وقتی پرسیده شد که چرا به عنوان یک فرد سالم او داوطلب برای شرکت در coronavirus واکسن آزمایشی در ایالت واشنگتن نیل براونینگ گفت: “این به این پایان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای بقیه جهان است.” مردم در خط مقدم جنگ علیه Covid-19 به خوبی درک که نه تنها این ویروس در مرزهای ملی آن پادزهر تنها می توان با کار تیمی بین المللی. نه فقط واکسن تحقیقات اما حتی پروتکل های درمان بسیار پيامدهای جهانی همکاری شبکه.

اما پس از جهانی سفر و گردشگری را گسترش ویروس آن را نیز دامن زدن یک بیماری همه گیر از deglobalisation. سرزنش بازی در حال ساخته شده است در اطراف ناسیونالیسم پوپولیستی. برای مثال در چین وجود دارد سورئال تبلیغات که Covid-19 قاچاق می شد به ووهان توسط ارتش آمریکا و در آمریکا وجود دارد لود شوی از آن به عنوان “چینی” ویروس. اما در حالی که هر دو کشور باید تصادفا خود در برخورد با این ویروس نه کشور می توانید آن را از طریق روز دشوار است به آمده بدون دیگر منابع موسسات و تخصص.

Covid-19 آورده هند و پاکستان به همان جدول است. وجود دارد مشترک جلسات آموزشی در نظر گرفتن جایی برای اسرائیل و فلسطینی متخصصان مراقبت های بهداشتی. به عنوان کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus است افزود: وجود یک دشمن مشترک و ما نیاز به مبارزه هماهنگ است. کشورها نیاز به ماسک, دنده محافظ و تست کیت از هر یک از دیگر. کشورهای فقیر خواهد شد نیاز به کمک اضافی در مدیریت بحران است. تا آنجا که از چند دهه گذشته از جهانی شدن ایجاد کرده اند بسیار رونق اگر نتیجه Covid-19 توسط بالابر به نیروهای پوپولیسم و deglobalisation و سپس سود در کاهش فقر در سراسر جهان از جمله در هند ایستاده به توان معکوس کرد.

هند البته صمیمی تجربه غم انگیز میوه ها حمایت از تولیدات داخلی مجوز راج جایگزینی واردات و نفرت از تجربه و تخصص. آن را به دور از رشد دوستانه مخلوط. در حالی که یک بسته از مرزها ضروری است در این مرحله برای مبارزه با این بیماری همه گیر این شدت باید متناسب با تهدید و نه منجر به بیشتر انزوا بیگانه ستیزی stigmatisation از قربانیان یا ایدئولوژیک بسته شدن ذهن است. به جای دیوار همه کشورها باید قوانین بر اساس multilateralism در حال حاضر بیش از هر زمان هر دو به مبارزه با این بیماری همه گیر و برای حفظ اقتصاد جهان شناور است. واضح است قیاس به تغییر آب و هوا در اینجا که در آن بیش از حد آن را بی شعور به فکر می کنم در شرایط فقط دفاع ملی. چیزی که به یاد داشته باشید که همه ما به اشتراک گذاری این یک سیاره است. این تصور رمانتیک, آن را سخت واقعیت است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو