران. شهرها و ایالات متحده—واشنگتن—شد تصمیم گیری که بیش از فن آوری به استفاده از ساخت مشترک tech تلاش های حتی سخت تر برای مدیریت.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت: آن را تا به حال شده است که با این گروه پس از تماس در اواسط ماه مارس اشاره کرد که دولت درگیر با صنعت فن آوری مانند همکاری با International Business Machines Corp. و آمازون برای ارائه رایگان ابر منابع برای کمک به توسعه ویروس درمان است.

به رهبر این حزب آقای مندلسون بود دستکاری حجم ایمیل در مورد نیروی کار همراه با کار روز—بودجه راه اندازی از طریق آشیانه—خانواده و وظایف.

“من در نهایت به حال گریه عمو” آقای Mendelsohn گفت: از تصمیم خود برای کنار از در حال اجرا ، “این کار برای مردم با رشد کودکان و نوجوانان است.”

نیروی کار در حال حاضر شمارش حدود 18 عضو در آن گروه کاری در علاوه بر این به آقای Borthwick; 140 شرکت دریافت به روز رسانی منظم در آن اعمال آقای Borthwick گفت. هر کس یک داوطلب.

آن منصوب جدید هیئت مشورتی که شامل Robert Iger, سابق شرکت والت دیزنی اجرایی و لئون پانتا سابق آمریکا و وزیر دفاع. هیئت مدیره درگیر است “زمانی که آنها مایل و یا زمانی که چیزی خاص ما نیاز به درخواست آنها گفت:” آقای Borthwick.

یک سخنگوی آقای پانتا گفت که او در دسترس نیست. یک نماینده برای آقای Iger نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

“ما در حال تلاش برای آوردن یک مدرک از عفت” آقای Borthwick گفت. “تفکر کمتر از تکنولوژی به عنوان یک راه حل است.”

نوشتن به کیرستن خرد کردن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>