یک کارمند در یک سیلندر خط تولید در یک کارخانه در هانگژو در چین شرقی استان ژجیانگ در Jan. 17. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—جهان بزرگترین شرکت های فن آوری روبرو هستند اختلال در زنجیره تامین خود را از طولانی شدن تعطیلی کارخانه و کمبود نیروی کار در چین به عنوان کشنده شیوع کروناویروس را تهدید می کند این کشور را گسترده ساخت شبکه.

الکترونیک و مخابرات و نیمه هادی شرکت با تکیه بر کارخانه ها در چین honed به بهره وری سال از سرویس دهی غربی غول تکنولوژی. ووهان کانون شیوع است که تحت مستند با مقامات چینی است خانه را به تعداد زیادی تکنولوژی بالا جزء تامین کنندگان کلیدی هاب حمل و نقل.

آخرین ويروس

  • CDC است quarantining آمریکایی تخلیه از ویروس کانون.
  • دلتا و آمریکا در حال توقف پروازها به مقصد چین است.
  • سهام کاهش یافت و بیش شیوع.
  • روسیه و انگلستان در گزارش خود موارد است.
  • Facebook است ممنوعیت پست در مورد جعلی درمان.

به عنوان virus اسپرد در سراسر کشور از جمله تولید مناطق در نزدیکی شانگهای و جنوبی tech کمربند در استان گوانگدونگ وجود دارد عدم اطمینان که آیا کارخانه ها وجود دارد تحت تاثیر قرار خواهد شد. شانگهای دولت دستور داده است تا کسب و کار بسته تا فوریه. 9 و کسب و کار در ووهان بسته خواهد شد دیگر. بسیاری از شهرستانها در این نزدیکی هست در مستند راه آهن و هوا لینک شده اند قطع و سفر راه دور امکان پذیر نمی باشد برای بسیاری از کارگران مهاجر به دنبال بازگشت به شهرستانها پس از بازدید از خانه خود را در استان ها برای سال جدید قمری تعطیلات.

“تاثیر بر زنجیره تامین ما به نظر می رسد اجتناب ناپذیر” گفت: Mitsuaki Nishiyama, رئیس امور مالی از هیتاچی Ltd. ژاپنی ساز الکترونیک و آسانسور و سایر محصولات است که کارخانه در سراسر چین است. هیتاچی “در مورد احتمال این که عفونت ممکن است گسترده تر تبدیل شده و زنجیره تامین ممکن است تحت تاثیر قرار,” او گفت:, و اضافه کرد معلوم بود که آیا تولید می شود از سر گرفت بلافاصله پس از تعطیلات بیش از.

مربوط تصویری

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

دیگر غول الکترونیک از جمله گوشی های هوشمند ساز Apple Inc. و قرارداد تولید کننده Foxconn تکنولوژی و گروه, متکی کارخانه های چینی و هر گونه اختلالات می تواند موج در سراسر جهانی با تکنولوژی در صنعت. شرکت های دیگر با کارخانه بزرگ رد پا در چین مانند جهانی خودرو سازان نیز در حال آماده شدن برای عرضه مسائل.

اثرات پر از شیوع بیماری در بخش تکنولوژی نیست و در عین حال شناخته شده برای اطمینان حاصل کنید. بسیاری از کارخانه ها شده اند بسته این هفته به هر حال برای چین سال جدید قمری است که دولت چین رسما تمدید از طریق Feb. 3. بسیاری از شرکت ها را تمدید قمری تعطیلات سال جدید در گیاهان توسط 10 روز یا بیشتر به اطراف Feb 9.

این تاثیر تا حد زیادی بستگی به چگونگی شیوع توسعه در هفته های آینده گفته تحلیلگران.

بسیاری از شرکت ها ساخته شده است انعطاف پذیری بیشتری به زنجیره تامین خود را پس از تحولات از ایالات متحده-چین تجارت تنش است. که می تواند کمک به شرکت های آب و مسائل مربوط به عرضه در کوتاه مدت گفت: استفانی Krishnan, یک زنجیره عرضه تحلیلگر در داده های بین المللی Corp.

“اگر همه چیز تشدید در چین برخی از صنایع نیاز به ساخت در بیشتر احتمالات” خانم کریشنان گفت.

بسیاری از کارگران کارخانه صرف قمری تعطیلات سال جدید سفر از جمله به هوبئی استان است. به دلیل مستند در ووهان و حمل و نقل و اختلال در جای دیگر معلوم نیست که آیا این کارگران می تواند در زمان بازگشت به, با توجه به تامین زنجیره اجرایی است. هنگامی که آنها دوباره شرکت ها ممکن است اعمال قرنطينه قبل از آنها می توانید از بازگشت به کار.

تامین کنندگان اپل با عمده تولید ردپای در سرزمین اصلی چین در حال جمع آوری اطلاعات و دست و پنجه نرم با عدم قطعیت بیش از کارگران و تولید. اپل است که میله میله به راه اندازی یک آی فون جدید در ماه مارس اجرایی تیم کوک گفت: سرمایه گذاران در این هفته این کار بر روی برنامه های پشتیبان را برای هر گونه از دست تولید است.

Foxconn بزرگترین قرارداد تولید کننده گفت: “اقدامات در محل برای اطمینان حاصل شود که ما می توانیم ادامه به دیدار با تمام تولید جهانی تعهدات.” آن گفت: امکانات در چین باقی می ماند در یک برنامه تعطیلات.

در مخابرات غول پیکر, Huawei Technologies Co., “برخی از مواد در تامین کوتاه مدت هستند” در میان تامین کننده اختلال در هوبئی استان سخنگوی گفت. “Huawei گرفتن نسخه پشتیبان تهیه و یا ‘pull-up’ اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر کار توقف در عرضه در اپیدمی-مناطق آزاد,” او گفت:. این شرکت لغو کنفرانس توسعه دهندگان در شنژن است که برای … 10-11, او گفت:.

ووهان است خانه را به بسیاری از تولید کنندگان قطعات نوری بسیار مهم برای شبکه های مخابراتی; منطقه که در آن بسیاری از این شرکت ها بر اساس, است که شناخته شده به عنوان “اپتیک دره.” آنها شامل ووهان مبتنی بر فیبر نوری غول Yangzte فیبر نوری و کابل شرکت ، Accelink Technologies Co. و FiberHome Telecommunication Technologies Co. شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اجزای بسیار مهم است که عرضه اختلال می تواند منجر به تاخیر در اجرای از چین آینده شبکه های مخابراتی 5G به گفته تحلیلگران در Jefferies.

شیوع ویروس اثر نیز ناهمواری از طریق صنعت خودرو با چند خودرو سازان گسترش کارخانه خاموش شدن ناگهانی.

ووهان نیز به دانگ فنگ موتور Corp. یکی از چین بزرگترین دولت متعلق به خودرو سازان. آن و سرمایه گذاری های مشترک خارجی با خودرو سازان باید بسیاری از گیاهان در این منطقه است.

Honda Motor Co. گفت: آن سه سرمایه گذاری مشترک با کارخانه دانگ فنگ نمی بازگشایی تا فوریه. 14 در اولین دستورالعمل از شهر ووهان برای حفظ گیاهان بسته شده است.

F-Tech Inc., که باعث می شود پدال ترمز برای هوندا مدل در کارخانه خود در ووهان گفت: به دنبال آن است به بازگشایی Feb. 14 بسته به سفارش مشتری. Nissan Motor Co., که در عمل پنج سرمایه گذاری مشترک مسافر کارخانه خودرو در چین در اصل مجموعه ای برای بازگشایی امکانات در فوریه. 5. در حال حاضر وجود دارد هیچ بازگشایی تاریخ.

مرتبط

  • CDC قرنطينه آمریکایی تخلیه از مرکز چین شیوع ویروس
  • Tech بخش ترس تاخیر در عرضه
  • شنیده ام در خیابان: قرنطینه را موج دار شدن از طریق تولید جهانی
  • شکاف باز می شود بین چین سهام وجوه برگزاری آنها
  • بیوتکنولوژی سهام نوسان در Coronavirus واکسن امید

نوشتن به دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de