تکنولوژی کمک خواهد کرد که حفاظت از ‘سفر حباب’ از ظاهر

در سال 2020 واژگان جدید است چشمانداز به آگاهی جهانی. از ‘طبیعی’ به عملی تر و در عین حال به همان اندازه دوست نداشتند اجتماعی فاصله’, اضافه شده به این سال dictionary رنگ تلخ dystopian تصویر.

اما در چند هفته گذشته تازه شرایط در حال ملاقات با بهره از سودای سفر به خارج-زده مسافران و خوشبینی محتاطانه از دولت و کسب و کار امیدوار به بازگشت از آسیب های اقتصادی از Covid-19.

‘سفر حباب’, ‘سفر دالان’ و ‘پل هوایی’ هستند شرایط برای توصیف رسمی موافقت نامه بین دولت ها اجازه می دهد مسافران برای دور زدن سخت قرنطینه اقدامات بر اساس کشور آنها سفر ، این یک روش ساده اما زیبا ایده برای کمک به مبارزه با احتمال Covid-19 تجدید حیات به ویژه در دوم امواج برانگیخته توسط مسافران پس از رسیدن از مناطق دارای ریسک بالا.
به عنوان امیدوار کننده برای تلفن های موبایل عملی حفاظت از این حباب ها مملو از ویژگی های عملیاتی و دولتی چالش است.

امن تر و محدود مناطق

به عنوان کشور شروع به سهولت مسافرت هوایی محدودیت های آنها خواهد بود بسیار فکر جلوگیری از تجدید حیات از موارد. دولت خواهد شد و به همین دلیل می خواهم به نگاهی به شیوه ای کنترل شده به باز کردن مرزهای خود را و ممکن است به روش های مختلف بر اساس مشخصات خطر برای هر سفر راهرو مقصد.

که در آن ویروس کم خطر است, ما در حال شروع به دیدن مناطق خاص که مایل به اجازه می دهد جنبش در مناطق امن تر برای اولین بار, برای مثال, ترانس تاسمان حباب بین استرالیا و نیوزیلند است که در حال بحث شده است. این را قادر خواهد ساخت باز سفر بین کشورها در منطقه اگر چه هنوز هم ممکن است به موضوع سلامت اضافی کنترل و نظارت دقیق برای جلوگیری از خطر شیوع بیماری.

نیز وجود دارد که کشورها تلقی خطر بالاتر که در آن سفر دالان ممکن است محدود به دسته خاصی از مسافر و یا تحت شرایط سخت به عنوان مثال سنگاپور-چین ‘fast lane’ راهرو. این محدود سفر دالان اجازه خواهد داد که برخی از جنبش انتقادی سفر از جمله حمایت مالی کسب و کار سفر.

هر دو مدل نیاز به اطلاعات محور با رويکرد مبتنی بر اطلاعات در زمان واقعی و آنها باید پاسخگو برای رسیدگی به سرعت در حال تغییر شرایط است.

رویکرد لایه بندی شده

بسیاری از دولت ها را یک رویکرد لایه بندی شده به مرز مدیریت شروع خوبی در پیش از سفر. اگر آنها می تواند شناسایی خطر مسافران و محدود کردن سفر خود را حمایت از شرکت های هواپیمایی و فرودگاه های آرامش بخش برخی از اقدامات برای کاهش خطر مسافران در فرودگاه.

وجود دارد چهار اوليه مراحل در این رویکرد لایه بندی شده:
اولین ویزا یا مجوز سفر فرایند که در آن مسافران درخواست برای ورود به یک کشور است. ما می توانید ببینید که این شرط را افزایش دهد ممکن است با توجه به همه گیر و اطلاعات سلامت یا بهداشت اعلام خواهد شد گنجانیده شده است این چک ها به نقطه خروج. مسافران خواسته می شود برای تایید که در آن آنها را به ماندن در طول سفر و سفر خود را در داخل کشور ممکن است محدود به حداقل رساندن هر گونه خطر از حرکت به بالاتر مناطق با خطر. این برنامه همچنین از مسافر با ارائه وضوح و آنها را قادر به برنامه ریزی سفر خود را.

گام دوم این است که در مورد جمع آوری پیشرفته اطلاعات مسافر (API) و سفر رزرو داده و یا PNR داده آن را به عنوان نامیده می شود از شرکت های هواپیمایی قبل از سفر. این را قادر می سازد که دولت برای انجام کار اضافی در ارزیابی ریسک از جمله اینکه آیا مسافر در حال سفر از مناطق در معرض خطر. ما نمی بینیم که اطلاعات سلامت خواهد بود گنجانیده شده است این داده ها را در کوتاه مدت اما این ممکن است چیزی که در آینده اتفاق می افتد. این کار نیاز به دولت به گرد هم آمده با شرکت های هواپیمایی برای تعریف استاندارد در این منطقه است.

ارزیابی ریسک

سوم و شاید مهم ترین گام است در نقطه چک در جایی که دولت می تواند قبل از پاک کردن یک مسافر به پرواز در زمان واقعی است. دولت که یک پیشرفت مسافر پردازش یا تعاملی API راه حل در محل می تواند انکار شبانه روزی از یک مسافر است که تلقی معرض خطر و یا برای مثال به اتمام رسانده است و اجباری سلامت اظهارات.

گام نهایی این است که در بدو ورود در فرودگاه مقصد و در مرز کنترل نقطه خود را. در ترمینال فرودگاه ما باید انتظار برای دیدن خطوط ویژه و اجتماعی فاصله مدیریت برای اطمینان از مسافران از راهرو و یا در معرض خطر سطوح جلوگیری از آمدن به تماس با هر یک از دیگر.

کم خطر مسافران باید قادر به سفر از طریق این فرودگاه و در سراسر مرز بدون درز پایین, لمسی, راه استفاده از بیومتریک و فن آوری های تلفن همراه بدون نیاز به بیش از حد صف بندی در مهاجرت است که به خودی خود می تواند اضافه کردن به خطر است. مسافران با استفاده از محدود دالان ممکن است خواسته می شود برای انجام اضافی غربالگری و تست در هنگام ورود.

پس از سفر دولت نیز می تواند با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده برای ارائه مسافری حمایت از توسعه با شناسایی مسافرانی که ممکن است در تماس با کسی که با این ویروس در طول سفر خود را.

برای مثال آنها را داده که در آن مردم نشسته بودند در این هواپیما و همچنین به عنوان اطلاعات تماس خود را به آنها را ردیابی و درخواست آنها برای منزوی کردن و یا رفتن برای تست اگر آنها نشسته بودند در نزدیکی کسی که پس از آن مشخص شد که داشتن ویروس. خطر وضعیت از سفر راهرو نیز می تواند دوباره مورد بررسی در زمان واقعی با استفاده از این داده ها را قادر می سازد کشورها به سرعت واکنش نشان می دهند اگر شیوع رخ می دهد.

اعتماد و همکاری

همکاری بین دولت ها و فرودگاه ها و خطوط هوایی حیاتی خواهد بود برای سفر به دالان های به کار به طور موثر. آنها خواهد شد به قرار دادن با اعتماد به یکدیگر برای اطمینان از خطرات موفق به طور موثر و در زمان واقعی اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به مسائل با سرعت.
استانداردهای نیز مهم است برای اطمینان از تمام ذینفعان در حال کار در همان راه و حفظ حریم خصوصی داده ها محافظت شده است – ما در حال دست زدن به اطلاعات حساس از جمله به طور بالقوه اطلاعات در مورد سلامت مردم و در نتیجه ما نیاز به اطمینان از تمام داده های یک مشروع استفاده و داده ها تنها برای حفظ تا زمانی که لازم است.
در حالی که سفر در سال 2020 و فراتر از آن خواهد شد یک تجربه متفاوت برای همه وجود دارد این است که برخی از امید محیط جدید می تواند هدایت همه ما را نسبت به آینده های امن و بدون درز مسافرت هوایی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>