Takeout بیش از کافی نت ها: بیماری همه گیر اشکال عادات مصرف

مصرف کنندگان ایالات متحده در حال خرید اما خرید خود را نشان می دهد الگوهای گسترده ترس مداوم خطرات بهداشتی در میان همه گیر.

Coronavirus موارد پس از رسیدن به یک فلات در آوریل و مه در حال افزایش در سراسر جنوب و غرب جرقه ترس از تجدید حیات. داده ها نشان می دهد مصرف کنندگان را در راه های بسیاری شده است متوجه خطرات, همه, همراه, به طور مداوم میداد هتل ها و مسافرت هوایی و هزینه های رانندگی و Airbnb رزرو.

هزینه های داده ها را منعکس اخیر reopenings با مصرف کنندگان کاهش در برخی از مواد غذایی آنلاین خرید و هجوم آوردند به سالن مو و فروشگاه مبلمان. اما آنها نیز صرف takeout و تحویل مواد غذایی و ادامه داد: برای ریخت و پاش در صفحه اصلی بهبود و کالاهای ورزشی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما کشف هر گونه غیر معمول روند مصرف در جوامع است ؟ به ما بگویید که با استفاده از این فرم در پایان این مقاله و یا پیوستن به مکالمه زیر.

این الگوهای مهم هستند. هزینه های مصرف کننده بسیار مهم موتور از بهبودی به طور معمول رانندگی دو سوم از ایالات متحده خروجی. اقتصاددانان می گویند این داده ها نشان می دهد که با وجود تماس برای بازگشایی و سهولت خاموش کردن سفارشات و با وجود یک روحیه ملی بحث بر سر کاهش اقدامات مانند پوشش صورت—مصرف کننده منعکس کننده عادات اجتماعی ادامه داد: فاصله میان ترس همه گیر نخواهد بود به زودی پایان دادن به.

“عفونت نگرانی درایو سطح کلی از فعالیت های کسب و کار به مراتب بیشتر از هر سیاست خاص” گفت: چاد Syverson یک دانشگاه شیکاگو اقتصاددان که مطالعه اخیر نشان داد که حدود 90 درصد کاهش در فعالیت های اقتصادی ناشی از داوطلبانه اجتناب از مراکز تجاری.

دور شدن از آن همه

سفر هواپیما و هتل خارج شدند و در راه سفر به خانههای اجاره شد. مصرف کنندگان صرف 6 درصد بیشتر در Airbnb و HomeAway رزرو در ماه ژوئن از آنها قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. اما آنها خودداری از پرتراکم مانند فرودگاه ها و هتل ها.

گریز موضوع نیز در سطح ایالتی داده است. ورمونت بقال فروش, برای مثال رشد کرده در دو برابر نرخ بقیه کشور از آنجا که 25 درصد از فروش به خارج از شهر بازدید کنندگان—”راه بالاتر از سال گذشته گفت:” مایکل معلوف مدیر دانشیار در صورت جدی تحقیق که می گوید: رشد است به احتمال زیاد گردشگران و کارگران از راه دور جوراب زنانه ساقه بلند برای اجاره برای تعطیلات. “مردمی ماندن در هتل ها معمولا نمی رفتن برای مواد غذایی,” او گفت:.

نوسازی ملت

مصرف کنندگان هنوز هم تودرتو. صفحه اصلی-بهبود هزینه های تا حدودی کاسته شد اما تا 40 درصد در هفته منتهی به 24 ژوئن از همان دوره در سال گذشته با توجه به تحقیقات جدی. “حتی به عنوان مردم سرمایه گذاری, ما هنوز زنده تر ماندن-در-خانه, شیوه زندگی” گفت: Marshal کوهن رئیس تحلیلگر NPD Group Inc., بازار-اطلاعات و مشاوره-شرکت خدمات.

مصرف کنندگان توپخانه در مبلمان است. در هفته منتهی به 24 ژوئن فروش شد 28 درصد بالاتر از همین هفته در سال 2019 با توجه به تحقیقات جدی. سفارشات آنلاین رسید در اواسط ماه آوریل در اطراف این زمان است که مصرف کنندگان شروع به دریافت محرک چک اشاره کرد آقای معلوف. با این حال تا اواسط ماه ژوئن فروش در آجر و ملات فروشگاه مبلمان بازگشت به قبل از همه گیر سطوح.

جسارت

مقید کردن تقاضا برای تفریح سوار فروش در کالاهای ورزشی به عنوان متحده بازگشایی سواحل و پارک های فروش تا 48% در سراسر کشور توسط هفته منتهی به 24 ژوئن پس از سقوط به نصف در اوایل ماه آوریل. خریداران در مکان هایی که بازگشایی اول باید صفحه ورزشی-کالاهای بازیابی.

نوشیدن در خانه

متحده بازگشایی کافه ها و رستوران ها در طول ماه مه و ژوئن, اما بسیاری از مردم پاسخ نمی. شراب و مشروب-فروشگاه خرید نشان می دهد مصرف کنندگان در ادامه به نوشیدن در خانه با فروش هنوز هم در حال افزایش در نرخ بالا در دو رقم از ژوئن 24.

این الگوها ممکن است به زودی تغییر بر اساس یک نظرسنجی که توسط Drizly آنلاین الکل بازار است که متصل خریداران با تجار محلی. حدود 44 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشت به میله به زودی خواهد بود و یا این که وقتی یک coronavirus واکسن در دسترس قرار گرفت در مقایسه با حدود 16% است که گفت: آنها در حال حاضر بازگردانده و یا این کار را انجام دهید یک بار سالن بازگشایی شد.

“همه مصرف کنندگان در حال آماده به بیرون رفتن آنها از قبل گفت:” لیز Paquette, Drizly سر مصرف کننده بینش و اشاره کرد که 70 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که برنامه ریزی برای نوشیدن در کافه ها و رستوران ها کمتر از قبل این بیماری همه گیر. که ضربه متنوع با مکان Houstonians استقبال در خانه tippling در یک نرخ بالاتر از Angelenos.

غذا خوردن (اما هنوز ناهار خوری)

این مواد غذایی آنلاین بوم آغاز شد که در اواخر ماه مارس کاسته ماه گذشته—اما نه لزوما به دلیل مصرف کنندگان هجوم آوردند به رستوران.

“مردم هنوز هم هزینه های زیادی در تحویل مواد غذایی, اما آنها شروع به گرفتن بیمار از پخت و پز در خانه” رابرت گفت: Frick, شرکت, اقتصاد, Navy Federal Credit Union با اشاره به ادامه قدرت تحویل خدمات مانند Grubhub, DoorDash, UberEats و Goldbelly.

موهایشان دوباره بجای اول برگشتن و سپس سهولت دوباره

سالن های فروش افتاده به شدت پس از مقامات محلی اجازه داد کسانی که کسب و کار برای بازگشایی, با توجه به داده ها از Facteus یک شرکت است که آهنگ های اعتباری-کارت معاملات. فلوریدا مو-سالن فروش برداشت تا پس از اکثر شهرستانهای بازگشایی on May 11—و حتی بیشتر زمانی که میامی-Dade و Broward شهرستان کاسته محدودیت در مارس 18.

و در عین حال در بسیاری از ایالت ها که بازگشایی سالن مو در مه—برای مثال گرجستان تگزاس و اوهایو—مصرف کننده اعداد هنوز برای بازیابی به 1 مارس سطوح. رشد در تعداد مشتریان سالن در ماساچوست که دچار یکی از این کشور شدیدترین شیوع plateaued در حدود نیمی از کسانی که سطوح.

طول این مستند کمک می کند تا درایو bounceback. در گرجستان که در آن تعداد مشتری بهبود به تدریج بیشتر و سالن های تعطیل شد, فقط برای سه هفته در مقایسه با 12 ماه برای میشیگان سالن مو.

محدود بازیابی ممکن است در نتیجه از محدودیت در تعداد مشتری برای حفظ اجتماعی فاصله. داده ها از Homebase فراهم می کند که برنامه ریزی و مدیریت زمان نرم افزار برای 60,000 کسب و کارهای کوچک نشان می دهد که کاهش رشد در سالن reopenings پس ممکن است احتمالا به دلیل عملیات ديگر با ظرفیت محدودیت ها و الزامات مورد نیاز برای دنده محافظ برای کارکنان.

خرید… یا شادی سوار ؟

به عنوان مستندات شروع به بلند کردن اجسام در اواخر ماه آوریل مصرف کنندگان کشف و ضبط فرصتی برای صرف در تازه بازگشایی شرکت. مصرف کنندگان در لوئیزیانا و واشنگتن فشار می آوردند قمار در ماه مه در حالی که Missourians بالا برده بازدیدکننده داشته است خود را به optometrists و Kansans رهبری به سرگرمی و فروشگاه اسباب بازی با توجه به SafeGraph داده شرکت با پا-اطلاعات ترافیک برای پنج میلیون مکان در ایالات متحده آمریکا

در عین حال که از اواخر ماه ژوئن پا ترافیک به کسب و کار در سراسر ایالات متحده هنوز هم پایین 19 درصد از مارس 1, سطح, هر چند بهبود در فعالیت های مصرف کننده متنوع توسط دولت است.

پا-ترافیک داده ها نشان می دهد که مردم در حال گرفتن—اما نه لزوما به فروشگاه. ایستگاه های گاز در میان مکان های اول مردم بازگشت به: همانطور که از ژوئن 21, بازدید از ایستگاه های گاز در سراسر کشور شد و نزدیک به یک پنجم بالاتر از مارس 1 سطح می باشد.

اما سفر به مراکز باقی مانده 8% پایین تر در حالی که خودرو-نمایندگی فعالیت پایین بود بیش از 10 درصد اشاره که برخی از مصرف کنندگان ممکن است با احتیاط از خرده فروشی است که نیاز به بیشتر تعامل انسان از پمپ گاز.

پانسمان کردن

لباس صرف بازگشت سریعتر در ایالات متحده است که بازگشایی در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه پایین تنها در حدود 5% در آن مکان در مقابل سال گذشته—در مقایسه با 23 درصد کاهش در فروش در بقیه متحده با توجه به تحقیقات جدی.

اما در فرد صرف شده کمی از آن بازیابی. در واقع آنلاین, فروش لباس در حال افزایش سریع تر در ایالات متحده است که در حال محدود و یا مختصر خاموش شدن ناگهانی از مکان های با شدیدترین مستندات.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما را به رضایت داو جونز پردازش خاص خود را دسته بندی اطلاعات شخصی و نشان می دهد که پاسخ های خود را ممکن است مورد بررسی قرار گرفته و منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار مجله به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. در یک مقاله در این موضوع, مجله نخواهد ویژگی پاسخ های خود را به شما با نام مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما فراهم می کند که رضایت.

نوشتن به سمت چپ در گیلفرد [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de