تاکو بل خارج شده و در میان تبلیغ کنندگان به دنبال قرارداد جدید با شرایط Quibi

تاسیس شده توسط Hollywood mogul Jeffrey Katzenberg, Quibi تلاش کرده است برای به دست آوردن کشش پس از سرویس جریان اخیر راه اندازی.

عکس: نینا prommer/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

خدمات جریان Quibi است شروع به احساس خرج کردن از آن عملکرد بدون زرق و برق پس از راه اندازی در ماه گذشته به عنوان عمده تبلیغ به دنبال به تسلیم و پرداخت های شرکت به نظر می رسد برای کاهش هزینه ها با توجه به افراد آشنا با این وضعیت.

تبلیغ که عبارتند از: PepsiCo , Inc., یام Brands , Inc.’s تاکو بل Anheuser-Busch InBev SA و Walmart , Inc., خواسته اند برای این تغییرات به دلیل نگرانی در مورد خدمات کم بینندگان و یا تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در کسب و کار خود را یکی از مردم گفت.

Quibi که تاسیس شد Hollywood mogul Jeffrey Katzenberg زده آگهی معاملات به ارزش 150 میلیون دلار در اجرا به آن در مارس 6, راه اندازی, فروش 10 رنگ آبی تراشه بازاریابان در چشم انداز همراه اول آگهی پلت فرم شامل فرم کوتاه فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

همانطور که از هفته گذشته Quibi شده نصب شده توسط کاربران در مورد 4.2 میلیون بار و این شرکت امضا کرده بود 1.5 میلیون کاربر به رایگان 90 روز محاکمه برخی از مردم گفت. Quibi در ابتدا با هدف قرار دادن حدود هفت میلیون مشترک پرداخت در سال اول آن و برنامه ریزی برای 16 میلیون مشتریان در سه سال است.

“ما عمیقا ارزش تعهدات شرکای تبلیغاتی ما را ساخته اند و در حال کار در همکاری نزدیک با آنها به یادگیری و کمک به آنها موفق باشد بر روی پلت فرم” نیکول مک کورمک Quibi سر از تبلیغات مشارکت در بیانیه ای گفت.

خارج شده گفت: خرده فروش است که هنوز هم یک تبلیغ برای Quibi است اما به بحث در مورد جزئیات آن رسیدگی کند. نمایندگان برای شرکت پپسی و Anheuser-Busch کاهش یافته است به نظر. تاکو بل سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

بسیاری از بزرگترین بازیکنان در جریان از جمله Netflix Inc. و آمازون.com , Inc., لذت بردم افزایش بینندگان در طول coronavirus بحران به عنوان خانه نشین, مصرف کنندگان دیده بان بیشتر در برنامه نویسی. راه اندازی یک سرویس جدید در این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد چالش های خاص از ساخت یک نام تجاری برای ایجاد محتوای جدید در حالی که تولید تا حد زیادی تعطیل در هالیوود است. AT&T Inc.’s HBO Max که راه اندازی چهار شنبه, اضافه خواهد شد به طور فزاینده ای شلوغ میشه.

آقای Katzenberg گفته وال استریت ژورنال در اوایل این ماه است که راه اندازی شده و در طول همه گیر شده است اما که او آن را پشیمانی نیست.

در طول همه دست به جلسه هفته گذشته Quibi مدیران گفت: Covid-19 بحران نبود تنها عاملی است که مانع راه اندازی یک فرد آشنا با این جلسه گفت:. یک overreliance در اسکریپت, برنامه نویسی, استخر کاربران غیر فعال و پایین تر از امید و شوق از برخی از بینندگان همه را تحت تاثیر راه اندازی این مدیران گفت: در این نشست است.

آقای Katzenberg خواسته شد در پرسش و پاسخ جلسه چگونه Quibi است “تغییر روایت” در اطراف آن راه اندازی این فرد آشنا با این جلسه گفت:. آقای Katzenberg گفت: کارکنان که محصول تغییرات و محتوای با کیفیت کمک خواهد کرد این شرکت به تشخیص خود.

این شرکت همچنان به راه اندازی جدید را نشان می دهد. در اوایل این هفته Quibi معرفی یک سری در مورد “کربی Jenner,” عملکرد هنرمند که وانمود می کند که مربوط به کارداشیان/Jenner خانواده از کارآفرینان و ستاره.

در پاسخ به سوال دیگری Quibi اجرایی مگ ویتمن گفت Quibi در نظر گرفتن تعدادی از مراحل را برای کاهش هزینه ها از جمله تاخیر و یا به تعویق انداختن استخدام, نه پر موقعیت و به حداقل رساندن تعدادی از پیمانکاران این شرکت ،

“ما احساس خواهد کرد که ما را از طریق” خانم ویتمن گفت: در این جلسه با توجه به فرد آشنا با آن است. “اما هر کس نیاز به فکر می کنم در مورد ما پول خرج کردن مانند آن است که ما خود را؟”

خانم ویتمن تکرار آن افکار در بیانیه ای گفت که Quibi کارکنان “حکیم جانشین منابع ما.”

Quibi مطرح شده $1.75 میلیارد دلار از عمده فیلم, استودیو, فن آوری شرکت ها و افراد ثروتمند. آن است که شرط بندی کاربران خواهد پرداخت حداقل 4.99 $در ماه برای تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در “نیش سریع” فصل که کمتر از 10 دقیقه در طول.

به عنوان بخشی از توافق با برخی از آن تبلیغ Quibi تضمین شده آن را تحویل خواهد بود تعداد معینی از نمایش آگهی بیش از یک دوره خاص برخی از افراد آشنا با این وضعیت گفت. پایین تر از حد انتظار بینندگان است موجب نگرانی که Quibi نمی قادر خواهد بود برای دیدار با آن تضمین خواهد شد و باید به آگهی های اضافی زمان برای جبران کمبود یکی از مردم گفت.

برخی از تبلیغ کنندگان درخواست کرده اند که پرداخت های خود را گسترش بیش از یک دوره طولانی تر یکی از مردم گفت. “آنها حتی در آینده نزدیک به هدف قرار دادن شماره های خود گفت:” فرد دیگری آشنا با آگهی می پردازد.

Quibi به موضوع مورد بحث با آن آگهی شرکای یکی از مردم گفت. “در تبلیغات, کسب و کار, ارتباط اغلب trumps نامه ای از قرارداد” یکی از افراد آشنا با این وضعیت گفت. “این یک کسب و کار طولانی مدت.”

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected] و سوزان Vranica در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>