یک هواپیمای ایرباس A380 کاروان در فرانسه در این ماه از Saint-Nazaire کارخانه ایرباس به تولوز.

عکس: جروم Fouquet/زوما پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به گسترش و افزایش تعرفه ها در $7.5 میلیارد دلار واردات از اتحادیه اروپا و انگلستان است که آن را برای اولین بار اعمال شده در سال گذشته بخشی از یک مدت طولانی در حال اجرا اختلاف در سازمان تجارت جهانی است که گسل کشورهای اروپایی به صورت یارانه به تولید کننده هواپیما ایرباس SE.

دفتر نماینده تجاری ایالات متحده ثبت مدارک اواخر روز سه شنبه که اجازه می دهد شرکت های به اظهار نظر در مورد یک پیشنهاد برای افزایش عنوان بالا به عنوان 100 ٪ در تمام کالاهای در حال حاضر tariffed و گسترش به لیست تعرفه ها در آیتم های جدید مانند برخی از قهوه و زیتون.

در این دوره نظر می رسد جولای 26, پس از آن ایالات متحده می تواند عمل کند. عمل خواهد بود در مورد زمانی که اتحادیه اروپا و انگلیس در حال انتظار برای برنده شدن در یک موازی مورد در سازمان تجارت جهانی که تقصیر آمریکا برای آن یارانه Boeing Co. سازمان تجارت جهانی مورد اجازه می دهد که کشورهای اروپایی برای مقابله با تعرفه های خود را.

سازمان تجارت جهانی و احکام در نظر گرفته شده برای ایجاد انگیزه ای برای حل و فصل مذاکره یارانه ها بیش از این بزرگ تولید کنندگان هواپیما, اما می تواند منجر به دور جدیدی از تعرفه تشدید به جای.

انگلستان بود که بخشی از اتحادیه اروپا زمانی که این پرونده شروع شد و تا زمانی که این حکم در سال گذشته مجاز ایالات متحده تعرفه ها و باقی مانده های درگیر در این مناقشه پس از خروج از معامله بلوک.

ایالات متحده قبلا شناسایی بیش از 20 میلیارد دلار از اروپا واردات است که می تواند با ضربه وظایف به عنوان بخشی از اختلاف است. این موارد تا حد زیادی شده است از نظر فرهنگی قابل توجهی مواد غذایی یک حرکت طراحی شده برای ضربه زدن اروپایی غرور و افتخار است.

در روز سه شنبه تشکیل پرونده در ایالات متحده شناسایی اضافی $3.1 میلیارد دلار از محصولات است که می تواند تعرفه از جمله زیتون, شکلات, قهوه, ودکا, جین آبجو و سیب زمینی.

این USTR اقدامات تا کنون شده است مطابق با تجارت جهانی حاکم. در ماه اکتبر در ایالات متحده برنده یک تجارت جهانی است که تا به حال کشیده نزدیک به یک دهه و نیم است. در حکم سازمان تجارت جهانی اجازه USTR به اعمال تعرفه ها به عنوان بالا که 100% از محصولات خود را انتخاب.

سازمان تجارت جهانی تنها اجازه USTR به آمار $7.5 میلیارد دلار کالا در یک محدوده که USTR گیر است. این USTR ذخایر گزینه ای برای سوئیچ کالا دریافت تعرفه ها.

با وجود داشتن سازمان تجارت جهانی برکت برای وظایف به عنوان بالا که 100% و قبلا تشکیل پرونده مدارک در موارد متعدد به صورت 100% تعرفه ایالات متحده محدود کرده است تعرفه ها در اختلاف به 25 درصد.

در حالی که آمریکا زده معاملات تجاری با کانادا و مکزیک, چین و ژاپن, مشابه پیمان با اتحادیه اروپا باقی مانده است گریزان از یک منبع نا امیدی برای کاخ سفید تجارت تیم.

در کنگره شنوایی در هفته گذشته, U. s. Trade Representative رابرت Lighthizer گفت: مذاکرات با اروپا شد “نه به دنبال خوبی در کوتاه مدت اجرا شود” و این که رئیس جمهور تهمت “خواهد با استفاده از تعرفه ها اگر او را به لرزش عادلانه برای آمریکا کسب و کار.”

در حالی که بسیاری از اعضای کنگره حمایت کرده اند با استفاده از تعرفه ها برای مقابله با چین است که به عنوان یک استراتژیک و اقتصادی رقیب مشابه رویارویی با اتحادیه اروپا هرگز لذت می برد همان حمایت سیاسی.

اگر چه ایالات متحده آمار اروپا با برخی از تعرفه های آن را بارها و بارها متوقف کوتاه با استفاده از نیروی کامل تعرفه ها در برابر بلوک مانند خودداری از اعمال تعرفه 100% در طول این ایرباس اختلاف و یا با تهدید اما هرگز از طریق زیر با پیشنهاد تعرفه واردات خودرو که به شدت ضربه اروپایی ماشین سازان.

این موارد در حال حاضر در حال ارزیابی 25% تعرفه ها در حال حاضر شامل طیف گسترده ای از مواد غذایی مانند شراب و ویسکی و پنیر و ماکارونی. تعرفه پرداخت می شود توسط آمریکا و واردکنندگان این اقلام افزایش قیمت برای عمده فروشان و در نهایت مصرف کنندگان است.

رستوران, شراب واردکنندگان و توزیع کنندگان شراب باید به شدت مخالف این تعرفه ها گفت: آنها سزاوار نیست به هدف در یک اختلاف بیش از تولید کنندگان هواپیما. در ماه فوریه زمانی که USTR گذشته به طور رسمی بررسی تعرفه ها از جمله شرکت های ثبت شده حدود 26,000 نظر اکثریت مخالف به تعرفه ها.

که در فوریه بررسی تعرفه ها همچنین با اشاره به توانایی برای افزایش تعرفه به عنوان بالا که 100% اما USTR را ندارد که در مرحله. با وجود اینکه در قلب اختلاف و همچنین واجد شرایط برای 100% تعرفه ایالات متحده اعمال شده تنها 10 درصد تعرفه در هواپیما زیر حکم اولیه. که تعرفه مطرح شد به 15 درصد در ماه فوریه در مطلب قبلی نقد و بررسی.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سنگ صنعت حمل و نقل هوایی دو غول صنعت در حال مبارزه برای حفاظت از میراث است. وال استریت ژورنال را Jaden Urbi توضیح می دهد که چه بوئینگ و ایرباس انجام می دهند برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای – و چگونه آن را می تواند تغییر شکل آینده حمل و نقل هوایی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8