داستان از چهار شهرستانها: بازگشایی سرعت مجموعه مرز جوامع در آهنگ های مختلف

تقابل دولت بازگشایی سیاست های ایجاد شده دو بهبودی آهنگ در چهار شهرستانها. صدمین پل بین Davenport, آیووا و راک جزیره بیمار است.

عکس: Kevin E. Schmidt/چهار بار شهر/زوما پرس

پرایس Boeye گرسنه گردی ساندویچ مغازه’ فروش در آیووا سمت رودخانه می سی سی پی شده اند پررونق پس دولت بازگشایی اتاق ناهار خوری در اواسط ماه مه در حالی که کسانی که او صاحب در هنوز بسته ایلینوی رنج کشیده.

الگوی تکرار شده است در سراسر شهرهای چهار رودخانه-ماهیهای منطقه مترو حدود 420,000 که شامل اسکات و موسکتین شهرستان در آیووا جانبی و همچنین به عنوان جزیره راک و هنری شهرستان در ایلینوی. متضاد دولت بازگشایی سیاست های ایجاد شده دو آهنگ در چه بوده است یک واحد اقتصاد قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

صحنه در حال پخش است در مرز دیگر و جوامع در سراسر کشور که در آن کارگران و خریداران به طور منظم عبور از خطوط دولت است. نسبتا دقیق مستند رژیم در ایلینوی در مقایسه با آیووا ایجاد کرده روشن تغییر در زمان صرف الگوها و پتانسیل دراز مدت عواقب.

“شما به هر ایستگاه گاز و یا رستوران و آن را کاملا پر شده با ایلینوی پلاک” گفت: آقای Boeye. فروش در شش ساندویچ مغازه در آیووا هستند تا 24 ٪ در سال بیش از سال بعد از ناهار خوری اتاق شد بازگشایی در 50 درصد ظرفیت و او را استخدام کرده پشت furloughed کارکنان. Takings در شش ایالت ایلینوی فروشگاه های پایین 7 درصد.

همان روند آشکار است در بخش خدمات در هر دو طرف از دولت خط. نرخ بیکاری در آیووا اسکات شهرستان که شامل شهرهای داونپورت و Bettendorf, گل رز به 13.4 درصد در مارس از 4.1 درصد در ماه مارس است. در سراسر رودخانه در Rock Island County, نرخ شروع به پریدن کرد به 17.5% از 3.8%.

ایلینوی برنامه ریزی برای حرکت به مرحله 4 از بازگشایی طرح در ژوئن 26, اجازه می دهد اتاق ناهار خوری برای بازگشایی, برای اولین بار از ماه مارس البته در 25 درصد ظرفیت است. تجمعات محدود خواهد شد به 50 نفر است.

فاز 5 که آن را به خط با آیووا در حال حاضر شیوه های مشروط واکسن یک گزینه درمانی یا فقدان جدید Covid-19 موارد برای یک دوره مشخص. آیوا یکی از تعداد انگشت شماری به مسئله ایالت پناهگاه در محل سفارشات.

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نزدیک به 800 Covid-19 موارد و 28 و میر در ایالت ایلینوی را Rock Island County حدود دو شماره در آیووا Scott County, توجه به بهداشت محلی مقامات. جزیره راک جدید-مورد تعداد نیز کمی بالاتر است.

شهرهای چهار اقتصاد بزرگ تولید و نظامی جامعه است که شامل ستاد تراکتور ساز دیری & Co. در مولین بیمار., سنگ جزیره آرسنال و آلومینیوم-قطعات ساز Arconic Corp. در آیووا طرف رودخانه. خیلی از این تلقی ضروری و باز مانده و حتی پس از ایلینوی معرفی stay-at-home فرمان در ماه مارس است.

“منطقه انجام داده است و تا حدودی بهتر از منطقه خود گفت:” کنت Kriz, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایلینوی در اسپرینگفیلد.

اختلاف بین ایالات متحده شده است بیشتر مشهود در منطقه سرویس اقتصاد است. ترافیک آغاز شده است به دندان قروچه کردن دوباره در من-74 پل به حدود 80.000 خودرو در روز عبور می سی سی پی حامل کارگران خریداران و سرگرمی-را برانگیخت با توجه به چهار شهرستانها مجلسی. جدید $1.2 میلیارد پل است که به علت باز در پایان سال است.

“ما از مرزها عبور کرده و به طور منظم. مردم نمی دانند چه دولت آنها گفت:” پل Rumler مدیر اجرایی شهرهای چهار اتاق.

آنها در حال حاضر. ماسک های صورت نمی موظف در آیووا در حالی که آنها در کسب و کار خرده فروشی و موسسات خوردن در ایلینوی طرف.

کارگران ساندویچ آماده در گرسنه رستوران گردی در جزیره راک بیمار.

عکس: پرایس BOEYE

اتاق تخمین می زند که یک بار-حتی تقسیم در پرداخت مالیات فروش بین ایالات متحده است که در حال حاضر بیشتر شبیه به 65 درصد به نفع آیووا. تعدادی از کسب و کار بسته هنوز در ایلینوی طرف از چهار شهرستانها تقریبا دو برابر شده است که در آیووا با توجه به کارمند-برنامه ریزی متخصص Homebase.

“تمام دلار های مالیاتی در حال رفتن در سراسر رودخانه” گفت: هارون Tennant, یک کارآفرین محلی با کسب و کار در هر دو طرف از خط دولت از جمله محل برگزاری موسیقی و یک شرکت حمل و نقل.

آقای Tennant, یک, ایلینوی, مادری است که در میان رهبران کسب و کار محلی مورد فرسایش محلی پایه مالیاتی اگر نابرابری با آیووا باقی بماند و مصرف کنندگان همچنان به صرف زمان بیشتری را در سمت دیگر رودخانه است.

“این واقعا یک نقطه عطف تغییر خواهد کرد که نسل بعدی” گفت: آقای Rumler. “سطح سرخوردگی برای صاحبان کسب و کار در تمام زمان بالا است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما زندگی می کنند در یک منطقه مرزی بین باز و بسته اقتصاد ؟ چه تجربه شما بوده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

زنگ کمربند یک ایست مولین محل برگزاری موسیقی بود که تبدیل شده از یک گیاه ساخته شده در 1900s اولیه برای تولید مولین-نایت خودرو فقط شکستن بود حتی زمانی که همه گیر مجبور تعطیلی در ایلینوی گفت: آقای Tennant. او تا به حال به reschedule باند از جمله Smashing Pumpkins و تماشا به عنوان ایلینوی را دقیق بازگشایی قصد دارد در نهایت مجبور به اعمال لغو و به دلیل عدم اطمینان بیش از زمانی که سالن ممکن است بازگشایی شده است.

این می تواند در حالی که. فرانکی والی و چهار فصل به علت انجام هفته گذشته در مولین را 12,000 ظرفیت TaxSlayer مرکز منطقه بزرگترین محل. که در حال حاضر شده است موکول به صورت ژوئن 2021.

“ما فقط می خواهیم این صنعت به بازگشایی با خیال راحت و مسئولانه” گفت: آقای Tennant, بسیاری از که کسب و کار در ایالت ایلینوی است. او در حال حاضر ملاقات همکاران با پوشیدن ماسک در سراسر رودخانه از ایلینوی خانه—در آیووا. “ما با مراجعه به آن به عنوان تمدن” او گفت:.

زنگ کمربند محل در ایست مولین بیمار.

عکس: Kevin E. Schmidt/چهار بار شهر/زوما پرس

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
گرسنه گردی ساندویچ مغازه’ اتاق ناهار خوری در آیووا بازگشایی در اواسط ماه مه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: آنها بازگشایی در اواسط ماه ژوئن. (اصلاح شده در ژوئن 24)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>