Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا دیجیتال-سیاست ضد تراست تزار در بروکسل در ماه گذشته. او با هدف مهار در ایالات متحده غول تکنولوژی.

عکس: kenzo tribouillard/مطبوعات استخر

بروکسل—بزرگ فن آوری شرکت ها از جمله گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc., Amazon.com Inc. و Facebook Inc. به صورت یک نوار از پیشنهاد اروپایی قوانین و مقررات در مهار خود را به اتهام رفتار ضد رقابتی آنها را در پرداخت مالیات بیشتر و قانع کننده آنها را به شانه مسئولیت بیشتری برای محتوای غیر قانونی در سیستم عامل خود گفت: top اتحادیه اروپا رسمی.

Margrethe بازرگانی های دیجیتال اتحادیه اروپا-سیاست ضد تراست تزار دقیق برای اولین بار یک طرح جامع که چگونه او با هدف مهار در ایالات متحده غول تکنولوژی با استفاده از یک بسته از طرح های که اتحادیه اروپا آغاز کرده تا طرح به صورت جداگانه در هفته های اخیر. هدف این است که به وضوح ترسیم جدید مرزهای قانونی برای شرکت های فن آوری و نه فقط اعمال قوانین موجود پوشش زمینه ها مانند مقررات ضد تراست.

“این یک مجموعه کامل از همه چیز. آن را انجام داده تنها با یک قطعه از قانون” خانم بازرگانی گفت: در مصاحبه با یک گروه کوچک از خبرنگاران. خانم بازرگانی—که در قبل از دوره به رقابت های اروپایی کمیساریای وارد رکورد جریمه در گوگل و دستور داد Apple Inc. به پرداخت ایرلند $14.5 میلیارد دلار در اتهام عدم پرداخت مالیات—سال گذشته ارتقا به معاون رئیس کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا در شارژ رقابت و قانون جدید برای اقتصاد دیجیتال.

“پس از اولین دستور و اولین خاص رقابت در مورد آنچه که من را دیده اند بسیار واضح است که ما نیاز جدی رقابت-اجرای قانون اما ما نیز باید قوانین و مقررات” او گفت:.

شرکت های فن آوری باید گفت که آنها می خواهند برای کار با این کمیسیون به سادگی قوانین جدید اما چند باید نگرانی در مورد عناصر از پیشنهادات. نمایندگان برای, Google, Facebook, اپل و آمازون در مورد کمیسیون رویکرد جدید یا پاسخ نمی کاهش یافته است به نظر و یا مراجعه کننده به قبل پاسخ در فرد پیشنهاد اتحادیه اروپا.

خانم بازرگانی نظارتی طرح را به اتحادیه اروپا که پیشتاز جنبش به محکم تر تنظیم شرکت های فن آوری—هر چند دیگر نقاط جهان به طور فزاینده ای به پیوستن به این بحث است. اتحادیه اروپا در سال 2018 قرار داده و به نیروی اطلاعات-حفاظت از رژیم شناخته شده به عنوان به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات و یا GDPR که تقلید در دیگر حوزه های قضایی و الهام کالیفرنیا اطلاعات-حفاظت از اقداماتی که در زمان اثر در ماه ژانویه است. بیشتر اروپا قوانین و مقررات در اقتصاد دیجیتال است که به احتمال زیاد به تاثیر فراتر از این قاره با دیگر حوزه های قضایی زیر کت و شلوار. وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه گذشته پیشنهاد نورد بازگشت به قانون است که محدود شرکت با مسئولیت آنچه مردم پست در خود سیستم عامل و انگلستان آنتی تراست اقتدار پیشنهاد کرده است ایجاد یک ویژه ضد تراست واحد متمرکز دیجیتال در بازار است که می تواند قدرت بالقوه از جمله سفارش شرکت های بزرگ برای به اشتراک گذاری داده ها با کوچکتر.

آنها می آیند به عنوان بسیاری از دولت های اروپایی که نورد از coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی با استفاده از گوگل و اپل جدید, نرم افزار برای انجام این کار از جمله آلمان و ایتالیا. فرانسه آخرین بزرگ holdout و برنامه آن رنج می برد از پایین تصویب رای دادن.

اتحادیه اروپا در ماه مه منتشر شده دستورالعمل برای دولت ها و شرکت های فن آوری در چگونه به تعادل حفظ حریم خصوصی با نیاز به جمع آوری حساس داده های سلامت. خانم بازرگانی تایید کرده است, نوع سیستم مورد استفاده توسط اپل و گوگل در بخشی به دلیل آن برگ های بسیاری از داده های کاربر بر روی گوشی—یک نمونه نادر از شرکت های ایالات متحده کسب نمرات بالا از طرفداران حفظ حریم خصوصی.

“اگر آن را داوطلبانه اما آیا مردم به آن اعتماد کنند و ثبت نام نکنید, آن کار نمی کند” خانم بازرگانی گفت: وال استریت ژورنال در مارس مصاحبه.

هفته گذشته خانم بازرگانی املای سه قطعه جداگانه ای از قانون جدید که به احتمال زیاد ارائه شده توسط پایان سال جاری از جمله مقابله با سیستم عامل’ مسئولیتی در قبال محتوای آنها. چندین دولت های اتحادیه اروپا و پارلمان اروپا حمایت کرده اند از جمله اقدامات بنابراین این طرح به احتمال زیاد به پیروزی گسترده ای در حمایت از اصل و می تواند تبدیل به قانون به عنوان به زودی به عنوان پایان سال آینده.

اتحادیه اروپا در حال حاضر e-commerce قوانین تاریخ به سال 2000 “زمانی که هیچ کس می تواند پیش بینی وضعیت ما در امروز که سیستم عامل نمی خواهد فقط کانال های اما کامل اکوسیستم که در آن بسیاری از آنچه که در حال انجام است پولی توسط پلت فرم خود را,” او گفت:.

او گفت: اتحادیه اروپا نمی خواست که سیستم عامل بود “مسئول برای هر پست و یا جعلی کیسه ای را که برای فروش قرار داده” بلکه این است که آنها ایجاد مکانیسم جبران است که کسب و کار و افراد می توانند درخواست تجدید نظر برای وقتی که پست های خود را و تبلیغات گرفته شده است.

یکی دیگر از شرایط برای تحمیل شود و نیاز به سیستم عامل برای ایجاد خود را به عنوان نهادهای کسب و کار در اروپا خانم بازرگانی گفت: “به طوری که همه آنها توسط اداره این مجموعه از قوانین و می رود که برای سیستم عامل هر کجا که آنها می آیند از روی این سیاره است.”

چندین دهه قوانین در کتاب در آمریکا و اروپا باید محافظ شرکت های فن آوری از حد مسئولیت برای آنچه که خود کاربران را در سیستم عامل خود را. سیاست گذاران در هر دو طرف اقیانوس اطلس را پیشنهاد عقب آن حمایت سرزنش tech سیستم عامل اجازه می دهد برای گسترش انتخاباتی اطلاعات غلط coronavirus مربوط به مضر و دیگر بدخواه پست.

این کمیسیون در ماه ژوئن راه اندازی یک monthlong مشاوره عمومی در تغییرات پیشنهادی به موجود دیجیتال خدمات عمل می کنند که بخشی از قوه مقننه جدید بسته است. اپل در پاسخ به دفاع از رژیم کنونی. “مسئولیت محدود رژیم کمک کرده است تحویل انتخاب و نوآوری” این شرکت پاسخ گفت. اپل همچنین خواستار قوانین جدید به اندازه کافی انعطاف پذیر برای طیف وسیعی از ارائه دهندگان خدمات.”چه چیزی باعث می شود حس به صورت عمومی مواجه محتوا-های سیستم عامل ممکن است مناسب باشد یا از نظر فنی امکان پذیر برای ارائه خدمات استفاده می شود به منظور تسهیل ارتباطات خصوصی و یا ذخیره سازی” این شرکت اعلام کرد.

یکی دیگر از قطعه ای از قانون خواهد لیست ممنوع شیوه های. آن است که با هدف متوقف کردن سیستم عامل از اعمال نفوذ تسلط خود را برای سرکوب رقبای کوچکتر است و با الهام از سه آنتی تراست اتحادیه اروپا موارد در برابر گوگل آورده است که جریمه در مجموع بیش از 9 میلیارد دلار.

به طور جداگانه خانم بازرگانی است که به دنبال افزایش تحقیقی قدرت است که اجازه می دهد او را به سفارش همه شرکت ها در یک بخش معین به تغییر رفتار خود را به طوری که آنها نمی انحصار یک بازار خاص است. این را “جلوگیری از دربانهای جدید از ناشی بنابراین ما هنوز هم می تواند به نفع از رقابت در بازار,” او گفت:.

‘بسیاری از کسب و کار باید به کار بسیار سخت برای به دست آوردن سود و از آن سود و سپس به پرداخت مالیات. آنها باید در دیدار با رقبا برای سرمایه ماهر کارکنان و مشتریان که نه کمک به جامعه است.’

— Margrethe بازرگانی های دیجیتال اتحادیه اروپا-سیاست ضد تراست تزار

در پرداخت مالیات در اتحادیه اروپا است و با توجه به ایجاد خود را دیجیتال مالیاتی در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کشورهای اروپایی از جمله فرانسه رسیده اند بن بست در مذاکرات بین المللی در مورد این موضوع. کمیسیون اروپا مانند چند کشور اروپایی گفت: در سال گذشته است که اگر مذاکرات بین المللی موفق در پایان این سال, این وبلاگ قرار داده خواهد شد به جلو خود را دیجیتال مالیات پیشنهادات.

اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که ایجاد یک گروه اختصاص داده های تکنولوژی-و-تجارت dialogue کانال با آمریکا به آهن از جمله مسائل است. “ما انجام آنچه ما می توانیم را که اتفاق می افتد,” او گفت:.

خانم بازرگانی گفت: دیجیتال مالیات توجیه انصاف. “بسیاری از کسب و کار باید به کار بسیار سخت برای به دست آوردن سود و از آن سود و سپس به پرداخت مالیات,” او گفت:. “آنها باید ملاقات با رقبا برای سرمایه ماهر کارکنان و مشتریان که نمی کمک به جامعه. که هیچ ربطی به با که در آن شما می آیند از آن است که با انجام کسب و کار در برابر شیوه است.”

در ارسال به کمیسیون هفته گذشته گوگل هشدار داد در برابر اتخاذ قوانین سختگیرانه منع آن از ترویج خود خدمات خود را که برای آن در حال حاضر جریمه شده است توسط اتحادیه اروپا. این شرکت گفت: این عمل می تواند کمک به کاربران با استناد به عنوان مثال آن عمل قرار دادن آن نقشه های خود را در بالای برخی از جستجوهای گوگل.

گوگل هدف از مقدماتی تحقیقات ضد تراست به چند تا از آن nonsearch خدمات با کمیسیون داشتن ارسال درخواست جدید برای اسناد در ماه های اخیر خانم بازرگانی گفت.

Facebook گفت: هدف از این پیشنهاد ممکن است برای پرداختن به یک “اجرای شکاف” بلکه “کاهش حقوقی و مدارک استاندارد برای مداخله” اجازه می دهد تا این کمیسیون به قانون و تحمیل راه حل.

تکنولوژی لابی نیز فشار برای احتیاط قبل از تصویب قوانین جدید است. “این کمیسیون باید با دقت وزن شواهد بالقوه نظریه از آسیب در برابر هزینه های بالقوه از مداخله از بالا به پایین” گفت: کیوان Hazemi-Jebelli رقابت و نظارتی مشاوره برای کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنایع, یک لابی گروه است که نشان دهنده شرکت از جمله آمازون, Facebook و Google.

نوشتن به والنتینا پاپ در valentina.pop@wsj.com و سام Schechner در sam.schechner@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو