تکنولوژی تونیک: استراتژیک سرمایه گذاری های جهانی توسط شرکت های فن آوری است و دلگرم کننده. تنظیم کننده باید تا بازی خود را

یک شرکت هندی ایستاده بود در طول مستند و همراه اقتصادی دل تنگی. Reliance Industries اعلام کرد که آن را مطرح کرده تجمعی تومان 2.12 لاخ کرور روپیه از طریق انواع کانال های بیش از چند ماه گذشته است. از علاقه خاص است که همکاری استراتژیک با فن آوری جهانی غول های Google و Facebook, حمایت خود را از سرمایه گذاری در فن آوری آن بازوی Jio سیستم عامل است. Facebook در آوریل اعلام کرد آن را 9.9 درصد سهام در Jio تومان 43,573 کرور. این هفته RIL را رئیس Mukesh Ambani گفت که گوگل نمی خواهد تنها سرمایه گذاری Rs 33,737 کرور اما همچنین همکاری در توسعه سطح ورود گوشی های هوشمند آندروید.

این ویژگی برجسته است که آن را برجسته بالقوه از بازار جهانی فن آوری های غول و استخر استعداد را ارائه می دهد که می تواند شنود گذاشته برای طراحی محصولات است که به طور بالقوه می تواند صادر شده بیش از حد. در این زمینه اعتماد همچنین اعلام کرده است که توسعه کامل 5G راه حل از ابتدا. غیر معمول توسعه از دو فن آوری های غول همکاری همان شرکت هندی به ما می دهد یک اشاره گر که در آن ما به عهده دارند. Jio در خط با روند جهانی است که در حال تکامل را به یک پلت فرم است که بسته نرم افزاری برنامه های کاربردی بسیاری به ملاقات های متعدد با نیازهای مشتریان است.

بسته بندی بزرگ, تکنولوژی, سیستم عامل, معرفی یک سطح بهره وری در ارائه خدمات که در دسترس بود پیش از آن. به طور همزمان آن را معرفی نظارتی چالش است که در مجموع ، برای مثال حتی به عنوان بسته بندی به ارمغان می آورد در بهره وری و تنظیم کننده در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با چالش اندازه گیری زمانی که آن را شروع به خنثی کردن رقابت است. اختلال در تکنولوژی پدیدار در تو رفتگی در دیوار در مناطق. بسته بندی ممکن است نقطه ضعف یک محصول مستقل و ما را به پایین جاده به انحصار. هند سیاست گذاران باید به شکل از چگونه برای حفظ رقابت متلاطم بدون تضعیف بازار طبیعی تکامل است.

در این زمینه یک گزارش اخیر توسط دولت منصوب کمیته به ریاست سابق Infosys رئیس S Gopalakrishnan است و آموزنده. داده است در قلب فن آوری کسب و کار. به عنوان کمیته با اشاره به وجود یک مورد قوی برای اطمینان از anonymised غیر-اطلاعات شخصی باقی مانده است آشکارا در دسترس برای تشویق راه اندازی است. آن را می سازد و در این مورد غیر-اطلاعات شخصی تنظیم کننده برای حفظ بازار رقابتی است. در همان زمان دولت نیاز به ترک خوردگی در یک نسخه بهبود یافته از اطلاعات شخصی حفاظت لایحه است که رعایت خواهد شد دیوان عالی کشور حکم که حریم خصوصی یک حق اساسی در نامه ای به عنوان به خوبی به عنوان در روح.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de