تکنولوژی سرمایه دار خیلی مهم Peter Thiel Shies از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات

Peter Thiel یک سرمایه داری و از بنیانگذاران PayPal Holdings, Inc. یکی از معدود tech رهبران به طور علنی از بازگشت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

عکس: Kiyoshi Ota/مهر نیوز

رئیس جمهور تهمت برجسته ترین دره سیلیکون حامی میلیاردر Peter Thiel است گفت: دوستان و همکاران که او قصد دارد به نشستن در این سال را انتخابات ریاست جمهوری, چرا که او فکر می کند دوباره انتخابات به طور فزاینده ای یک شوت از مردم آشنا با این موضوع می گویند.

آقای Thiel یک سرمایه داری و از بنیانگذاران PayPal Holdings, Inc. صحبت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016 که در آن او با انتقاد از وضعیت اقتصادی و توصیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مرد مجموعه به بازسازی امریکا است. یکی از چند تکنولوژی رهبران به طور علنی از بازگشت آقای ترامپ که او نیز اهدا $1.25 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و گروه های مرتبط.

در هفته های اخیر در مکالمات خصوصی خود را از oceanfront و مستغلات در هاوایی آقای Thiel گفت soured از رئیس جمهور را در چشم انداز مردم گفت. آقای Thiel گفت که او معتقد است این احتمال وجود دارد که اقتصاد خواهد بود فرو رفته در رکود اقتصادی عمیق در ماه نوامبر نرخ بیکاری دو رقمی و که هر رئیس جمهور نشسته بود در یک استارک ضرر به یک رقیب.

آقای Thiel نمی کند در حال حاضر قصد صحبت در این سال جمهوری خواه کنوانسیون برای ماه آگوست برنامه ریزی. 24-27 یکی از مردم گفت. هر چند او در نهایت ممکن است هنوز رای برای آقای ترامپ آقای Thiel نشده اهدا هر گونه پول به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال و در حال حاضر قصد ندارد به مردم گفت.

یک نفر که صحبت می کند به آقای Thiel در مورد سیاست می گوید او در توصیف آقای تهمت مبارزات انتخاباتی به عنوان “S. S. ماهی قنات” یک مرجع به کشتی که فرار گل نشسته در مجموعه تلویزیونی “جزیره گیلیگان.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن outraised جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 7 میلیون دلار در ماه مه با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد چرا که قابل توجه است. عکس: AP

آقای Thiel نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک سخنگوی آقای Thiel نمی دهید.

آقای Thiel بوده و همچنان در حمایت از رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh.

با وجود عدم شور و شوق آقای Thiel همچنین دیدگاه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان یک uninspired انتخاب تراز وسط قرار دارد بیش از حد نزدیک با سنتی لیبرال اعتقادات مردم گفت. آقای Thiel بعید است که علنا با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او می بیند هیچ مزیت به آنها گفت.

خود توصیف آزادیخواه آقای Thiel عموم reveled در پاپ هنر نقش به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت کننده در سال 2016. او گفت: دوستان بعد از آقای تهمت پیروزی بود که او تقریبا به عنوان خوشحال که خود پیش بینی ثابت به عنوان حق او بود برای دیدن هر یک از آقای تهمت سیاست های خاص تصویب رسید.

آقای Thiel, 52 سال, معروف نقل مکان به لس آنجلس در سال های پس از تبدیل کردن آنچه او به عنوان نسبتا تحمل سمت چپ متمایل به سیاست منطقه خلیج سان فرانسیسکو. او اهدا به آقای ترامپ دوباره در اطراف انتخابات میان دوره ای در سال 2018 و به تازگی به عنوان در اواخر سال گذشته او لذت می برد روابط نزدیک به کاخ سفید, در یک نمونه با حضور او در یک شام خصوصی با رئیس جمهور و Facebook Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ. آقای Thiel اولیه بود سرمایه گذار در Facebook و خدمت در هیئت مدیره خود را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر میکنید در مورد رئیس جمهور تهمت شانس مجدد؟ – پیوستن به مکالمه زیر.

آقای Thiel بودجه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 شامل کمک مالی که از ماه اکتبر پس از ظاهر که در آن نامزد bragged از اتوبوس زنان زمانی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مردد بودند. آقای Thiel گفت: اظهارات آنها در طعم و مزه فقیر اما نه رد صلاحیت. هر چند او هنوز هم به اواخر دوباره به حرکت در این سال آقای Thiel به جای آن است که به احتمال زیاد به صرف میلیون ها دلار در نژادها در مجلس نمایندگان و سنا در تلاش برای نگه داشتن حداقل یک شعبه از دولت جمهوری خواه در دست مردم آشنا با این موضوع گفت.

“بزرگترین نگرانی این است که اگر مردم رای پایین بلیط, همه چیز flips یک در یک جهت” گفت: یک فرد آشنا با آقای Thiel برنامه های.

روزانه وحش قبلا گزارش شده است که آقای Thiel نشده بود اهدا به آقای تهمت انتخاب مجدد مبارزه است.

برخی از سرمایه گذار سرخوردگی با آقای تهمت می توان به قبل از شیوع کروناویروس شد اخبار ملی. آقای Thiel شد زود به توجه علمی زنگ به عنوان ویروس افتاده در سراسر چین و ایتالیا و آمریکا و رشد نا امید با سرعت از آقای تهمت پاسخ مردم آشنا گفت. آقای Thiel اطلاعات شرکت Palantir Technologies, Inc. به یاد می آورد کارکنان از خارج از کشور در اواسط ماه فوریه و پیش از بسیاری دیگر از شرکت های آمریکایی.

آقای Thiel صحبت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016 که در آن او با انتقاد از وضعیت اقتصادی و توصیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مرد مجموعه به بازسازی امریکا

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

در حالی که آقای Thiel مایل به قطع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از شل بیش از یک بار در قرن pandemic آقای Thiel است پژمرده در ارزیابی خود از رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات مردم آشنا می گویند. آقای Thiel باور نمی کمپین را به حل و فصل در یک بحث برنده برای متقاعد کردن رای دهندگان بماند.

آقای Thiel به طور جداگانه در ادامه به صندوق خود سیاسی-اقدام کمیته رایگان برای همیشه لطفا برای است که ایالات متحده آن است که متعهد به محدود کردن مهاجرت پایان دادن به جنگ و اضافه کردن شغل برای طبقه کارگر آمریکایی است. PAC حمایت جمهوری خواه کریس Kobach انتخاباتی برای پر کردن کانزاس صندلی خالی بودن توسط جمهوری پت رابرتز که بازنشسته است.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>