تانزانیا شهید جرم عبادت در برابر Coronavirus

به عنوان بسیاری از جهان می رود به مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus تانزانیا جمهور در نظر گرفتن رویه های مختلف: تشویق مردم برای رفتن دعا در کلیساها و مساجد برای فرونشاندن “شیطانی” ویروس است که تنها می توان با مداخله الهی.

برای دو هفته گذشته شرق کشور آفریقایی را پوپولیستی رهبر, جان Magufuli شده است حضور در کلیسا گفتن تشویق جماعت که coronavirus نمی تواند زنده ماندن در بدن وفادار. در روزهای اخیر کلیساها و مساجد باید دارای عقاید با نمازگزاران از پایتخت ساحلی از دارالسلام به شمال شهر آروشا و موشی. مساجد تا حد زیادی مسلمان الجزایر زنگبار در حال نقشه کشی جمعیت زیادی برای نماز هفتگی. این موضع باعث می شود تانزانیا جهان تنها دولت به طور فعال در توصیه خود به شهروندان حضور در مراسم مذهبی به عنوان یک روش برای مبارزه با ویروس.

“Coronavirus نمی تواند زنده ماندن در بدن عیسی مسیح آن را خواهد سوزاند” آقای Magufuli با نام مستعار “بولدوزر” گفت: از جمعیت در پایان ماه مارس. “است که دقیقا به همین دلیل من وحشت نیست در حالی که مصرف مقدس ربانی.”

اعضای کلیسا در انتظار مؤمنان برای اندازه گیری دمای بدن خود را در طول یک کف یکشنبه جرم در دارالسلام تانزانیا.

عکس: ericky boniphace/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شده اند وجود دارد برخی از پژواک در ایالات متحده تانزانیا و رئیس جمهور از موازین جهانی مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ در مورد مکان عبادت است. شهرستان مقامات در فلوریدا ماه گذشته بازداشت کشیش رادنی Howard-براون برای “بی اعتنایی آشکار برای زندگی بشر” گفت که او تا به حال به مبارزه طلبیده عمومی-بهداشت سفارش با امتناع از تماس یک عبادت خدمات. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته با صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت جنبش برای همه, اما فعالیت های ضروری اما تعیین شده “در مراسم مذهبی حضور” به عنوان یک فعالیت گسترده و دور از حق فلوریدا شهرها و استان ها به ممنوعیت آنها.

در سراسر آفریقا به بزرگترین جمعیت مسیحی دیگر دولت ها گرفته اند غیر قابل انعطاف موضع بستن کلیساها و مساجد و دیگر مکان های عبادت برای ترس از یک ویروس است که سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است می تواند به سرعت پایمال کمبود بودجه روبرو بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم است. در غنا نیجریه و جمهوری دموکراتیک کنگو مقامات بازداشت مبلغان انجیلی برای گفتن گله خود آنها نمی تواند صدمه توسط ویروس. یک روحانی برجسته در اوگاندا آگوستین Yiga شد و متهم هفته گذشته با گفتن اطلاعات نادرست پس از این ادعا که coronavirus جعل است و می تواند تا هفت سال در زندان است. مقامات در غنا نیجریه و رواندا را بازداشت ده ها تن از واعظان برای هجوم محدودیت در تجمعات.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در میامی در هفته گذشته.

عکس: ماتیاس J. Ocner/زوما پرس

اما در تانزانیا کشور از 57 میلیون معروف آن فیروزه سواحل و جارو دشت, این تصور که coronavirus نمی تواند زنده ماندن در یک محل عبادت است به طور موثر سیاست های دولت است.

تا کنون این کشور گزارش کرده است فقط 24 تایید موارد coronavirus اما نیز انجام شده فقط 273 آزمون در یک استراتژی با نام مستعار “صبر کنید و ببینید” توسط تحلیلگران.

تانزانیا موضع باعث می شود آن را یک دورافتاده در آفریقا یکی از کاهش گروه از سازمان ملل به دلیل خودداری از اجرای یک استراتژی تهاجمی در برابر یک ویروس در حال حاضر گسترش سریع در سراسر جهان است. کشورهایی هستند که در جای دیگر رهبران مقاومت در برابر اجتماعی-فاصله گرفته است. در برزیل, ترین دولت فرمانداران و بسیاری از شهرداران شهرستان تلاش برای ممنوعیت مجامع مذهبی تنها به رد توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro که معاف کلیساها از coronavirus مستندات به عنوان یک ضروری خدمات. رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو به نام coronavirus یک “جنون” است که می توان به مبارزه با ودکا, سونا و رانندگی تراکتور با توجه به بلاروس رسانه های دولتی.

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان coronavirus مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات ميانگين مشکلات مالی. به عنوان برخی از آنها در حال رشد از جان گذشته وال استریت ژورنال خبرنگاران توضیح دهید که چگونه دولت در حال پرداختن به خطرات ناشی از ناآرامی های اجتماعی است. عکس: Daniel Irungu/شاتر

تانزانیا سه فرودگاه بین المللی باز باقی می ماند به عنوان آن زمین و آب مرزها هجوم رادیکال اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر است. کلیساها و دفاتر و مغازه ها باز هستند. تعداد بی شماری از مسافران جمعیت اتوبوس متوقف می شود و بسته اتوبوس در سراسر کشور را به شهرستانها. Safaris حیات وحش هنوز تبلیغات خدمات اطمینان گردشگران است که “وجود خواهد داشت حداقل ناراحتی برای سفر خود را” در کشور است.

مخالفت مجلس Zitto کبو متهم آقای Magufuli گمراه کننده عمومی و در نظر گرفتن یک قمار با زندگی.

مسجد مرکزی از لاگوس, نیجریه ایستاده تقریبا خالی در 20 مارس پس از دولت ممنوع تمام فعالیت های مذهبی در این کشور به مدت چهار هفته برای مبارزه با گسترش coronavirus.

عکس: یکشنبه Alamba/آسوشیتد پرس

“بهترین رویکرد در این لحظه خواهد بود به آموزش توده ها در مورد چگونه آنها می توانند اقامت امن” او گفت:. “این زمان به استدلال می کنند با حقایق علمی.”

Huzaria Kasina یک عامل سفر در شمال تانزانیا گفت که او می ترسید که کروناویروس در حال حاضر ممکن است در مکان های عبادت به مردم همچنان به جمع آوری وجود دارد برای نماز. “مردم داده شده است امید کاذب آنها فکر می کنم نماز را,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد در کلیساهای ترسناک است.”

میلیون ها نفر از تانزانیایی هنوز هم حضور در کلیسا آشکارا مخالف است. آقای Magafuli را نمی, پاسخ به تماس برای نظر. کشور معاون وزیر بهداشت دکتر Faustine Ndugulile گفت: تانزانیا بود “هنوز هم دور از مستند” اضافه کردن به اعتقاد او اقدامات کنترلی مانند شستن دست و بسته شدن مدارس مشغول به کار بودند بسیار خوبی است.

دکتر Ndugulile گفت: دولت بر این باور است که تا زمانی که تعداد موارد افزایش می یابد وجود دارد بدون نیاز به شبیه سازی سخت تر اقدامات انجام شده توسط کشورهای همسایه مانند تعطیلی از حمل و نقل عمومی و مرزها. او همچنین گفت: مکان عبادت باقی می ماند باز اگر آنها رعایت دستورالعمل های بهداشتی مانند بهبود شیوه های بهداشت.

“ما راحت با اقدامات کنونی” دکتر Ndugulile در مصاحبه ای گفت:. “بسیاری از مردم ما زندگی می کنند از دست به دهان اگر ما قفل کردن کشور آنها را از گرسنگی می میرند.”

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro زبان در روز دوشنبه در پایتخت, Brasília.

عکس: JoéDson آلوس/زوما پرس

سیاست های طراحی شده برای به حداقل رساندن اختلال در تانزانیا اقتصاد است خشم کشورهای همسایه در سراسر مرزهاي که باید در جای خود قرار داده برخی از جهان دقیق ترین مستندات. شهروندان در اوگاندا و رواندا نیاز به نوشته دولت اجازه به ترک خانه های خود و کلیساها و دفاتر و مغازه ها بسته هستند.

مورخان می گویند استدلال پیشرفته توسط آقای Magufuli و برخی از کشیشان در آمریکا و جاهای دیگر که ایمان باید بسیج به شکست این ویروس را نشان می دهد استقامت از ایده های است که می توان به قرون وسطی در اروپا. برخی از مقامات مذهبی سپس به پیشنهاد شهروندان جمع آوری به دعا و مبارزه با مرگ سیاه یک طاعون است که در نهایت به کشته شدن بیش از 50 ٪ از برخی از جوامع در سراسر اروپا در قرن 14.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“در مواجهه با تحولات اجتماعی قرون وسطی مسیحیان تعجب نگاه به ایمان خود را برای راه حل” گفت: Rory Cox مدرس ارشد در تاریخ قرون وسطی در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند است. “بسیاری معتقد بودند طاعون بود و عذاب از جانب خدا.”

برخی از آفریقایی تحلیلگران می گویند آقای Magufuli در تلاش است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک مرد از ایمان مذهبی در یک پیشنهاد به گران خود را به رای دهندگان پیش از انتخابات برای ماه اکتبر. آنها هشدار می دهند که پوپولیستی رهبر بزرگ قمار با این بیماری است که در حال حاضر به هر گوشه ای از جهان.

“وقتی که می آید به مسائل مذهبی برخی از رهبران خواهید بود در کنار توده های مردم به این دلیل که توده های دین را به طور جدی و آنها را بزرگ مربوط به حوزه های رای گیری.” گفت: Musaazi Namiti یک کنیا-بر اساس تحلیلگر مستقل. “Magufuli متعلق به این اردوگاه اما در پایان روز به رویکرد عملی گرفته شده توسط دولت برای کاهش سرعت گسترش coronavirus است که همه امور.”

نوشتن به نیکلاس Bariyo در [email protected] و جو پارکینسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>