ملیله تخته باز کرده بود پروب به مدیر عامل Zeitlin قبل از استعفا داد

Jide Zeitlin گفت: “من احساس مجبور به استعفا امروز به دلیل من نمی خواهم برای ایجاد حواس پرتی برای ملیله.’

عکس: ملیله, Inc.

Jide Zeitlin استعفا داد به عنوان رئیس و مدیر اجرایی ملیله, Inc. TPR 3.58% در میان هیئت مدیره بررسی شخصی خود رفتار به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

شرکت مادر مربی و کیت پیک گفت: آقای Zeitlin استعفا کرده بود روز شنبه به دلایل شخصی پس از کمتر از یک سال در نقش.

هیئت مدیره استخدام شرکت حقوقی سرخ شده, بی پرده, هریس, شرایور & Jacobson LLP برای بررسی اتهامات مطرح شده توسط حداقل یکی از مردم گفت. زن متهم آقای Zeitlin از نما به عنوان یک عکاس تحت یک نام مستعار برای فریب او را به یک رابطه عاشقانه بیش از یک دهه پیش مردم گفت.

“در ماه گذشته یک زن من عکس و ارتباط با بیش از 10 سال پیش رسیده به رسانه های مختلف سازمان برای ابراز نگرانی خود را در مورد آنچه رخ داده بود” آقای Zeitlin گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “من احساس مجبور به استعفا امروز به دلیل من نمی خواهم برای ایجاد حواس پرتی برای ملیله شرکت من مراقبت عمیقا در مورد.”

آقای Zeitlin سابق گلدمن ساکس سرمایه گذاری بانک پیوست, هیئت مدیره این شرکت در سال 2006 بوده و رئیس از نوامبر 2014. او در زمان بیش از عنوان ملیله مدیر عامل در سپتامبر گذشته پس از شرکت سرنگون ویکتور لوئیس. نیجریه متولد اجرایی یکی از معدود سیاه اجرائی در فورچون 500.

در اعلام خروج خود را و ملیله نمی بحث در مورد اتهامات و یا هیئت مدیره بررسی اما گفت که خروج خود را به علت نبود به هر گونه توافق با این شرکت و یا موضوع مربوط به شرکت منابع مالی و یا عملیات. پرده نقش دار است که انتظار می رود به گزارش نتایج مالی در اوت. 13 و گفت: نتایج داخلی بیش از انتظارات.

سوزان Kropf که در زمان بیش به عنوان رئیس هیئت مدیره به تمجید آقای Zeitlin خدمات به عنوان یک مدیر و مدیر عامل شرکت. “او به رهبری, با هدف بی سابقه ای در طول این زمان. ما از او تشکر می کنم برای او انجام داده است برای این شرکت باقی می ماند متعهد به ادامه این کار مهم است.”

در اطلاعیه مطبوعاتی آقای Zeitlin گفت: “از آن شده است یک امتیاز به رهبری ملیله با آن قدرتمند و برندهای برجسته مردم است. من باور نکردنی اعتقاد این شرکت پتانسیل رشد به هر نام تجاری تیز تمرکز خود را در جلسه گسترده و متنوع نیازهای مصرف کنندگان خود را.”

در سال 2007 آقای Zeitlin و زن به دنبال یک مدل برای headshots ملاقات در یک سایت آنلاین که در آن مطرح او به عنوان یک عکاس تحت یک نام مستعار یکی از افراد آشنا با این وضعیت گفت. آقای Zeitlin و زن وارد یک رابطه عاشقانه اما او هرگز فاش ساخت هویت واقعی این فرد گفت.

آقای Zeitlin نامزد دریافت جایزه بود در سال 2009 توسط رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان نماینده سازمان ملل در مالی تعمیرات اساسی. پس از تایید توسط کمیته روابط خارجی سنا او انصراف خود را از نامزدی با استناد به دلایل شخصی. زن نقش مهمی در quashing نامزدی خود را فرد گفت.

آقای Zeitlin بود که به تصویب رسید و مطرح در ایالات متحده رفت و به کالج امهرست کردم و MBA از دانشکده کسب و کار هاروارد. او نزدیک به دو دهه در Goldman Sachs Group Inc. که در آن او نقش مدیریت ارشد در سرمایه گذاری در بخش بانکی از جمله جهانی افسر ارشد عامل قبل از تاسیس شرکت سرمایه گذاری در بفیا.

در سال 2007 در آمریکا برج Corp. که در عمل بی سیم برج واصل طرح دعوی در دادگاه متهم آقای Zeitlin از جعل هویت مدیر اجرایی خود را یک ایمیل به در. آقای Zeitlin بعد گفت: آن را یک “شوخی” بود که اشتباه گرفته است. آمریکا برج انصراف کت و شلوار.

او در حال حاضر در حال خدمت در هیئت مدیره وابسته و مدیران گروه Inc., a publicly traded سرمایه گذاری مدیر و رئیس نیجریه سرمایه گذاری مستقل باشند. او همچنین رئیس بازنشسته از کالج امهرست.

ملیله گفت: Joanne Crevoiserat آن رئیس امور مالی خود را در خدمت به عنوان مدیر عامل موقت در حالی که انجام یک جستجو برای جانشین. Andrea شاو رزنیک, جهانی, رئیس روابط سرمایه گذار و شرکت ارتباطات را به عنوان ملیله موقت رئیس امور مالی.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected] و Telis دموی [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net