اعتبار مالیاتی برای نگه داشتن کارگران در اشتغال تساوی دو حزبی بهره

والت دیزنی Co. در میان کارفرمایان با استفاده از یک موجود دستمزد-اعتبار مالیاتی. یک کارمند از دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا.

عکس: اتین laurent/شاتر

واشنگتن—به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد و اولین موج فدرال اقتصادی امداد نزدیک انقضا قانونگذاران به طور فزاینده ای به دنبال گسترش موجود یارانه دستمزد به نگه داشتن کارگران در اشتغال و کمک به کسب و کار شناور باقی می ماند.

از 3 تریلیون دلار بسته به تصویب مجلس این ماه ویژگی های گسترش یافته دستمزد یارانه, شناخته شده به عنوان کارمند حفظ اعتبار مالیاتی. که پیشنهاد آن را اضافه کنید حدود 194 میلیارد دلار به $55 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی ایجاد شده در ماه مارس به دست آوردن حمایت هر دو حزب حتی به عنوان قانونگذاران برخورد بیش از قوانین دیگر برای کمک به اقتصاد در طول بیماری همه گیر.

برای دموکرات یارانه ارائه می دهد یک جایگزین برای حقوق و دستمزد-کاهش مالیات جمهور تهمت در صدد است که آنها به دلیل مخالفت با آن را ندارد کمی برای بیکاران. جمهوری خواه هواداران ترجیح می دهند یارانه به صرف برنامه های مورد علاقه دموکرات ها و دیدن آن به عنوان یک راه برای لینک کمک به کار می کنند.

خانه طرح را به کارفرمایان پول به اندازه کافی برای پوشش تا 80 ٪ از حقوق و دستمزد و مزایای بالا به 45.000 دلار به ازای هر کارگر به علاوه یک اعتبار برای هزینه های ثابت مانند اجاره. واجد شرایط شرکت خواهد به سادگی نگه داشتن مالیات نکردن از کارکنان حقوق. اگر که نیست به اندازه کافی برای برابر با اعتباری آنها می تواند دریافت پول اضافی از سرویس درآمد داخلی.

کسب و کارهای کوچک خواهد دریافت یارانه برای همه کارگران در حالی که آنهایی که بزرگتر می توانید آن را تنها برای furloughed کارگران هنوز دریافت دستمزد یا مزایا. شکستن خواهد بود مدرج برای هر کارفرما از دست دادن درآمد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چشم انداز است که نرخ بیکاری بالا باقی می ماند حتی پس از اقتصاد شروع به بهبود می یابند ایجاد نیاز برای ادامه فدرال حمایت هواداران می گویند. این حزبی دفتر بودجه کنگره پروژه های بیکاری به طور متوسط 8.6 درصد در سه ماهه چهارم سال 2021.

کارفرمایان ادعا می کنند گسترش اعتبار برای 59 میلیون نفر از کارگران, با توجه به برآورد از کنگره مشترک کمیته مالیات.

دستمزد یارانه تلاش می کند برای حل و فصل یک nettlesome مشکل برای سیاست گذاران.

آنها می خواهند به ارائه پشتیبانی به کارگران مبتلا به مشکلات. آنها همچنین می خواهم برای کمک به مناسب کسب و کار از طریق زمان اختلال. و آنها می خواهند به کراوات دو با هم نگه داشتن این پیوند به طوری که کسب و کار ندارد و به rehire و آموزش مجدد کارکنان خود زمانی که شرایط کسب و کار بهبود بخشد.

اعتبار مالیاتی یا یارانه کارآمد تر از حقوق و دستمزد-کاهش مالیات تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت طرفداران می گویند چرا که کمک خواهد بود محدود به شرکت های صدمه دیده و یا بسته رکود و چون انگیزه ای برای تحت تاثیر قرار هر کارگر خواهد بود بزرگتر است.

کارفرمایان ادعا می کنند یک پیشنهاد گسترش اعتبار مالیاتی برای حدود 59 میلیون کارگر است. در بالا یک شرکت در Arlington, Va., در پی کارگران در این ماه.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اعتباری نیز می تواند به جلوگیری از برخی از انتقادات dogging برنامه های دیگر. آن را در دسترس خواهد بود در برخی از مد به کارفرمایان از تمام اندازه ها بر خلاف بخشایش کسب و کار کوچک وام های ارائه شده توسط چک حفاظت از برنامه. در مقایسه با بیکاری, بیمه, یارانه نگه می دارد و کارگران به شغل.

“این می تواند یک راه مقرون به صرفه برای انجام این کار گفت:” جو دیویس جهانی اقتصاددان ارشد در شرکت سرمایه گذاری پیشتاز است که با کار خانه راه و وسیله کمیته به منظور توسعه برنامه. “اگر شما می توانید سعی کنید برای حفظ کارفرما و کارمند ارتباط و نه قطع آن است.”

اعتبار مالیاتی نیز جلوگیری از ایجاد یک عامل بازدارنده به کار یک انتقاد با هدف 600 دلار در هفته مکمل مزایای بیکاری. و بر خلاف کسانی که پرداخت های اضافی که در ماه ژوئیه منقضی خانه پیشنهاد اعتبار مالیاتی خواهد گذشته از طریق پایان سال. هماهنگی گسترش اعتبار مالیاتی با کسانی که برنامه های دیگر ثابت خواهد کرد که از روی حیله و تزویر به عنوان بسیاری از دموکرات ها می خواهند برای حفظ بزرگتر بیمه بیکاری در محل برای کسانی که نمی تواند پیدا کردن شغل به سرعت.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که وجود دارد افق به طوری که هر دو کسب و کار و کارگران می دانیم این قرار بود در محل” گفت: Rep. سوزان DelBene (D. بشویید.) “هدف این است که برای انجام هر کاری که ما می تواند به مردم نمی باید در بیکاری در همه.”

مستقل مالیاتی-اعتبار لایحه پیشنهاد شده توسط خانم DelBene و تشکر. استفانی مورفی (D., Fla.), تا حد زیادی گنجانیده شده به خانه بسته است پشتیبانی از شش آمریکا. حزب دموکرات به رهبری مارک وارنر از ویرجینیا پیشنهاد کرده اند و حتی نسخه بزرگتر آن را ارائه دهد تا به 100 ٪ از حقوق و دستمزد و مزایای تا 90000 دلار.

تشکر. کوین بردی از تگزاس بالا جمهوریخواه در مالیات-نوشتن خانه راه و وسیله کمیته می گوید او باز است به گسترش وام و اعتبار.

“این یک ابزار مهم است. بنابراین ما علاقه مند هستید در ادامه به آن اعتبار کار,” او گفت:.

سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) ارائه شده است طرح های مشابه است. برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا از جمله لیندزی گراهام (R. S. C.) شده است به دنبال خاموش-رمپ از مکمل 600 دلار در هفته مزایای بیکاری. جمهوری خواهان با توجه به ایده های دیگر از جمله پاداش برای rehired کارگران و اعتبار مالیاتی به استخدام.

گسترش اعتباری حمایت از گروه تجارت به نمایندگی از هتل ها و تولید کنندگان. لیست شرکت با استفاده از نسخه های موجود از اعتبار خود را نشان می دهد پتانسیل رسیدن به. آن را شامل والت دیزنی شرکت ، کازینو اپراتور سنگ قرمز تفریحی, Inc. و mischa anna selis Inc., یک دفتر تولید کننده مبلمان.

خانه را گسترش اعتبار در پاسخ به کارفرمایان شکایت در مورد قوانین موجود. این میزان اعتبار را افزایش می دهد از حداکثر 50 درصد به 80 درصد از حقوق و دستمزد و مزایا. بنابراین برای عنوان کمی به عنوان 20 درصد از نرمال هزینه های کارفرمایان بزرگ می تواند در حفظ و حقوقی واجد شرایط در حالت آماده به کار اجتناب از نیاز به rehire و آموزش مجدد زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است.

تحت پلان اعتبار افزایش خواهد بود برای پوشش $45,000 دستمزد و مزایای به جای $10,000 ارائه شده در حال حاضر. دولت و دولت های محلی است که در حال حاضر تحت پوشش خواهد واجد شرایط بیش از حد. و آستانه برای کارفرمایان مطرح شد به 1500 کارمند در خانه, لایحه, پس از شرکت های بیش از حد بزرگ برای کسب و کار کوچک وام بخشش می توانند از مزایای سخاوتمندانه تر از نسخه های اعتباری.

اریک زیک یک استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو نگران است که شرکت های کوچکتر ممکن است ترسیده بودند پیچیدگی که اغلب احاطه معافیت های مالیاتی.

“اگر این پیچیده, شما در حال رفتن به پیچیده تر شرکت قادر به آن را تا” او گفت:.

اما برای خانم مورفی که اورلاندو-منطقه منطقه است خانه را به کارگران در والت دیزنی جهانی و دیگر پارک های اعتباری جذاب است چرا که آن را نگه می دارد مردم بیمه بیکاری و کمک به کارفرمایان به سرعت راه اندازی مجدد عملیات.

“ما به شدت وابسته به گردشگری و هتلداری” خانم مورفی گفت. “این باند خود را به طور کامل در کسب و کار.”

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>