شرکت فنی به دنبال سر ممنوعیت در صورت به رسمیت شناختن

تظاهرات با استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص صورت در مرکز کنوانسیون لاس وگاس در طول این تکنولوژی نشان می دهد تجارت CES 2019. سان فرانسیسکو و شش شهرهای دیگر را به تصویب قوانین برای جلوگیری دولت با استفاده از تشخیص چهره.

عکس: دیوید mcnew/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—مهلت تماس, برای, تنظیم, شرکت های فن آوری در حال هل دادن برای قوانین است که محدود کردن استفاده از صورت به رسمیت شناختن سیستم—و سر شدیدتر ممنوعیت برخی از شهرها و ایالات متحده در حال وزن.

مایکروسافت , Inc., آمازون.com , Inc. و دیگران ایستاده به سود به عنوان سازمان های دولتی و کسب و کار گسترش استفاده از فن آوری است که می تواند نیاز به سرمایه گذاری زیادی را در ماشین-یادگیری و cloud-computing ظرفیت.

که فرصت است تهدید مبارزات به شدت محدود کردن استفاده از آن.

سان فرانسیسکو و شش شهرهای دیگر را به تصویب قوانین برای جلوگیری دولت با استفاده از تشخیص چهره. قانونگذاران در نیویورک و ماساچوست هاوایی و میشیگان با توجه به نوعی از ممنوعیت و یا محدودیت سخت.

فشرده توسط گروه های حمایت کنسرت مروج LiveNation Entertainment Inc. و AEG ارائه که مراحل Coachella هنر و موسیقی جشنواره می گویند که آنها لازم نیست که برنامه ای برای استفاده از تشخیص چهره در حوادث.

بیش از 60 دانشگاه نیز انکار تکنولوژی, فعالان می گویند—از جمله دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که تایید آن nixed یک پیشنهاد به لینک آن دوربین های امنیتی به صورت-تشخیص سیستم.

ائتلافی از 40 فعال گروه به رهبری مبارزه برای آینده در گردش است “بان کی مون تشخیص صورت” دادخواست است که در مجلس برای جلوگیری از سازمان های دولتی از هر گونه استفاده از این فن آوری است. اریکا Darragh از دانش آموزان به صورت معقول سیاست مواد مخدر بخشی از این ائتلاف می گوید: داوطلبان استخدام ضربه محکم و ناگهانی است: “تشخیص صورت انجمن های مردم.”

اگر رئيس جمهور منتخب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز می گوید: او خواهد نوار پلیس از استفاده از آن.

در برابر این پس زمینه, مایکروسافت است که پشتوانه اسکناس در کنگره و در خانه خود در ایالت واشنگتن اجازه استفاده از این تکنولوژی با نظارت.

“اگر ما حرکت نمی کند گذشته پلاریزه بحث که مسدود شده اند, پیشرفت, مردم ادامه خواهد داد به سمت چپ بدون هیچ گونه حفاظت تحت قانون” مایکروسافت جمهور براد اسمیت در بیانیه ای گفت.

دولت واشنگتن اقدامات اجازه می دهد تشخیص صورت برای استفاده های خاص از قبیل بررسی جرم کنترل دسترسی به یک ساختمان و یا شناسایی یک بلیط دارنده.

آمازون بزرگترین ارائه دهنده cloud-computing خدمات کاهش یافته است به نظر اما گفته است که با پشتیبانی از استانداردهای ملی. International Business Machines Corp. خواستار “دقت قوانین و مقررات” که اجازه نمی دهد توده نظارت و مدیر عامل شرکت گوگل مالک الفبا Inc. گفت: او باز است به یک توقف موقت در حالی که مقررات در حال توسعه است.

طرفداران حفظ حریم خصوصی نظر صنعت-پشتیبانی از مقررات به عنوان ترفندها برای انجام کسب و کار به عنوان معمول است.

“آنها به طور موثر بشود اجازه می دهد تا این شرکت ها برای ادامه فروش و بهره مندی از این فن آوری بیشتر و یا کمتر بدون مانع” گفت: مردیت ویتاکر از دانشگاه نیویورک AI در حال حاضر موسسه.

بازار برای فن آوری های مربوط به برخی از فرم صورت تشخیص می تواند به ارزش $14.5 میلیارد دلار در سال 2025 از 2 میلیارد دلار در سال گذشته, با توجه به تحقیقات شرکت Omdia.

حامیان دیدن صورت به رسمیت شناختن به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن مزاحمان را از ساختمان های با سرعت بالا ورود خطوط در استادیوم و هواپیمایی دروازه شناسایی مظنون جنایی و پیدا کردن کودکان گم شده است.

مخالفان از ترس آن را طلیعه چیزی بودن در یک نظارت دولت است. شرکت کنندگان در خیابان تظاهرات و یا تظاهرات عمومی خود را از دست گمنامی. خرده فروشان می تواند شناسایی افراد از ورود به فروشگاه های خود را احتمالا با استفاده از آن برای مانیتور کردن مردم با اعتقادات دزدی از مغازه.

در دست اشتباه این فن آوری می توان برای هدف قرار دادن قربانیان برای کلاهبرداری مالی اخاذی و یا طرح های دیگر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

فراموش مزایای صورت-تکنولوژی تشخیص بیشتر از خطرات ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مطالعات همچنین نشان می دهد که برخی از صورت-شناخت سیستم ها کمتر دقیق در nonwhite و چهره زن نسبت به مردان سفید پوست اگر چه دقت شده است بهبود به عنوان پیشرفت های فن آوری.

تا کنون اجرای قانون در میان بزرگترین adopters اولیه. یک تامین کننده n. y. مبتنی بر Clearview AI, Inc., می گوید این 2,000 کاربران فعال در اجرای قانون سازمان عمدتا در ایالات متحده و کانادا از جمله افرادی است که داده شده است از یک محاکمه رایگان.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal می گوید Clearview صورت به رسمیت شناختن برنامه کمک ماموران شناسایی مشکوک شکارچیان جنسی در آنلاین نیش عملیات به رهبری, Somerset County است.

به دلیل افزایش نگرانی های آقای Grewal در ژانویه تحمیل ایالت مهلت قانونی Clearview سیستم تا زمانی که دستورالعمل ها را می توان در پیش نویس. حتی پس از یک ممنوعیت آشکار خواهد بود “یک overcorrection که به طور بالقوه می تواند تضعیف امنیت عمومی” او در مصاحبه ای گفت:.

طرفداران حفظ حریم خصوصی را مطرح کرد که Clearview نشده فرستاده شده الگوریتم خود را برای فدرال دقت تست به عنوان دیگر شرکت ها و آزمایش آن به سازمان های پلیس از طریق رفتن نیست معمول بررسی صلاحیت برای قراردادهای دولتی.

منتقدان همچنین نگرانی در مورد Clearview روش. آن را خراش اینترنت عکس پایگاه داده ها از جمله اجتماعی-رسانه های پست. سیستم های دیگر اجرا باریک جستجوهای مانند اسکن عکس لیوان.

که گسترده تر یا دام را افزایش می دهد خطر ابتلا به سوء استفاده منتقدان می گویند—را قادر می سازد هر کسی با Clearview برنامه برای گرفتن عکس از یک غریبه و بالقوه یادگیری خود و یا هویت و اطلاعات شخصی.

Clearview مدیر عامل Hoan تن-که می گوید شرکت او کامپایل عکس هایی که در حال حاضر در مکان های عمومی, و فن آوری بسیار دقیق است. Clearview محدودیت استفاده برای اجرای قانون و امنیت حرفه ای او در مصاحبه ای گفت: هر چند او اذعان کرد سرمایه گذاران بالقوه داده شده است دسترسی داشته باشید.

برای پلیس Clearview است “تنها منجر شود یک قطعه از شواهد” و آنها هنوز هم نیاز به اثبات موارد در دادگاه گفت.

در واشنگتن دولت یک لایحه از دولت دموکراتیک بهداشت ، جو Nguyen هدف به نوار پلیس از استفاده از تشخیص چهره به صورت گسترده نظارت است. آنها می تواند استقرار آن به شناسایی متهمان یا پیگیری افراد مظنون به جنایات اما تنها پس از در نظر گرفتن مراحل از قبیل مشاوره و اجازه می دهد شخص ثالث حسابرسی.

“فن آوری به خودی خود چیزی نیست که من می ترسم از. من می ترسم از آن چگونه استفاده می شود گفت:” آقای Nguyen, که همچنین یک مقام ارشد مدیر برنامه های مایکروسافت.

دوم واشنگتن دولت لایحه در مصرف کننده-حفظ حریم خصوصی داده ها نیاز به شرکت پست اطلاع زمانی که آنها با استفاده از تشخیص چهره ، اپراتور صورت-تشخیص سیستم را برای دریافت مجوز قبل از ذخیره سازی کسی شباهت به جز هنگامی که وجود دارد یک “سوء ظن معقول” فرد درگیر در جرم و جنایت.

از آرشیو: وال استریت ژورنال را Jason بلینی مذاکرات به RealNetworks, مدیر عامل شرکت رابرت Glaser در مورد شرکت خود را تشخیص چهره تکنولوژی است که در حال استفاده در مدارس و فروشگاه های خرده فروشی. جای تعجب است ؟ Glaser خود را به نگرانی های حریم خصوصی و خواستار تنظیم فن آوری است.

به عنوان صورتحساب را از طریق وزارت امور خارجه سنا در ماه گذشته مایکروسافت حمایت هر دو. واشنگتن انجمن کلانترها & روسای پلیس مخالف آقای Nguyen لایحه خواستار آن بیش از حد سنگین. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا با انتقاد هر دو صورتحساب برای مشروعیت بخشیدن به نظارت گفت: دولت باید با اجازه شهرداری ها را به انتخاب خود.

دولت به تصویب مجلس نسخه های مختلف از لوایح و قانونگذاران در حال مذاکره.

در کنگره اعضای هر دو طرف در حال بحث در مورد محدودیت های فدرال در استفاده از تکنولوژی از جمله یک مکث جدید استفاده می کند اما نمی رسیده اجماع.

“این فن آوری در حال آمدن است. آنچه که ما باید به دنبال این است که مطمئن شوید که برادر بزرگ در حال آمدن است” همراه با آن گفت: Rep. رس Higgins (R., لا.) در Jan. 15 شنوایی از خانه نظارت و کمیته اصلاحات.

یک لایحه از سنسور. Roy Blunt (R., Mo.) و برایان Schatz (D., هاوایی) که اجازه می دهد تا شرکت ها برای استفاده از تشخیص صورت با توجه رضایت و تست های شخص ثالث. این مایکروسافت پشتوانه اما هنوز نمی گرفت.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im