معلم تندرستی و خود مراقبتی در Covid بار

چقدر مهم است که یک معلم بهداشت روانی و سلامتی برای کیفیت آموزش در کلاس است ؟ چگونه استرس و اضطراب تاثیر او آموزش ؟ فراموش ذینفعان دانیم که معلمان قرار داده شده است تحت مفرط مقدار استرس به تازگی ؟ چه چیزی می تواند به مدرسه و دیگران انجام دهید برای اطمینان از سلامت روانی از معلم جامعه?

90 میلیون معلمان مدرسه جهان و بیش از 6 میلیون نفر در هند شده اند در خط مقدم از آسیب-کنترل از Covid -19 همه گیر با تضمین این که یادگیری خود می رسد آموزان یکپارچه در طول مستند. زمانی که مدارس روشن به آموزش آنلاین حالت آن کاهش یافت و بر اکثر معلمان رشته در خانه تحت مستند شرایط را انتخاب کنید تا مهارت های فنی بدون بهره گیری از هیچ گونه آموزش رسمی. بازمی گردد در برابر همه شانس مانند عدم – ویژگی های دانش, دیجیتال, مهارت های آموزش مجازی منابع و ایمنی سایبر پروتکل معلمان پیروز زمانی که آنها موفق به افتخار نشستن قبل از یک لپ تاپ برای آموزش از راه دور خود یادگیرنده در کلاس آنلاین.

چالش های بسیار

تغییر آمده است با چالش های جدید است. سلمان خان مغز در پشت محبوب وب سایت آموزشی آکادمی خان خواستار این نیست آنلاین اما ‘قرنطینه کلاس هفتمدر آمده با یک میزبان از روانی چمدان از Covid-19 همه گیر که عادی کلاس های آنلاین ندارد. معلمان کاملا ناآشنا منطقه با زبان آموزان به عنوان کنترل از راه دور تماشاگر و پدر و مادر به عنوان مزاحمان ناخواسته. استرس که به طور مداوم تحت نظارت در حالی که آموزش از طریق یک آشنا متوسط با ابزار کاملا جدید است حداقل می گویند به چالش کشیدن و استرس زا. چندین مورد نیز گزارش شده در رسانه ها در مورد بی جا نظر توسط پدر و مادر در مدرسه ظاهر و تلفظ که تکان دهنده و شرم آور به حداقل می گویند و تداخل آن غیر قابل قبول است به عنوان معلمان آموزش دیده و حرفه ای است.

در حالی که انتقال به کلاس های آنلاین شده است آسان برای معلمان چه بوده است بیشتر خواستار آنها است به آدرس مسائل “کیفیت آموزش”. تلاش برای تعامل با فراگیران هزینه درآمد کافی گرفتن آنها را به پاسخگویی و همکاری در طول درس ارزیابی نتایج یادگیری و حفظ همه آنها را امن در فضای سایبر شده است یک چالش بزرگ است که معلمان در تلاش بوده اند سخت به مدیریت با یادگیری به طور مستمر به بهبود دیجیتال خود را با شایستگی و مهارت است.

عاطفی آشفته

من به وضوح می توانید به یاد بیاورید حوادث زوم بمب گذاری در چند کلاس من رعایت و چگونه معلم باقی مانده بود کاملا متزلزل و درهم شکست عاطفی خشونت و هتک ابرو از تجربه سایبری-حمله است که معمولا به شکل صریح زبان و تصاویر. هیچ کس واقعا می تواند به دیگری آمده است نجات از این وضعیت و نیاز زیادی از شجاعت و حضور ذهن برای بیرون آمدن از یک cyber-حمله با اطمینان را با زبان آموزان و رعایت شما کاملا. این حوادث می تواند عصب-مخرب و بسیار زیاد تلفات در بهداشت روانی فرد.

علاوه بر این معلمان نیز مسئول مراقبت از خود یادگیرنده ذهنی که در حال مبارزه تحت تاثیر اجتماعی فاصله و عدم معمول نبود از دوستان در طول این مستند. از آن آسان است برای تدریس به یک classful از منکوب و پریشان و بی طرفانه و نوجوانان از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر که ترجیح می دهند برای برقراری ارتباط با شما به لحاظ اجتماعی و عاطفی و به اشتراک گذاری احساسات خود را به جای یادگیری از کتاب های درسی. مشاوره زبان آموزان و پدر و مادر خود را بیش از حد عاطفی خواستار معلمان خود را که مبارزه با مسائل مشابه. اما آنها انجام شده است بنابراین بدون در نظر گرفتن خود را از تنش و اضطراب است.

معلم خود مراقبتی

‘مراقبت از خود’ شامل مراقبت از ما روانی, جسمی و روحی, سلامت و تندرستی برای هماهنگ تعادل در زندگی است. مراقبت از خود آغاز می شود با خود آگاهی. چند دقیقه به خودتان را مشاهده و – آیا شما احساس کم انرژی و بی توجه و بی طرفانه در همه است که اتفاق می افتد در اطراف شما ؟ آیا شما خواب کمتر و بیشتر ؟ است که آن را دشوار است به خودتان خارج شدن از رختخواب در صبح ؟ آیا شما کشیدن از طریق زندگی روزمره? آیا شما خسته از مرور از طریق چالش های روزمره? آیا شما به طور منظم تجربه جدید درد و درد? آیا شما به فکر جذب رفتن دور به دور ، اگر پاسخ به هر یا همه این سوالات مثبت است نگران نباشید همانطور که همه احساس! قادر به حرکت آزادانه و ارتباط برقرار کردن با مردم است که ما احساس تنهایی و افسردگی و بدبینانه در مورد زمان نواختی وجود است. اگر شما آگاهانه به دنبال نکات زیر شما می توانید نیروی تازه دادن به زندگی خود را.

 • جوانی از سر گرفتن- مراقبت خوب از ذهن و بدن خود را با پیروی از یک روال جسمانی. کاهش کالری و شمع تا پروتئین و میوه و سالاد و سبزیجات برگ دار در رژیم غذایی خود را. تمام وعده های غذایی-طرح باید دوباره مشغول به کار می شود مناسب برای زمان سبک زندگی.
 • Re-اتصال خود را با پرت و دور افتاده خانواده عموزاده و دوستان و لذت بردن از با ابتلا به آنها را. آگاهانه هدایت به دور از ناراضی و منفی مکالمات. به جای صحبت از خاطرات شاد و خوشی که به شما آرامش و شادی است. ایجاد یک پشتیبانی-گروه برای هر یک از دیگر.
 • تجدید خود را نیاز به برخی از زمان من برای انجام این کار یکی از چیزهایی است که باعث می شود شما واقعا خوشحال است. برای انجام این کار شما باید به یاد بگیرند که به ‘اولویت’ و ‘نه گفتن’ است که کمتر استرس زا از امیدوار کننده اما نه قادر به ارائه.
 • رسمیت شناختن درک کنند و بر این باورند که مردم نیاز به محبت و کمک و سخاوت برای زنده ماندن Covid همه گیر با حداقل آسیب. سعی کنید به بحرانی – آن کمک نمی کند و تنها شما را پر می کند با منفی. به نوع کلمات به اشتراک گذاری منابع و همدردی با همه.
 • حل و فصل را به “مراقبت از خود” یک عادت است. به یاد داشته باشید در تلاطم شما باید اول خود را ‘ماسک اکسیژن’به طوری که شما در یک موقعیت برای کمک به دیگران. هنگامی که شما در پیدا کردن اکسیژن به روح خود را تبدیل شدن به کم استراحت و دوباره با انرژی خود را شارژ.
 • Repurpose توسط به دنبال در کار خود را از یک چشم انداز کاملا جدید. فکر می کنم از راه های جدید برای تعامل با فراگیران که تا کنون در پاسخ به تلاش های خود را. خوانده شده در مورد الهام بخش تجربیات معلم سراسر جهان. بر این باورند که شما می توانید تفاوت و آشنایی با زبان آموزان خود را با خوش بینی و انرژی است.

مراقبت از معلم

ملت و جامعه مدنی همیشه در نگاه معلمان به عنوان پیاده سازان از تغییر اجتماعی. معلمان انتظار می رود به ادغام اجتماعی پیام های خود را در آموزش و مدل آنها را بیش از حد. معلم نقش گسترش بسیار فراتر از آموزش و پرورش آماده سازی و هدایت فراگیران به طلیعه چیزی بودن در یک فردای بهتر. در حال حاضر زمان برای همه ذینفعان برای ایستادن توسط معلمان و آشکارا و علنا اذعان سهم از معلمان و برخی از ملموس مراحل برای اطمینان روحی و جسمی رفاه معلمان است.

 • مدارس باید در تلاش برای معلمان پرداخت حقوق کامل خود را به جای کسر تکه های بزرگی برای رفع کسری بودجه به دلیل عدم پرداخت هزینه توسط پدر و مادر در طول Covid-19 بیماری همه گیر.
 • پدر و مادر باید از معلمان برای نگه داشتن کودکان خود را مشغول متمرکز و خلاقانه درگیر در رابطه جنسی خشن, تاج زمان و پرداخت هزینه مدرسه-هزینه چند ماه گذشته با درک آن است که مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت حقوق به معلمان.
 • صفحه نمایش زمان واقعی است نگرانی برای سلامت آموزان و همچنین معلمان در کلاس های آنلاین. باید وجود داشته باشد یک حد از بیش از سه کلاس های آنلاین به طور روزانه گرفته شده توسط یک معلم است.
 • مدارس نیز باید فعالانه آدرس استرس و اضطراب معلمان از طریق پنل بحث های جلسات مشاوره و گهگاه سازماندهی برخی تفریحی جلسات بیش از حد.
 • این شرکت های چند ملیتی تولید لپ تاپ باید پیشنهاد ویژه معلم تخفیف به اذعان سهم معلمان به افزایش عظیم به فروش کامپیوتر با توجه به خط کلاس.
 • دولت باید دستور به بانک ها برای ارائه وام بدون بهره به معلمان برای خرید لپ تاپ شخصی است که در حال حاضر یک ابزار ضروری برای معلم.
 • دانش آموزان باید هدیه خود صداقت و سخت کار و رفتار احترام به معلمان خود که معنی خیلی بیشتر به آنها را از هر چیز دیگری.

در نتیجه

آموزش بزرگترین عمل از خوش بینی. هنگامی که جهان با آن مواجه ملال انگیز حال و آینده تاریک و دلگیر آن معلم است که به سادگی از طریق عمل انجام کار خود را به ما نشان می دهد نور در انتهای تونل و منجر نسل جوان به آرامی اما مطمئنا نسبت به آن. بیایید ارزش معلمان ما و آموزش است که واقعا عمل از ایمان به بشریت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de