گروه تکنولوژی فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور های اجتماعی-رسانه های اجرایی به منظور

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا فرمان اجرایی به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی قانون فدرال فراهم می کند سیستم عامل آنلاین پس از توییتر استفاده شود یک واقعیت-چک کردن متوجه به خود توییتهایی.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

واشنگتن—یک گروه است که به ترویج آنلاین حقوق واصل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن رئیس جمهور تهمت اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه اجتماعی شرکت های رقیب آن را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق شرکت ها و کاربران خود را.

کت و شلوار ظ توسط مرکز دموکراسی و تکنولوژی روز سه شنبه در دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن دی سی به دنبال به منظور باطل.

پشتیبانی شده توسط, پایه, شرکت ها و افراد این گروه می گوید: هفته گذشته سفارش “به دنبال محدود کردن و لرز قانون اساسی حفاظت گفتار از تمام سیستم عامل های آنلاین و افراد است.”

کت و شلوار می گوید: منظور نیز بود “سادگی تلافی جویانه” در برابر Twitter , Inc.

آقای ترامپ امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه پس از توییتر دو روز پیش بود نقل مکان کرد و برای اولین بار به درخواست یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت خود در موضوع تقلب انتخابات.

کاخ سفید با اشاره سوالات به وزارت دادگستری است که کاهش یافته است به نظر.

چالش های قانونی به منظور اجرایی شده است انتظار می رود.

برخی از کارشناسان حقوقی انتظار بیشتر پرونده های حقوقی به خصوص اگر سازمان های فدرال شروع به اجرای جمهور را.

اما حتی برخی از منتقدان آقای ترامپ گفت: بخش خصوصی در هفته گذشته که به منظور که دولت وکلا مشغول به کار در ماه—دقت گردد و می تواند به اثبات سخت برای جلوگیری از.

در اصل منظور خواستار آژانس های فدرال به اتخاذ قوانین جدید و سیاست های است که می تواند محدودیت های قانونی حمایت واشنگتن تاسیس برای سیستم عامل های آنلاین در 1990s. کسانی که حمایت شد ایجاد شده توسط کنگره در بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که برای محافظت از سیستم عامل از مسئولیت برای اقدامات خود را به کاربران می دهد و به آنها عرض جغرافیایی گسترده ای به پلیس سایت خود را.

بیشتر بر رئیس جمهور تهمت و رسانه های اجتماعی

  • داخل توییتر تصمیم به اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها (30 مه)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به سرکوب رسانه های اجتماعی مجموعه نبرد قانونی (29 مه)
  • توییتر برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی نشان می دهد سیستم عامل’ تقسیم سیاسی سخنرانی (28 مه)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی (29 مه)

این CDT طرح دعوی در دادگاه به جای تمرکز بر گسترده تر متمم اول قانون اساسی اثرات سفارش. این ادعا به فرمان اجرایی جدید نقض رایگان-گفتار حقوق شرکت توسط نادرست مهار توانایی خود را به حالت تعلیق در حساب و یا پست را حذف کنید.

صحبت کردن در دفتر بیضی در روز پنج شنبه به عنوان او آماده برای ثبت سفارش آقای تهمت متهم توییتر از اقدام به عنوان یک ویرایشگر “با دیدگاه” و توصیف پلت فرم واقعیت-بررسی توییت خود به عنوان “فعالیت سیاسی.”

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” رئیس جمهور گفت:.

توییتر در هفته گذشته در توصیف این فرمان اجرایی به عنوان “یک ارتجاعی و سیاسی رویکرد به یک نقطه عطفی قانون است.” آن گفت: بخش 230 محافظت نوآوری و آزادی بیان و این که “تلاش های یک جانبه ارد آن را تهدیدی برای آینده آنلاین بیان و آزادی اینترنت.”

دیگر شرکت فنی مانند Facebook , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل با انتقاد از نظم به عنوان به خوبی.

CDT دریافت مقدار از بودجه آن از تکنولوژی منابع مرتبط با آن هیئت مدیره و شورای مشورتی شامل چند نفر با روابط اجتماعی-رسانه های شرکت.

این گروه گفت: این تلاش برای حفظ یک پایگاه متنوع از پشتیبانی و مالی خود را حامیان “هیچ نفوذ یا کنترل بیش از CDT را در پروژه ها و یا اولویت است.”

مرتبط

  • رسانه های اجتماعی تبدیل به میدان نبرد بیش از روز از تظاهرات خیابانی (ژوئن 1)
  • دست زدن به تهمت پست سریع Facebook کارکنان به مرحله مجازی اعتصاب (ژوئن 1)
  • توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید تظاهرات برای ‘ستایش خشونت’ (29 مه)
  • Facebook مارک زوکربرگ در دفاع از سیاست سیاسی سخنرانی (28 مه)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>